Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canım :)) o zaman hemen giit durma :KK19: Silik çıktıysa hamişsin :KK64:
(yine de olumsuz olma ihtimalini de göz önünde bulundur. )

Tamam canım çok sağol sabahtan beri olmayabilir olmayabilir diyorum kendi kendime. Artık buraları okuya okuya her ihtimali biliyoruz. :KK3: Kısmet artık sizi haberdar ederim sonuçtan tabii yapabilirsem işten çıkıp. :KK52:

Tamam canım çok sağol sabahtan beri olmayabilir olmayabilir diyorum kendi kendime. Artık buraları okuya okuya her ihtimali biliyoruz. :KK3: Kısmet artık sizi haberdar ederim sonuçtan tabii yapabilirsem işten çıkıp. :KK52:

Sayfayı açar açmaz ne kadar güzel bir haber bu ya neşelendim valla Hadi hayırlısı şimdiden tebrikler diyorum:KK16:

canım peki ne gibi belirtilern var bide ne zamandan beri var

Yumurtlama dönemim geçtiğinden beri sol kasığımda batmalar var. Hafiften bir de bel ağrısı adet olcakmışım gibi ama benim belim hep arır fıtık var çünkü .Göğüslerimin yan tarafı bikaç gün önce ağrımaya başladı o da her adet dönemimde oluyor İşte dün söylediğim gibi bi de lekelenmem oldu. Bu sabah da hafif hafif peçeteye geliyor tırnak kadar. Bu kadar. Benim özellikle farklı bir şey hiç olmadı her adet dönemimde olan şeyler var.

hayırlı olsunnnnn.:KK16:
regl döngünü ve kaçıncı günü öğrendiğini yazabilir misin:26:
ben busabah yaptım da test negatif çıktı da:KK43: erken mi yaptım acaba diyorum ama pek belirtim de yok zaten.:KK19:

:KK19: :KK66: :119: sabırsızlıkla bekliyoruz canım güzel haberini :103: :103:

hayırlı olsunnnnn.:KK16:
regl döngünü ve kaçıncı günü öğrendiğini yazabilir misin:26:
ben busabah yaptım da test negatif çıktı da:KK43: erken mi yaptım acaba diyorum ama pek belirtim de yok zaten.:KK19:

Bugün 28. gün yani adet günüm. Çok teşekkür ederim yav bakalım kan tesinde de çıkarsa sevinicem :) Kaçıncı günündesin çıkmayabilir.Ya benim ovulasyon testlerim de silik çizgiydi adete yakın. Hani gösteriyor diyorlardı ya. Ben ihtimal vermedim o yüzden. Sen de acele etme. :KK16:

selam bende kasım ayında hamilelik istiyorum bat tarihim 9 kasım yaşım 28 ve bu 6. denememiz. inşallah olur artık bu ay. bende yazarım kızlar test yaptım pozitif diye çok özeniyorum böyle yazanlara çünkü :21:

selam bende kasım ayında hamilelik istiyorum bat tarihim 9 kasım yaşım 28 ve bu 6. denememiz. inşallah olur artık bu ay. bende yazarım kızlar test yaptım pozitif diye çok özeniyorum böyle yazanlara çünkü :21:

Günaydın canım, hoş geldin :KK16: hakkında hayırlısı olsun

Bugün 28. gün yani adet günüm. Çok teşekkür ederim yav bakalım kan tesinde de çıkarsa sevinicem :) Kaçıncı günündesin çıkmayabilir.Ya benim ovulasyon testlerim de silik çizgiydi adete yakın. Hani gösteriyor diyorlardı ya. Ben ihtimal vermedim o yüzden. Sen de acele etme. :KK16:

yumurtlama günümü ovu ile tespit etmiştim 19u yumurtlama günümdü sanırım. üstüne 14 koyunca oluyomuş regl günü. öyle hesapladığımda 1-2 kasım gibi oluyo, regl belirtilerim çok fazla, bence ben bi iki güne kalmaz regl olurum bu gidişle:KK43:
son ovumu da yaptım sabah gebelik testini yaparken o da silik çıkktı.
böyle işte canım.
ama senin verdiğin güzel haberi böyle şeyler gölgeleyemez
:KK76::KK8::KK76::KK8::KK76::KK8::KK76::KK8:
kan testini bekliyoruz canım umarım güzel bir değerle dönersin:KK16:

yumurtlama günümü ovu ile tespit etmiştim 19u yumurtlama günümdü sanırım. üstüne 14 koyunca oluyomuş regl günü. öyle hesapladığımda 1-2 kasım gibi oluyo, regl belirtilerim çok fazla, bence ben bi iki güne kalmaz regl olurum bu gidişle:KK43:
son ovumu da yaptım sabah gebelik testini yaparken o da silik çıkktı.
böyle işte canım.
ama senin verdiğin güzel haberi böyle şeyler gölgeleyemez
:KK76::KK8::KK76::KK8::KK76::KK8::KK76::KK8:
kan testini bekliyoruz canım umarım güzel bir değerle dönersin:KK16:

Ovulasyon testine bakma dediğim gibi benim de hala silik çıkartıyor dün yaptığım baya silikti. Ovulasyon testine göre benim de adet tarihim 29-30 Ekim. Bekle biraz daha çünkü son bir haftadır ben de adet olcak gibiyim. Dün adet oldum diye düşündüm. Olmuş da olabilir belli olmaz benim durumum kesinleşirse ona göre değerlendiririz bakalım :)

Ovulasyon testine bakma dediğim gibi benim de hala silik çıkartıyor dün yaptığım baya silikti. Ovulasyon testine göre benim de adet tarihim 29-30 Ekim. Bekle biraz daha çünkü son bir haftadır ben de adet olcak gibiyim. Dün adet oldum diye düşündüm. Olmuş da olabilir belli olmaz benim durumum kesinleşirse ona göre değerlendiririz bakalım :)

saol canım benim, şu paylaşımlar bile insana güç veriyo. kendi kendine düşünürken insanın içi kararıyo,
ama bu paylaşımlar sayesinde yeni bi ay için bile yeniden umutlanabiliyo insan.
gerçi benim daha çok yeni bikaç aydır deniyoruz ama neyalan korunmayınca hemen olcakmış gibi geliyodu bana :KK9:
meğer öyle değilmiş...

Kızlar, chickpeas, ysmn_czm, kahveduskunu, adzaynep, emakinef ve serap41 ne yaptı acaba bir bileniniz var mı? Test yaptılar mı yada regl oldular mı, ben hastalarımdan dolayı tamamını okuyamadım 2 gündür de

X