Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
selam kızlar :KK66:

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşAllah , hepimiz sağlıcakla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza :KK16::KK16::KK16:

benim SAT 25 Eylül , arafe günü 20. günde progesterona baktı doktorum , 18.56 çıktı ,yumurtlama olmuş , hamile olabilirsin yada hormonların tavan yapmış olabilir dedi :KK34: 2 hafta sonrası için randevu verdi .

size bir BAT bildiremiyorum çünkü hiçbir zaman ilaç kullanmadan adet olamıyorum malesef , ilaç içersem 28-29 günde oluyorum , yani ona göre hesap yaparsam 22-23 Ekim BAT tarihi oluyor , anlayacağınız elim kolum bağlı bekliyorum , 3 gün önce idrar testi yaptım , tek çizgi çıktı ,herkes için hayırlısını diliyorum Rabbimden ...

Son düzenleme:
selam kızlar :KK66:

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşAllah , hepimiz sağlıcakla alalım bebişlerimizi kucaklarımıza :KK16::KK16::KK16:

benim SAT 25 Eylül , arafe günü 20. günde progesterona baktı doktorum , 18.56 çıktı ,umurtlama olmuş , hamile olabilirsin yada hormonların tavan yapmış olabilir dedi :KK34: 2 hafta sonrası için randevu verdi .

size bir BAT bildiremiyorum çünkü hiçbir zaman ilaç kullanmadan adet olamıyorum malesef , ilaç içersem 28-29 günde oluyorum , yani ona göre hesap yaparsam 22-23 Ekim BAT tarihi oluyor , anlayacağınız elim kolum bağlı bekliyorum , 3 gün önce idrar testi yaptım , tek çizgi çıktı ,herkes için hayırlısını diliyorum Rabbimden ...

sende de mi PKO var yoksa :KK43:

malesef :KK43:

ama adetin 3.günü hormonlarıma baktı doktorum , sıkıntı yok dedi , ne bileyim nolcak böyle ...

canım hormonlara kan testi ile mi bakılıyor, yani alttan ultrason ile muayene olmuyoruz dimi?? bende tüm tetkiklerden geçtim bi türlü şu hormonlara baktıramadım inş.bi problem yoktur...

kızlar bende de pco var mı sizce? hormon testm yapıldı normal çıktı. ama doktor bazı aylar çatlamıyor inci tanesi gibi dizili yumurtaların var dedi. adetim bazen gecikebiliyor 1 kaç gün ama ilaç kullanmadım hiç adet olmak içn :S bu pco mu demek ??

peki ilaç verdi mi doktor? benim de adetlerim 1 gün ya önec gelir ya sonra ama çoğu hep 28 gün de bir olur yani 1 gün geç gelmesi ya da erken gelmesi pco olduğunu gösterir mi??

canım hormonlara kan testi ile mi bakılıyor, yani alttan ultrason ile muayene olmuyoruz dimi?? bende tüm tetkiklerden geçtim bi türlü şu hormonlara baktıramadım inş.bi problem yoktur...

evet canım , adetin 3. günü kan testi ile bakıyorlar :KK34::KK34:

peki ilaç verdi mi doktor? benim de adetlerim 1 gün ya önec gelir ya sonra ama çoğu hep 28 gün de bir olur yani 1 gün geç gelmesi ya da erken gelmesi pco olduğunu gösterir mi??

canım 1 gün erken geç olması pko anlamına gelmez sanırım , benim arkadaşlarımdan gördüğüm ya çok düzensiz oluyor ya da benimki gibi hiç olmuyor ...

Son düzenleme:
canım 1 gün erken geç olması pko anlamına gelmez sanırım , benim arkadaşlarımdan gördüğüm ya çok düzensiz oluyor ya da benimki gibi hiç olmuyor ...

anladım canım genelde hiç şaşmıyor hep günümde oluyorum ama 1 gün sarkabiliyor onu bile kafama takıyorum artık 2 yıldır olmayınca insan her şeyden nem kapar oluyor...

anladım canım genelde hiç şaşmıyor hep günümde oluyorum ama 1 gün sarkabiliyor onu bile kafama takıyorum artık 2 yıldır olmayınca insan her şeyden nem kapar oluyor...

hayırlısı olsun canım ya , sıkıntı etme bir gün gelir sende bende hepimizde sağlıcakla alırız cücüklerimizi kucağımıza inşAllah :KK16: :KK16:

bizim de harketlilik %20 ileri hareketli%3.2 canım sayımız 35 milyon ile 40 milyon arası...ameliyat 16 temmuz da olduk canım...biz de yarın test yaptırmayı düşünüyoruz doktor size ne zaman gelin dedi?bize 6 ay sonra gelin dedi ama biz başka doktora gidip sadece sprem testi yaptıracağız meraktan 6 ay sonra kendi doktorumuza gideriz artık...size ilaç verdi mi doktor ameliyat sonrası??

canm bize 1 ay snr geln ddi gttk kontrl etti 3 ay snra test yapcz dedi ilaç amelyat öncesi verdı snrası vermedi size verdimi siz nerde yaptırdnz amelıyatı

canm bize 1 ay snr geln ddi gttk kontrl etti 3 ay snra test yapcz dedi ilaç amelyat öncesi verdı snrası vermedi size verdimi siz nerde yaptırdnz amelıyatı

bize de ameliyat öncesi proxeed plus diye bi ilaç vermişti doktor 3 ay kullandık, değerlerimize hiç etki etmedi...daha sonra ameliyat olduk ameliyat sonrası gerek yok ilaca dedi...biz rize de yaptırdık canım...siz?

öyle canım kimi doktor ağzından laf çıkacak diye korkuyor olmalı ki sen sormadan hastalığın ile ilgili bilgiyi vermiyor illa sen ısrar edeceksin ki konuşsun, açıklama yapsın...

ben de burdan okuyarak ve doktorun söylediği anahtar kelimeleri kullanarak bu kanıya ulaştım. söylese ne olur ki... ben de öyle miydi böyle miydi diye düşünmem. zaten zor işler daha da zorlaştırıyorlar durumu

X