Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
İyiler canım iyiler, hafta sonu yoğun bakıma aldım onları, gerçi şimdi de ben gribim ama insanın kendine bakması kolay :)

Yeni bat dediğine göre regl oldun galiba, yaklaşık söyle istersen güncelleyelim

ayın 17siydi bu ay 27 si oldu,

30 günde bir olurdu ama değişicek sanki sen 23-25 gibi bişey yaz bakalım

Yumurtlama dönemim geçtiğinden beri sol kasığımda batmalar var. Hafiften bir de bel ağrısı adet olcakmışım gibi ama benim belim hep arır fıtık var çünkü .Göğüslerimin yan tarafı bikaç gün önce ağrımaya başladı o da her adet dönemimde oluyor İşte dün söylediğim gibi bi de lekelenmem oldu. Bu sabah da hafif hafif peçeteye geliyor tırnak kadar. Bu kadar. Benim özellikle farklı bir şey hiç olmadı her adet dönemimde olan şeyler var.

hayırlı olsun cnm inş hamişsindir bendede dün kahve lekelenme oldu hemen kan testi yaptırdm sonuc 0.18 10 gün var reglime

Netten araştırdım 5 in üstünde olması gerekiyormuş. 1.4 e doktorlar hep yok diye cevap vermiş.Hayırlısı bakalım.kısmette çocuk yokmuş demekki :KK43:

Canım öyle söyleme, üzme kendini...Vakti gelmeyen gül açmazmış unutma sakın bu sözü :103:

vay arkadaş..naptın sen regle 10 gün varmış.
sen dua et - 18 çıkmamış :KK37:

arkadaşım ilişkden 10 gün sonra belli olur demişti lekenelnme olunca eşimin ısrarıyla yaptrıdm canm zaten artık yaptırmayalım ümıtlen sonra husran dedi:KK43: bugün cok fazla mide bulantısı ve bas dönmesi var hayırlısı

inş hamişsindir canım. benim de 2 gün önce wc de peçeteye çok silik bi pembelik geldi. dün ilişkiden sonra peçeteye kahverengimsi bişeyler geldi. spermden mi yoksa benden mi anlayamadım ama benden galiba... spermde kahverengi leke hiç duymadım çünkü. 28-30u arası adet günüm. dün kasıklarım sızlad azcık ama bugün hiç bişey yok. ben de bekliyorum 30 ekimi :44:

Canım sen bebişi yerleştirmişsin hayırlı olsun diyorum başkada bişey demiyorum, bide bu bir hafta ilişkiden uzakdur bence tatlım, yerleşme döneminde yerinden oynatabiliyormuş ilişki, doktorumun tavsiyesi. Bide yuppiiiii diyorum tabiii :)

kaçıncı ayındasın deneyeli:) bende başlarda devamlı yapardım da test kolik olmuştum ama sonra zamanla alışılıyor herlde artık günümde gecse yapmıyorum :) hamilelik belirtisi yok diye :KK70:
güncelliyorum tatlımhemen BATını, hadi hayırlısı olsun
yeni bat : 21 kasım :) ekleyebilir siniz
Yaş ve ne zamandır uğraştığınızı yazarsan ekleyebilirim sanırım
topiğin hayırlı olsun canım 27 yaşındayım 4. ayımız bat konusu sıkıntılı çocuk istediğimizden bu yana adetlerim gecikiyor ve en son geçen 42. günde adet oldum( o da gebelik yoktu tarsusal adet söktürücü ile oldum) normalde 28 günde bir olurdum ama bu ay galiba yumurtam ayın 16. sında çatladı yani 15. günümde 21. günü test yaptı doktor çatlamış dedi bugün 27. günüm dün gece ve 3 gün önce gece kasıklarımda ve karnımın alt tarafında çok feci sancı vardı her şeyden şüphelenir oldum yani.
baya yazdım kısacası benim bat kasımın ilk haftası :KK3:

Ekliyorum tatlım hemen seni de, hayırlısı olsun inşallah

hoşş geldin canımmm,

çalışmaca balla sen nasılsın

Hoşbuldukk :KK9: kolay gelsin herkeslereee:KK34: iyi ne olsun ders çalışıyom Çarşamba bi sınavım daha var bi bakıyım dedim bizimkiler ne alemdee :KK1: geçmiş yazışmalarını okuyamadım hiç vaktim yok ama hafta sonu cıkarcam acısını... :21:

kendimi listenin sorunda görmek çokkk acıııı :)

ne belirsiz bi hatun oldum ben ya

Olsun canım çabuk gelecek inşallah o günler :) bende bugün rüyamda ikiz bebeğe hamile olduğumu öğreniyormuşum...ahh koruma iç güdüsünü rüyada bile olsa hissettim...yine yeniden çalışmalara :KK19: :78:

Hoşbuldukk :KK9: kolay gelsin herkeslereee:KK34: iyi ne olsun ders çalışıyom Çarşamba bi sınavım daha var bi bakıyım dedim bizimkiler ne alemdee :KK1: geçmiş yazışmalarını okuyamadım hiç vaktim yok ama hafta sonu cıkarcam acısını... :21:

akşam bıraktığım yerden bi okuyum dedim bende ama ne mümkün yetişemedim

:KK43: işimde çok bugün

iyi kaynatmışlar yine iyi

Olsun canım çabuk gelecek inşallah o günler :) bende bugün rüyamda ikiz bebeğe hamile olduğumu öğreniyormuşum...ahh koruma iç güdüsünü rüyada bile olsa hissettim...yine yeniden çalışmalara :KK19: :78:

:KK1::KK1::KK1: geçer geçer ben hep söylüyorum benim ki tembellikten ama bu ay ciddi ciddi bi çalışayım bakalım ne oluyo :KK1::KK1::KK1:

bende rüyamda gelin gördümmm, gördüğüm kişi inşallah evlenir.
kuzenim melek yüzlü ablamı gördüm ( aramız iyi değil ne alemde bilmiyorum ama o hep bi melek nedense)

gelsin gelsin ikizler üçüzlerrr :)

yengem ve çocukları bana hepp üçüzün olur diye dua ediyolarrrrrrr :)

eminim muhteşem zor olur ama olursa ne güzel olur...

Canım sen bebişi yerleştirmişsin hayırlı olsun diyorum başkada bişey demiyorum, bide bu bir hafta ilişkiden uzakdur bence tatlım, yerleşme döneminde yerinden oynatabiliyormuş ilişki, doktorumun tavsiyesi. Bide yuppiiiii diyorum tabiii :)

bakıyorumda hiç ses etmiyosun,

kaynatıyoruz diye kızıyomusun, süpürgen elinde bizemi uçuyosunnn
cadı cadı cadıııı :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

X