Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

ayın 17siydi bu ay 27 si oldu,

30 günde bir olurdu ama değişicek sanki sen 23-25 gibi bişey yaz bakalım

hayırlı olsun cnm inş hamişsindir bendede dün kahve lekelenme oldu hemen kan testi yaptırdm sonuc 0.18 10 gün var reglime

Netten araştırdım 5 in üstünde olması gerekiyormuş. 1.4 e doktorlar hep yok diye cevap vermiş.Hayırlısı bakalım.kısmette çocuk yokmuş demekki

Canım öyle söyleme, üzme kendini...Vakti gelmeyen gül açmazmış unutma sakın bu sözü :103:

vay arkadaş..naptın sen regle 10 gün varmış.
sen dua et - 18 çıkmamış

arkadaşım ilişkden 10 gün sonra belli olur demişti lekenelnme olunca eşimin ısrarıyla yaptrıdm canm zaten artık yaptırmayalım ümıtlen sonra husran dedi bugün cok fazla mide bulantısı ve bas dönmesi var hayırlısı

Canım sen bebişi yerleştirmişsin hayırlı olsun diyorum başkada bişey demiyorum, bide bu bir hafta ilişkiden uzakdur bence tatlım, yerleşme döneminde yerinden oynatabiliyormuş ilişki, doktorumun tavsiyesi. Bide yuppiiiii diyorum tabiii :)

kaçıncı ayındasın deneyeli:) bende başlarda devamlı yapardım da test kolik olmuştum ama sonra zamanla alışılıyor herlde artık günümde gecse yapmıyorum :) hamilelik belirtisi yok diye
güncelliyorum tatlımhemen BATını, hadi hayırlısı olsun
yeni bat : 21 kasım :) ekleyebilir siniz
Yaş ve ne zamandır uğraştığınızı yazarsan ekleyebilirim sanırım

Ekliyorum tatlım hemen seni de, hayırlısı olsun inşallah

hoşş geldin canımmm,

çalışmaca balla sen nasılsın

Hoşbuldukk kolay gelsin herkeslereee iyi ne olsun ders çalışıyom Çarşamba bi sınavım daha var bi bakıyım dedim bizimkiler ne alemdee geçmiş yazışmalarını okuyamadım hiç vaktim yok ama hafta sonu cıkarcam acısını...

kendimi listenin sorunda görmek çokkk acıııı :)

ne belirsiz bi hatun oldum ben ya

Olsun canım çabuk gelecek inşallah o günler :) bende bugün rüyamda ikiz bebeğe hamile olduğumu öğreniyormuşum...ahh koruma iç güdüsünü rüyada bile olsa hissettim...yine yeniden çalışmalara :78:

akşam bıraktığım yerden bi okuyum dedim bende ama ne mümkün yetişemedim

işimde çok bugün

iyi kaynatmışlar yine iyi

geçer geçer ben hep söylüyorum benim ki tembellikten ama bu ay ciddi ciddi bi çalışayım bakalım ne oluyo

bende rüyamda gelin gördümmm, gördüğüm kişi inşallah evlenir.
kuzenim melek yüzlü ablamı gördüm ( aramız iyi değil ne alemde bilmiyorum ama o hep bi melek nedense)

gelsin gelsin ikizler üçüzlerrr :)

yengem ve çocukları bana hepp üçüzün olur diye dua ediyolarrrrrrr :)

eminim muhteşem zor olur ama olursa ne güzel olur...

bakıyorumda hiç ses etmiyosun,

kaynatıyoruz diye kızıyomusun, süpürgen elinde bizemi uçuyosunnn
cadı cadı cadıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…