Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Geçen sefer hastalığım geciktiği zamanlar 45.günde olmuştu yani onu baz alarak hesaplarsam gecikti diye, o zaman benim yumurtlamam muhtemelen ayın 8veya 9unda olucak... Yani daha nerdeyse 10gün var yumurtlamama.... :KK1::KK1::KK1: vay anasını beeeeeeehhhhhhh :KK1::KK1: sayısalcı gibi işlem yapıyom gordünnn mü mujumm :KK1::KK1::KK1: benim adet zamanım gelince geçti günüm falan diye yazarsam beni uyar mujum tamam mı beni heveslenme diye:KK1::KK1: çünkü muhtemelen ben bu ay 10 gün kadar geç olucam... Yai ayın 12si değil de 22sine falan sarkabilir...:KK31::KK31::KK31:

tamam kuzummm uyarıcamm..

ama şu var ki, psikolojik olarak kendimizi o kadar yıpratıyoruz ki :) benim batım ilk kez bu ay 10 gün geçtikten sonra oldu ...

Aaaa bide sen hamile kalsan bile geç öğrenebilirmişsin, öyle okudum ben. yani nasıl olsa bişey yok diye ilaç fln kullanma sakın

iyi akşamlar kızlar...var mı bi gelişme bebek haberi yok mu listeye baktım bi değişiklik yoktu ama belki liste yenilenmemiştir...

tamam kuzummm uyarıcamm..

ama şu var ki, psikolojik olarak kendimizi o kadar yıpratıyoruz ki :) benim batım ilk kez bu ay 10 gün geçtikten sonra oldu ...

Aaaa bide sen hamile kalsan bile geç öğrenebilirmişsin, öyle okudum ben. yani nasıl olsa bişey yok diye ilaç fln kullanma sakın

Hadi yaaa öyle bişe de mi varmış? Yok ama yaaa benim kesin 7gün sürüyo adetim öyle azlı çoklu değil canımm.. Senin dediğin üstüne görme de mi?

hadii ya bugün umutluydum en azından bi hamile haberi duyarız diye çünkü batı bugün yarın olan çok var hele 1 kasım dolu:)) yoksa batı bugün olanlar heycandan bizlere haber vermeyi mi unuttular..

bilemiyorum canım, inşallah iyi haberler gelirrrr..
Bi arkadaşımızın kan sonucu yarına kaldı sadece

hadii ya bugün umutluydum en azından bi hamile haberi duyarız diye çünkü batı bugün yarın olan çok var hele 1 kasım dolu:)) yoksa batı bugün olanlar heycandan bizlere haber vermeyi mi unuttular..

bende hala tık yok canım..test yaptım negatif ama hala bi umudum var çok ilginç dimi :26::26:

Günaydın herkese ben de dün batımı bile beklemeden hastalandım :KK43: sirkülasyon 30-31 gündü normalde.Şimdi dün hastalanınca 28 oldu anlamadım şimdi gelecek ay nasıl bir tahmin yürütücem yumurtlama gününe dair :KK31: hoş artık vazgeçtim sayılır ya :KK14:

Bende bende yaa kalktim kasiklarimin agrisindan dogrulamadim simdi yelek battaniye ne varsa uzerimde birazcik rahatladim ama benim kirmizi geliyor sanirim daha 6sina da var ama erken geliyor gibi.Cok uzgunum yine olmuyor:KK43:offf yaaa offf

test yapan yada yapmayı düşünen kimsecikler yok galiba kızlar. mutlu haberler alaydık iyiydi

Canim valla bizim helede benim vucut massallah teste gerek birakmiyor heyecanlandirmiyor bile insani baksana butun adet belirtilerim sancim var.Bari yapipta para harcamayayim:26:

selam kızlar :) Bugün netten sipariş ettiğim gebelik testleri geldi. yapmamak için kendimi zor tutuyorum. normalde pazartesi ya da salı mens. geçen ayki gibi sapıtmazsa tabi :) pazar günü yapsam mı bir tane :) bu arda bugün sabahtan itibaren hafif hafif kasık batmaları yaşıyorum. bu güne kadar hiç olmamıştı. göğüs ucu hassasiyetim devam ediyor ama çok şiddetli değil. forumlarda atlet değince bile acıyor demişler o kaa değil yani :) ama tutunca acıyor öyle diyeyim :)) göğüs üzerindeki damarlar belirgin ve meme ucunda toplanıyor bir kaç damar. yalnız o değil de iyice anatomi uzmanı oluyoruz böyle böyle. :) Tüm damarlarımın şeklini inceliyorum :)))

yaptığım gebelik testinde çok ama çok silik olan çizgiyi neden ben değil de eşim gördüüü :KK53::KK53::KK53: noluo uleannnnn :KK53::KK53::KK53::KK53:
saatler sonra çıkan çizgiyle aldatıcı olabiliyor canım. eğer imkanın varsa sabah tekrar yap eğer eşin yine görürse o zaman başka :)) İnşallah vardır ya insan tanımdaığı insanların test sonucuna bile çok seviniyor:)

X