Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

O da iyiymiş :)

kızlar çok ilginç birşey anlatacağım size bizim apartman görevlisinin eşi 3. çcuğunu doğurduktan sonra tüplerini bağlattı 3 yıl sonra bağlanmış tüpe rağmen hamile kaldı demem o ki umutsuzluğa asla yer yok allah isterse asla olmaz diye birşey yok bize düşen canı gönülden dua edip aalahın bize küçük melekler emanet etmesini istemek kimse umudunu yitirmeyecek anlaştıkmı

İyi bağlayamamışlar, kördüğüm yapalarmış iyiymiş

İyi bağlayamamışlar, kördüğüm yapalarmış iyiymiş
evet iyi bağlayamamışlardır ama küçücük bir açıklıktan bile geçmiş ve yerleşmiş annesine ama kadıncağız çok harap oldu zaten 3. yü bile istemedi ama aldırmaya gönlü razı olmadığı için aldırdı ama bunu aldırdı çok ağladık yazık kadıncağıza çok zor bir süreçtir bu

beklemedeyim hala cnm. sadece adet belirtileri var birde dun beyaz akintim basladi. test yapmadim hic. şayet adet gunum gecerse test yapacam:)

:) anladım canım. bende ovu testiyle birlikte aldığım gebelik testleri var. regl olana kadar her sabah bi tane yapim diyorum:)
yine ovu testi sipariş etçem bn bu ay, ozaman yine alırım nasılsa. gerçi her sabah hayal kırıklığı ile güne başlamış oluyorum ama:26:
napim dayanamayorum merk ediyorm. bende akıntı pek yok dün biraz oldu açık sarı renkte. ama bugün yine kupkuruyum. yok ben diyom yaa bu ay da olmadı bence
hadi bakalım hayırlısı umut dünyası

Canım zaten o yüzden dedim kör düğüm yapalarmış iyiymiş diye, kadın tüplerini bağlatacak kadar korkmuştekrar hamile kalmaktan, yazık,maddi durumda yetmeyince çok zor tabi, napsın kadın iyi yapmış aldırmakla, doğurup hem onu hem diğerlerinihem kendini heba edeceğine, hali hazırda bakmakla yükümlü olduklarını düşünmüş.Zor çok zor evladından vazgeçmek ama doğrusunu yapmışkadıncağız

çok haklısın canım bu arada tarantulacım ben ne zaman başlayayım test yapmaya:18::18::18::18::18:

Aynen umut dunyasi. Ya tutarsa diye bekliyoruz iste:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…