Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Tatlım sakın umutsuzluğa kapılma, benim eşimin amca kızlarının hepsinde pko var ama hepsi de bebek sahibi maşallah. Ne pkolular var bir sürü bebişi olan.
Ekledim listeye canım senide. Ben diyorum ki bi test yapsan mı acaba bugün???

kızlaaarrrr benim göğüs uçlarım kararmaya başladıııııı :))))) ateşim 36,7 umutlansammı diyorummm ama hayal kırıklığıda yaşamak istemiyorum ayyyyyyyyyyyyyy bu beklemek ne zor yaaaaa

bize de ameliyat öncesi proxeed plus diye bi ilaç vermişti doktor 3 ay kullandık, değerlerimize hiç etki etmedi...daha sonra ameliyat olduk ameliyat sonrası gerek yok ilaca dedi...biz rize de yaptırdık canım...siz?

evet canım bizde aynı ilacı kullandk biz erzurmda yaptrdk şimdi tayn izmre cıktı bklım burdki doktorlar ne diyeck

evet canım bizde aynı ilacı kullandk biz erzurmda yaptrdk şimdi tayn izmre cıktı bklım burdki doktorlar ne diyeck

ne güzel keşke bize de tayin çıksa daha büyük yere gitsek iyi olmuş izmire gitmeniz inş iyi bi doktor denk gelir doktor çok önemli çünkü...aynı durumdayız sizin de hareket sorununuz var prooxeed plus kullanmışsınız falan inş en yakın zaman da güzel haberler alırız...ameliyat inş değerlerimizi yükseltmiştir...

kızlaaarrrr benim göğüs uçlarım kararmaya başladıııııı :))))) ateşim 36,7 umutlansammı diyorummm ama hayal kırıklığıda yaşamak istemiyorum ayyyyyyyyyyyyyy bu beklemek ne zor yaaaaa

Canım tabiki umutlanalım. Umut güzel ya,hayal kırıklığı olmaz bence gibime geliyo özlemcim, bence sen hamilesin

aa liste de yapılmış...heyecanlandım bakın şimdi...
ben kendime pek ihtimal vermiyorum. malum alıştım negatifi yemeye

Benim de batim kasim 1 listeye benide ekleyinnnn

Ekledim tatlım senide, hadi hayırlısı :)

aa liste de yapılmış...heyecanlandım bakın şimdi...
ben kendime pek ihtimal vermiyorum. malum alıştım negatifi yemeye

Olur mu ihtimal vermemek ya, herzaman ihtimal vardır değil mi canımcığım :)

Kızlar vakit geçmiyor 11 gün var bata aslında saymıyorum ama düşünmeden de edemiyorum

Canım valla bir de bana sor, deli olacam galiba en son :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…