Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım sen bebişi yerleştirmişsin hayırlı olsun diyorum başkada bişey demiyorum, bide bu bir hafta ilişkiden uzakdur bence tatlım, yerleşme döneminde yerinden oynatabiliyormuş ilişki, doktorumun tavsiyesi. Bide yuppiiiii diyorum tabiii :)

pek sanmıyorum keşkeeeeeeeeee öyle olsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kesin hamilelik dışında bi açıklaması vardır bunun da :KK43:

Son düzenleme:
bugün sabah yaptım çok çok silik çizgi ama var
yaşım 34 2 oğlum var biri 14 biri 5,5 yaşında
ne zamandır isteme kısmına gelince ben aslında uzun süredir istiyorum
eşim boşver diyor yine çocuk yorucu falan
bu ay bir kaza oldu (korunma konusunda) ve tam 12,13 ya da 14, günlerdi ve ben çok ümitlendim
galiba da hamileyim 3. çocuk ama inanın çok istiyorum

3 kere mi kaza oldu?

Kızlar, chickpeas, ysmn_czm, kahveduskunu, adzaynep, emakinef ve serap41 ne yaptı acaba bir bileniniz var mı? Test yaptılar mı yada regl oldular mı, ben hastalarımdan dolayı tamamını okuyamadım 2 gündür de

merhaba canım benim bugün regl olmam gerekti hala olmadım, tam 30 gün oldu bugün. 28 eylülde adet olmuştum.
2 gün önceki testim negatifti. eğer olmazsam ( inşallah olmam :KK1: ) yarın yada çarşamba günü test yapıcam. adet olacakmışım gibi 2 gündür kasıklarım ağrıyor ve göğüslerimde 2 gündür acıyor başkada bir belirtim yok. heyecanla bekliyorum, bu benim 4. denememdi bu arada. umarım hepimiz hamiş oluruz.. :KK16: :KK16:

Son düzenleme:
Ovulasyon testine bakma dediğim gibi benim de hala silik çıkartıyor dün yaptığım baya silikti. Ovulasyon testine göre benim de adet tarihim 29-30 Ekim. Bekle biraz daha çünkü son bir haftadır ben de adet olcak gibiyim. Dün adet oldum diye düşündüm. Olmuş da olabilir belli olmaz benim durumum kesinleşirse ona göre değerlendiririz bakalım :)

test hangi marka

Kızlar, chickpeas, ysmn_czm, kahveduskunu, adzaynep, emakinef ve serap41 ne yaptı acaba bir bileniniz var mı? Test yaptılar mı yada regl oldular mı, ben hastalarımdan dolayı tamamını okuyamadım 2 gündür de

adzeynep ve ysnm_czm oldular.chickpeas ilaçsız olamıyormuş doktora gidecek.diğerlerinin nickini bile görmedim :)

$2013-10-28 10.16.02.jpg
Herkese merhaba sabahki testim bu arkadaşlar yine çok silik çıktı dün de yapmıştım çok çok silik çıkmıştı moralim bozuldu aslında ama tahminime göre döllenmenin de daha bugün yeni 12. gün olduğunu tahmin ediyorum yani çıkmaması da normal
bir de siz bakın bakalım görebilecekmisiniz
resim çekme kalitesi de çok iyi değil telefonun aslında daha belli oluyor çıplak gözle

Eki Görüntüle 841965
Herkese merhaba sabahki testim bu arkadaşlar yine çok silik çıktı dün de yapmıştım çok çok silik çıkmıştı moralim bozuldu aslında ama tahminime göre döllenmenin de daha bugün yeni 12. gün olduğunu tahmin ediyorum yani çıkmaması da normal
bir de siz bakın bakalım görebilecekmisiniz
resim çekme kalitesi de çok iyi değil telefonun aslında daha belli oluyor çıplak gözle

canım ovu.testimi bu silik çizgi var görüyorum :)

X