Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
cok tsk canm ben ilk ilişki üzerinden 10 gün geçince ve bugün kahverengi leke gelince yaptırdm ,peki belirtiler bukadar erken baslarmı?

ilşkinin 10 gününden itibaren başlayan görülmüş aslında ama genelde adet sonrası 1 hafta gecikmeden sonra belirtiler çoğalıyor bulantı falan genelde daha geç oluyor
ama bel ağrısı kasık ağrısı karında dolgunluk ve adet olacakmış gibi belirtiler başlıyor canım bu haftada bile

Aynen canım ince ince kasıklarımda bi yanma var allahım ne olur hayırlısını ver

benim de ilşkiden bir hafta sonrası belim agrıdı bir gün boyunca sonra da normal adet öncesi belirtiler ben çoktan girdim hamilelik havasına bakalım inşaallah hayal kırıklığına uğramam
Allah nasib etsin canım sen de bu ay pozitif sonuç gör inşaallah

benim de ilşkiden bir hafta sonrası belim agrıdı bir gün boyunca sonra da normal adet öncesi belirtiler ben çoktan girdim hamilelik havasına bakalım inşaallah hayal kırıklığına uğramam
Allah nasib etsin canım sen de bu ay pozitif sonuç gör inşaallah

Uğramazsın inşallah canım inşallah. Benim de mucizem şuan benimledir canım ben yatıyorum iyi geceler

inşallah canm hepimiz bebişlerimize kavusuruz bu ay bende sağ kasık agrısı göbek delğinde acıma ve şeffaf akıntı var sizlerin yasadığı belirtı varm
gitmeden yazayım istedim canım ben bu ay ilişkiden 1 hafta sonrasında bile hissettim ama psikolojik belki de tam yumurtlama günlerine geldiğini biliyordum ilşkinin çünkü
önce ilşkiden 1 hafta sonrası bel ağrısı 1 gün boyunca sürdü ,ilişkiden bikaç gün sonra yoğun akıntı ,bi de işte adet olacakmış gibi belirtiler var canım
gerçi daha önce de ümitlenip hatta defalarca test yapıp hamile olmadığımı öğrenmiştim bazen çok emin olsam da çıkmamıştı.
kısmet tamamen

gitmeden yazayım istedim canım ben bu ay ilişkiden 1 hafta sonrasında bile hissettim ama psikolojik belki de tam yumurtlama günlerine geldiğini biliyordum ilşkinin çünkü
önce ilşkiden 1 hafta sonrası bel ağrısı 1 gün boyunca sürdü ,ilişkiden bikaç gün sonra yoğun akıntı ,bi de işte adet olacakmış gibi belirtiler var canım
gerçi daha önce de ümitlenip hatta defalarca test yapıp hamile olmadığımı öğrenmiştim bazen çok emin olsam da çıkmamıştı.
kısmet tamamen

parmaklarına saglık canım:KK1::KK1: aynen canım benmde aynı belirtrler ama kısmet nasip Allah hayırlısını versn hepimize

okumak cok zor oluyo dımı:KK1:

Ulee arkidesler iyiki cok yazmayin demisim haa oku oku 2 saattir bitiremedim haa:KK1:

ya varya benim yenge ilk geceden sonra regl oldu 17 yaşındaydı evlendiğinde,
sonra bunun korkusundan 1 ayda sadece 2 kere olmuş, geceleri oturup ağlarmış
abimde çok gözü açık bişey değil, bana anlattılar bende anneme hastaneye gidyolar sonra psikolog falan...
hastanede kan alıyolar, muayene öncesi, hatun hamile çıkıyo ya, şaka gibi.
:KK1::KK1::KK1::KK1:
Benim bi arkadasim benden 3-4 ay once evlendi sozde korunuyoruz 2 seneden asagi istemiyoruz cocuk diyodu.Bu baya bi bobrek tasi agrisi cekti epey hastanelere yatti rontgendir mr dir hepsine girdi ilac icti bisuru o ay hamile kaldi kiz yaa aynen bazen saka yapiyolar heralde diyosun

su adet sancısı varya cok feci ya dogum sancısında ne yapcaz oda ayrı dert aslında cok korkuyrm dogumdan ama kacs yok enınde sonunda allah ızın verirse tabi gorucez .....bnm adet cok feci sancılı gecer 3.gun ancak rahatlarımm sıcak su torbası ıyı degıl dıyolar ama dayanamayıp koyuyrm agrı kesıcı olarak majezık sakın kullnma tatlım kısırlık yapıyomus zararlıymıs

Deme bee bana da majezikten baskasi fayda etmiyo napcaz:44:Ilk gun cok kotu oluyorum ilac icip uyumazsam gecmiyo aglamaktan mahfoluyorum .Su torbasi zararli karnina koyarsan ben hep ayagimin altina koyarim karina koymaktan daha iyi gelir zaten ayagini sicak tutarsan agrinda pek olmuyo.Su majezik yerine baska bisey bulmam lazim:44:

belki de şanstır.rabbimin işine karışmayalım bari artık :) ne zaman hayırlıysa versin

Amin insallah kimbilir sansmi nedir artik ben bilemedim onu

Kızlar ben sabah gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı bugün kan testine gidicem. Hayal mı görüyorum bilmiyorum valla:KK53:

Günaydın, testin markası bebe time ise başka bir test alıp tekrar dene derim...bebe time silik çizgiyi görmüştüm ama c.tesi regl oldum...hatta o beyaz akıntı dediklerine bile artık inanmayacğm...inşallah hakkında hayırlısı olur canım

Günaydın, testin markası bebe time ise başka bir test alıp tekrar dene derim...bebe time silik çizgiyi görmüştüm ama c.tesi regl oldum...hatta o beyaz akıntı dediklerine bile artık inanmayacğm...inşallah hakkında hayırlısı olur canım

Yok productordü. Ya ben de zaten emin olamıyorum o yüzden hemen kan testine gidicem.:KK50:

X