Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
aslında yaşıtlarım daha ilk çocuklarını yeni doğuruyor ben erken evlendiğim için 15 yıllık evli 2 çocugu var deyince bana bile kendim yaşlı geldim:KK1::KK1::KK1:
eskiden 10 yıllık evli birini görünce oo 10 yıllık evli bunların işi bitmiştir artık diyordum:KK1:

O zaman bende senin için düşüneyim mi :KK1: yok yok daha nice seneler olsun canımm, insan içindeyken farklı oluyor sanki onca zaman geçmemiş gibi hissediyor değil mi ? Evlenmeden önce ben de öyleydim...5-10 sene sonrasını düşünürdüm hep, o yüzden korkardım evlilikten...bizim de mayısta 5 sene olacak ama ilk günler de gibiyiz hala...bazen inanamıyoruz ama 2 kişi nereye kadar eve bir minik lazım altını üstüne getirecek vurup kıracak, peşinden kovalaycğm...Çocuk başka dimi :)) bazen anne olacak kadar büyüdüm mü diye sorduğum oluyor kendime ahhhh gençlik :KK1: yaşlandık

aaaa hamile sayılman için 5,00 olması gerekiyor. ama değilsede 0.100 oluyordu benm testimde hep negatif oluyordu bence hamilesin sen çok dikkat et kendine adet olcağın gün gelmesse adetin hemen git yine yaptr bence canım ama benim içimden hamilesindir diye geçiyor inşallah hepimiiz öyleyizdir yaa bende çarşamba günü baktırcam uamrım pozitif olur geç döllenme falanda olmuş olabilir tek çare sabırrrr sabırr sabırrr :))

inşallah canım ağzından bal akıyor senın bat neydi

bende 18 yaşında evlendim 1 buçuk yıl oldu snn yaşında bende öyle olucam ayy hiçte yaşlı olamayız öylede hissedemeyiz genç anne olmak daha güzel bencee canım :))
canım ben oğlum doğduktan 1.5 ay sonra 20 yaşımı bitirmiştim o şimdi 14 ben 34
çok güzel gerçekten geçen gece arkadışla bilgisayarda görüntülü konuşuyormuş ben de yanından geçtim ablan mı vardı senin demiş arkadaşı:KK1:
Anne diyor seni ablam sanıyorlar yaş takıntım yok aslında ama böyle deyince insanlar hoşuma da gidiyor:KK1:

O zaman bende senin için düşüneyim mi :KK1: yok yok daha nice seneler olsun canımm, insan içindeyken farklı oluyor sanki onca zaman geçmemiş gibi hissediyor değil mi ? Evlenmeden önce ben de öyleydim...5-10 sene sonrasını düşünürdüm hep, o yüzden korkardım evlilikten...bizim de mayısta 5 sene olacak ama ilk günler de gibiyiz hala...bazen inanamıyoruz ama 2 kişi nereye kadar eve bir minik lazım altını üstüne getirecek vurup kıracak, peşinden kovalaycğm...Çocuk başka dimi :)) bazen anne olacak kadar büyüdüm mü diye sorduğum oluyor kendime ahhhh gençlik :KK1: yaşlandık

:KK1::KK1::KK1:olsun tecrübe oluyor işte napalım yaşlıların avuntusu da o biz tecrübeliyiz:KK1::KK1::KK1::KK1:

çok sevgili tarantula :) beni de yazar mısın ?
bat 12 kasım bu ara yumurta dönemim amma velakin pek umutlu değilim 2 gündür gribim ilaç alıyorum aralarda derelerde kaldım..

hoş geldin ama şu sinekli profil resmini bilerek koydun dimi ekranda sinek var gibi oldu Allah senin iyiliğini versin hemen hamile kalasın inşallah :KK1:

kızlaar bugün bat tarihim hala gelmedi kırmızılar. ama testde yapmadım korkuyorum beklemeye devam yanii:18::18::18:

ayy canım yaa benimde batım bugün bende bekliyorum çok heyecanlı demi :18: :18:
umarım hamilesindir. inşallah gelmez o kırmızılar, gelmezse bende yarın yapayım bari bi test..

umarım hamilesindir. inşallah gelmez o kırmızılar, gelmezse bende yarın yapayım bari bi test..

Amin amin gelmeyin kimseye kırmızılar
herkese iyi akşamlar şimdilik çıkıyorum çocuklarla akşam telaşı şimdi yemekti çaydı işimiz çok

tarantulaaaaaaaaaaaaaaa, canımmmmmmmmmmmmmm nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnn ?????

eşin ve çocuklar nasıl oldu ???????

heyecandan ölüyorum mideme vurdu valla. midem yanıyo sabahtan beri baş ağrısı çekiyorum iki gündür birde.yarın yapıyım dimi bende test:KK52::KK52::KK52:

heyecandan ölüyorum mideme vurdu valla. midem yanıyo sabahtan beri baş ağrısı çekiyorum iki gündür birde.yarın yapıyım dimi bende test:KK52::KK52::KK52:

canım ben 2 gün önce yaptım negatif çıktı, 2 gün daha bekleyeyim diyorum ama nerdeeee... mümkün mü beklemek :KK1: :KK1:
istersen yap canım, çıkmazsa da üzülme ama olurmu. ben negatife de alıştırmaya çalışıyorum kendimi.. nasip herşey, hakkımızda hayırlı olsun..

Benim de aynı şekilde bat 30 ekim daha iki gün var ama dayanamayıp 25 ekimde test yaptım tek çizgiydi . tiroid bezlerim çalışmıyor benim hep düzensiz olur aslında genelde de erken ama umutla bekliyorum tiroidlerim de yoğun baskı hissediyorum içerde bir mücadele var ama döllenme tutmuştur inşallah hayırlısı ...

X