Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
saol canım benim, şu paylaşımlar bile insana güç veriyo. kendi kendine düşünürken insanın içi kararıyo,
ama bu paylaşımlar sayesinde yeni bi ay için bile yeniden umutlanabiliyo insan.
gerçi benim daha çok yeni bikaç aydır deniyoruz ama neyalan korunmayınca hemen olcakmış gibi geliyodu bana :KK9:
meğer öyle değilmiş...

evet bende senin gibi dusunuyordum. benimde daha 2 ay olacak ama insan sabirsizlanio iste. ikimizin bat lari ayniydi ztn. bakalim sonuc ne olacak??

Ovulasyon testine bakma dediğim gibi benim de hala silik çıkartıyor dün yaptığım baya silikti. Ovulasyon testine göre benim de adet tarihim 29-30 Ekim. Bekle biraz daha çünkü son bir haftadır ben de adet olcak gibiyim. Dün adet oldum diye düşündüm. Olmuş da olabilir belli olmaz benim durumum kesinleşirse ona göre değerlendiririz bakalım :)

aaa bi de bişey daha sormak istiyorum arkadaşım.
ovu kullandım dedin dimi? çift çizgiler koyu olunca nezamanlar ilişki oldu. öncesindfe vesonrasında yani?
merakediyorum ben nerde yanlış yaptım acaba????

Kızlar, chickpeas, ysmn_czm, kahveduskunu, adzaynep, emakinef ve serap41 ne yaptı acaba bir bileniniz var mı? Test yaptılar mı yada regl oldular mı, ben hastalarımdan dolayı tamamını okuyamadım 2 gündür de

Onlardan haberim yok ama hastalarım demişsin çok geçmiş olsun canım

İyi atlatmışlar canım ,sevindim :) Piss grip :KK23: beni de çok sever ve ne yapsam yakamdan düşmezz

Canım ne zaman çocuklar grip olsa onları iyileştirir ben grip olurum ama benim gribim hiç dışarıdan anlaşılmaz, ama varya içimde dünya savaşı olur resmen, şuan bütün kemiklerim ağrıyo ama bana bakan çok sağlam der, böyle manyakça bidurum işte benimki :KK52::KK52:

merhaba kızlar
benim bat da 4 kasım
bir defa hamilelik geçirdim ama maalesef erken doğumla bebeğimi kaybettim.
ilk hamileliğimde hiç batlara satlara takılı kalmadan hamile olduğumu evliliğimin ilk aylarında öğrenmiştim.
ama şimdi üstünde durdukça batlara yeni batlar ekleniyor
bu ay elimden geldiğince boşvermeye çalıştım artık ne kadar başarılı olabildiysem
anne olacağım günlerin hayalini kuruyorum
rabbim hepimize nasip eder o güzeeelliği inşallah

çok mu konuştum sanki ne :KK1:

merhaba kızlar
benim bat da 4 kasım
bir defa hamilelik geçirdim ama maalesef erken doğumla bebeğimi kaybettim.
ilk hamileliğimde hiç batlara satlara takılı kalmadan hamile olduğumu evliliğimin ilk aylarında öğrenmiştim.
ama şimdi üstünde durdukça batlara yeni batlar ekleniyor
bu ay elimden geldiğince boşvermeye çalıştım artık ne kadar başarılı olabildiysem
anne olacağım günlerin hayalini kuruyorum
rabbim hepimize nasip eder o güzeeelliği inşallah

çok mu konuştum sanki ne :KK1:

Canım umarım bir daha yaşamazsı böyle acı bir durumu. Belki de hamilesindir, artık BATbeklemezsin :)

Çok konuşmak ortak özelliğimiz canım merak etme :)

Yaşını ve ne zamandır uğraştığınızı yazarsan ekleyeyim seni hemen,

Hoşgeldin :KK9:

Canım umarım bir daha yaşamazsı böyle acı bir durumu. Belki de hamilesindir, artık BATbeklemezsin :)

Çok konuşmak ortak özelliğimiz canım merak etme :)

Yaşını ve ne zamandır uğraştığınızı yazarsan ekleyeyim seni hemen,

Hoşgeldin :KK9:

hoşbulduk teşekkür ederim
yaşım 26
bebeğimi kaybettikten sonra 6 ay korundum
3 aydırda deniyoruz ama gelen giden olmadı henüz

Sagol canim iyi dileklerin icin. Canim haziranda kalbi durdugu icin 13 haftalik gebeligim sonlandirildi. Sonra hemen basladik calismalara ama halen gelen giden yok malesef. Sen ne zamandir istiyosun. Kacinci bebisin olacak. Umarim bu topic bize ugur getirir

başın sağolsun
rabbim gönlünce çocuklar nasip etsin inşallah

X