Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar fto gorulme oranı aynı sadece dısını cıkardım ve gun ısına tuttum kasetı oyuzden daha cok gozukmus ınsallah sızce varmıdrı

bence direk git beta hcg yaptır kesin sonuç böyle ikilemde kalıcağına git yaptır hemen haftasına kadar öğrenn :))) günaydınn bu arada kızlarrrrr

kırıklarını aldırdım kalbimin
zırhımı çıkarttım Astım portmantoya
güzel vücutlar boş suratlar
benimse yenmiş tırnaklarım
titrek ellerim var
evet dedi
bende seni aldattım
bir kez de değil üstelik
çünkü beni çok kanattın
çok sevdiğim bir
YALANDIN
gönülçelen
gönülçelen
aynı anda utanmadan
hem kırıcı
hem kırılgan
yordun beni gönülçelen
biraz gerçek biraz yalan
hem yarabandım
hem yaram
bitsin artık gönülçelen
gönülçelen
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

kırıklarını aldırdım kalbimin
zırhımı çıkarttım Astım portmantoya
güzel vücutlar boş suratlar
benimse yenmiş tırnaklarım
titrek ellerim var
evet dedi
bende seni aldattım
bir kez de değil üstelik
çünkü beni çok kanattın
çok sevdiğim bir
YALANDIN
gönülçelen
gönülçelen
aynı anda utanmadan
hem kırıcı
hem kırılgan
yordun beni gönülçelen
biraz gerçek biraz yalan
hem yarabandım
hem yaram
bitsin artık gönülçelen
gönülçelen
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

owwwwww eğleniyoruzzzzzzz:KK1:

İçimden bir masalın külleri uçtu bu gece
Yorgun, kırgın kahramanı gel gör ki yalnız tek hece
Çok değil kısa zaman önce bir masal yeşerdi içimde
Sen gergün yalanlar söyledikçe can verdi kalbimde sessizce

Yüzüm, gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum
İçip sabaha kadar bayılmak istiyorum
Caddelerde dolanıp bağırmak istiyorum
Müsaadenle bu gece dağılmak istiyorum
Yüzüm, gözüm şişene kadar ağlamak istiyorum
İçip sabaha kadar bayılmak istiyorum
Caddelerde dolanıp bağırmak istiyorum
Müsaadenle bu gece dağılmak istiyorum

kızlar ya benim adetim düzensizleşti önceden şaşmazdı pek 1-2 gün belki ama şimdi 5 gün önceden oldum hatta olduğuma inanamadım önce pembemsi bi kan geldi eşimi arayıp kesin hamileyim ben dedim :KK70::KK70: yerleşme kanaması sandm ayy çok acıncak haldeyim sonradan çoğaldı kananmam adet oldum dün doktorada gittim tüplerimde yumurtalklarmda faln herhangi bir şeyim yokmuş neden olur acaba kii bu durum yumurtanın kalitesinide düşürüyor 8-9 günde olgunlaşamıdan atıyor kendini 13-14 gün nerde benim yumurtam nerde gittiii gitttiii giitti bu ayda umarım bu ayda böyle olmas ya

Vurdum duymaz öyle söze kanmaz
İpe sapa gelmez sevmeyi bilmez
Kerem oldum Mecnuna döndüm
Yinede yaranamadım

İnadını bırak insafa gel
Serserin oldum, Sersefil oldum
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

kızlar ya benim adetim düzensizleşti önceden şaşmazdı pek 1-2 gün belki ama şimdi 5 gün önceden oldum hatta olduğuma inanamadım önce pembemsi bi kan geldi eşimi arayıp kesin hamileyim ben dedim :KK70::KK70: yerleşme kanaması sandm ayy çok acıncak haldeyim sonradan çoğaldı kananmam adet oldum dün doktorada gittim tüplerimde yumurtalklarmda faln herhangi bir şeyim yokmuş neden olur acaba kii bu durum yumurtanın kalitesinide düşürüyor 8-9 günde olgunlaşamıdan atıyor kendini 13-14 gün nerde benim yumurtam nerde gittiii gitttiii giitti bu ayda umarım bu ayda böyle olmas ya

boşveeeeeeeer oyna bizle :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
Bizdede olmuyor deliye vurduk :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Vurdum duymaz öyle söze kanmaz
İpe sapa gelmez sevmeyi bilmez
Kerem oldum Mecnuna döndüm
Yinede yaranamadım

İnadını bırak insafa gel
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

lalalalall sen güney ben ay annemde seviniyor,
hahahahahahhhhayyy gerçek bir prens dizlerimde uyuyorrrrrr

Aşkıydı, işiydi
İhtirası, düşüydü
Yere batsın faturası,
Malı mülkü,
Bağlasalar durmam...

Kaşıydı, gözüydü,
İntikamın gücüydü,
Ayıp denen bi' şey var ya,
Hasbinallah,
Ağlasalar durmam!
İnsanım, insan!

Hadi kalk gidelim hemen şu anda,
Kapa telefonunu bulamasın arayan da,
Açarız radyoyu yol nereye biz oraya...
İyi gelmez mi hiç deniz havası?
Bi' göz oda bulur sokarız başımızı,
Bi' de koyarız iki kadeh;
Kafa nereye biz oraya
Kafa nereye biz oraya
:KK9::KK9:

Kizlar benim bugun goguslerim agrimaya ve uclari hafiften acimaya basladi. Var mi sizde de?

benim bat 5 kasım. yaşım 29 .1,5 yıldır istiyorum bebiş.beni de eklerseniz sevinirim.bu arada gecen aylarda benimde çok ateşim ve göğüs hassasiyetlerim olmuştu ama hamile değildim.sanırım birazda psikolojik bu işler.

benim bat 5 kasım. yaşım 29 .1,5 yıldır istiyorum bebiş.beni de eklerseniz sevinirim.bu arada gecen aylarda benimde çok ateşim ve göğüs hassasiyetlerim olmuştu ama hamile değildim.sanırım birazda psikolojik bu işler.

evet ne kadar düşünürsen o kadar geriye gidiyorsun bizim hiç bir sorunumuz olmadığı halde olmuyor ben bu ayın 15 gününü hamile gibi geçrdim belirtiler flan bilmem nee hatta erken adet oldum onu bile yerlşeme kanaması sandm ama devamı gelince anladım hiç takmamak gerekiyrmuş ama nerdee

evet ne kadar düşünürsen o kadar geriye gidiyorsun bizim hiç bir sorunumuz olmadığı halde olmuyor ben bu ayın 15 gününü hamile gibi geçrdim belirtiler flan bilmem nee hatta erken adet oldum onu bile yerlşeme kanaması sandm ama devamı gelince anladım hiç takmamak gerekiyrmuş ama nerdee

düşünmiyim düşünmiyim diyorum aklımı başka uğraşlara vermeye çalışıyorum ama olmuyor sabahın köründe geçiyorum pc ye başlıyorum google amcaya sormaya en erken hamilelik belirtileri,ne zaman test yapsam,ya hamile değilsem,test yapmaya korkuyorum,acaba hamilemiyim....... :KK52: böööööle devam ediyo ama hergün yapılır mı ya kafayı yedim galibaa

bende bu ay bol bol kendimi kandırdım hamileyim fln diye ama 10 gün gecikti :)

Sagol canim iyi dileklerin icin. Canim haziranda kalbi durdugu icin 13 haftalik gebeligim sonlandirildi. Sonra hemen basladik calismalara ama halen gelen giden yok malesef. Sen ne zamandir istiyosun. Kacinci bebisin olacak. Umarim bu topic bize ugur getirir

tarantula herhangi bir mesajını alıntılamak istedim ilk sayfadan bunu alıntıladım. ne yaptın? bat'ın 1 kasımdı.

Son düzenleme:
düşünmiyim düşünmiyim diyorum aklımı başka uğraşlara vermeye çalışıyorum ama olmuyor sabahın köründe geçiyorum pc ye başlıyorum google amcaya sormaya en erken hamilelik belirtileri,ne zaman test yapsam,ya hamile değilsem,test yapmaya korkuyorum,acaba hamilemiyim....... :KK52: böööööle devam ediyo ama hergün yapılır mı ya kafayı yedim galibaa

yalnız değilsin canım merak etme yaşamayan insanlar pek anlamıyor ben birde gurbetteyim çok yalnızım eşim izin vermiyor çalışmama falan dışarıda çıkmıyorum çok gelişmiş bir yer değil burası ondan sürekli nette araştr dur nereye kadar bilmiyorum valla sizin ne kadardır olmuyor bi sorun var mı peki

X