Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Valla canım tam adamına soordun yani, benim BAT 30EKİM ben 3 gündür test yapıyorum,hep negatif :)

Eğer dayanabiliyorsan BATgünüyap derim sana ama ben bekleyebilir miyim, aslaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK52::KK52:

bende bi gün arayla iki oldu yapıyorum negatif:) regl olana kadar artık her sabah yapacam :)
ilk yaptığıım testi atmamıştım,bigün sonra baktım silik ama pembe olmayan bi çizgi vardı:KK9:
ona bile üşütük gibi heveslendim :KK53:
bu sabahı iple çektim, ama sonuç negatif
bakalım yarın sabah nolcak :18:
regl olcamı bile bile test yapmak da biraz saçma mı acaba :KK1:

bende bi gün arayla iki oldu yapıyorum negatif:) regl olana kadar artık her sabah yapacam :)
ilk yaptığıım testi atmamıştım,bigün sonra baktım silik ama pembe olmayan bi çizgi vardı:KK9:
ona bile üşütük gibi heveslendim :KK53:
bu sabahı iple çektim, ama sonuç negatif
bakalım yarın sabah nolcak :18:
regl olcamı bile bile test yapmak da biraz saçma mı acaba :KK1:

kaçıncı ayındasın deneyeli:) bende başlarda devamlı yapardım da test kolik olmuştum ama sonra zamanla alışılıyor herlde artık günümde gecse yapmıyorum :) hamilelik belirtisi yok diye :KK70:

kaçıncı ayındasın deneyeli:) bende başlarda devamlı yapardım da test kolik olmuştum ama sonra zamanla alışılıyor herlde artık günümde gecse yapmıyorum :) hamilelik belirtisi yok diye :KK70:

sistemli deneyeli daha 2. ay canım. ama bikaç aydır kendimi dinlediğim için, regl öncesi belirtilerimin tümünü fazlafazla yaşıyorum.
umut yok yani. ama test var ya evde tutamıyorum kendimi:)

Bende de birkaç gündür müthiş bir halsizlik vardı.Üstüme fil oturmuş gibi kımıldayamıyordum.Bugün dayanamadım gittim kan testi verdim ve sonuç 1.4 çıktı yerle bir oldum ya bundan sonra artık istemicem çocuk falan korunucam hep en azından her ayı iple çekmem olmadığını bilirim :KK5:

Bende de birkaç gündür müthiş bir halsizlik vardı.Üstüme fil oturmuş gibi kımıldayamıyordum.Bugün dayanamadım gittim kan testi verdim ve sonuç 1.4 çıktı yerle bir oldum ya bundan sonra artık istemicem çocuk falan korunucam hep en azından her ayı iple çekmem olmadığını bilirim :KK5:

günün geçti mi canım? belki geç döllenmedir.

canım ya bende her ay aynı şeyi söylüyor ama olmuyor diğer ayy yine ümitleniyorsun şekilde keşke boşwerebilsek gerçekten ne iyi olur walla :))

Canım zaten o yüzden dedim kör düğüm yapalarmış iyiymiş diye, kadın tüplerini bağlatacak kadar korkmuştekrar hamile kalmaktan, yazık,maddi durumda yetmeyince çok zor tabi, napsın kadın iyi yapmış aldırmakla, doğurup hem onu hem diğerlerinihem kendini heba edeceğine, hali hazırda bakmakla yükümlü olduklarını düşünmüş.Zor çok zor evladından vazgeçmek ama doğrusunu yapmışkadıncağız
topiğin hayırlı olsun canım 27 yaşındayım 4. ayımız bat konusu sıkıntılı çocuk istediğimizden bu yana adetlerim gecikiyor ve en son geçen 42. günde adet oldum( o da gebelik yoktu tarsusal adet söktürücü ile oldum) normalde 28 günde bir olurdum ama bu ay galiba yumurtam ayın 16. sında çatladı yani 15. günümde 21. günü test yaptı doktor çatlamış dedi bugün 27. günüm dün gece ve 3 gün önce gece kasıklarımda ve karnımın alt tarafında çok feci sancı vardı her şeyden şüphelenir oldum yani.
baya yazdım kısacası benim bat kasımın ilk haftası :KK3:

canım ya bende her ay aynı şeyi söylüyor ama olmuyor diğer ayy yine ümitleniyorsun şekilde keşke boşwerebilsek gerçekten ne iyi olur walla :))

insan idrar testinin içine girer ya çift çizgi var mı diye ben bugün elimdeki test sonuç kağıdının içine giriyordum yalnış mı görüyorum diye 114 falan mı 1.4 mü diye :KK14:

ama olsaydı az da olsa yüksek çıkmaz mıydı? Gerçekten olabilir mi?

ay kan testini pek bilmiyorum ta kaçın üstünde gebelik olma ihtimali var ki araştrmak lazım ben bi kere yaptırmıştım 10gün adet geçkmişti ilk defa aaha dedim hamiletim kan werdim sonuç 0,00 :KK70::KK70::KK70: bu ne yaa direk hüsran hiç ihtimal yoktu :KK70:

ay kan testini pek bilmiyorum ta kaçın üstünde gebelik olma ihtimali var ki araştrmak lazım ben bi kere yaptırmıştım 10gün adet geçkmişti ilk defa aaha dedim hamiletim kan werdim sonuç 0,00 :KK70::KK70::KK70: bu ne yaa direk hüsran hiç ihtimal yoktu :KK70:

Netten araştırdım 5 in üstünde olması gerekiyormuş. 1.4 e doktorlar hep yok diye cevap vermiş.Hayırlısı bakalım.kısmette çocuk yokmuş demekki :KK43:

Ovulasyon testine bakma dediğim gibi benim de hala silik çıkartıyor dün yaptığım baya silikti. Ovulasyon testine göre benim de adet tarihim 29-30 Ekim. Bekle biraz daha çünkü son bir haftadır ben de adet olcak gibiyim. Dün adet oldum diye düşündüm. Olmuş da olabilir belli olmaz benim durumum kesinleşirse ona göre değerlendiririz bakalım :)

inş hamişsindir canım. benim de 2 gün önce wc de peçeteye çok silik bi pembelik geldi. dün ilişkiden sonra peçeteye kahverengimsi bişeyler geldi. spermden mi yoksa benden mi anlayamadım ama benden galiba... spermde kahverengi leke hiç duymadım çünkü. 28-30u arası adet günüm. dün kasıklarım sızlad azcık ama bugün hiç bişey yok. ben de bekliyorum 30 ekimi :44:

X