Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
yok canim yaa daha olmadi aklima geldikce sinir oluyorum halen.5-6 ay doluymus aricaklar ameliyat tarihi icin oyuzden daha belli degil.Olsaydi da bari ona gore biseyler yapsaydik beklemesi deli ediyor insani.Ben yurtdisindayim oyuzden bu kadar gec tarih veriyolar doluyum diye.Ahh Turkiyem gibisi yok

ben türkiyedeyim ne oluyor?rahim filmi çektiremiyorum aylardır.sıra yok diğer adetinde ara.koca dokuz eylül haftada 6 tane rahim filmi çekiyor.düşünsene sıra gelir mi?

ya varya benim yenge ilk geceden sonra regl oldu 17 yaşındaydı evlendiğinde,
sonra bunun korkusundan 1 ayda sadece 2 kere olmuş, geceleri oturup ağlarmış
abimde çok gözü açık bişey değil, bana anlattılar bende anneme hastaneye gidyolar sonra psikolog falan...
hastanede kan alıyolar, muayene öncesi, hatun hamile çıkıyo ya, şaka gibi.
:KK1::KK1::KK1::KK1:

Artık anne baba olma zamanı geldi diyoruz
ve başlıyoruz çalışmalara peki ne kadar sağlıklı oluyor dersiniz
tüm enerjimizi verdiğimizi düşünüyoruz ilişkiye girerken ama öyle stres yapıyoruz ki,
hem bizler hem eşlerimiz aşırı stres altında sağlıksız bi ilişki oluyo bitiyo.
Peki ya sonra, hemen yatış pozisyonları ve yine stres....

Doktorlar ne diyo stresten uzak durun uzak durun uzak durun...

Artık anne baba olma zamanı geldi diyoruz
ve başlıyoruz çalışmalara peki ne kadar sağlıklı oluyor dersiniz
tüm enerjimizi verdiğimizi düşünüyoruz ilişkiye girerken ama öyle stres yapıyoruz ki,
hem bizler hem eşlerimiz aşırı stres altında sağlıksız bi ilişki oluyo bitiyo.
Peki ya sonra, hemen yatış pozisyonları ve yine stres....

Doktorlar ne diyo stresten uzak durun uzak durun uzak durun...

guzeldııı.......

canım geçen ay ovulasyon testi yaptım ben, 2. çizgi çok koyu çıktı sadece bigün, onun dışında son güne kadar silikte olsa çizgi çıktı, bazı günler koyulaştı bazı günler silikleşti, ama hamiş değilim yani ovu testi de yalan söylüyor denedim bizzat ben...

belirtilerin hepsini önceki aylar yaşadım göğüslerim hayatımda bu kadar büyük ve ağrılı görmedim ben, kasık ağrılarım çok oldu ama yine hamiş değildim... yani belirti falan benim için hiç önemli değil, gün gelir adetim gecikir gebelik testinde 2. çizgi çıkar ozaman hamilemiyim gerçekten diye düşünmeye başlarım:KK50: ki inşallah o günleri görürüz:KK53: bu ay doktora gitcem dicem başka ne tahliller yapılıyosa yap acaba şu hastalığım mı var diye düşünmekten hastalık hastası oldumya:KK50:

umarım bu ay yüzün güler canım:KK16:

aynen cnm sakın ısyn etme rabbim nezaman verecegnı bılıyo sıkma canını ,zor gercekten umıtlenıyosun adet olunca koca 1 ay daha beklıyosun allahım inş hepimize bı gun nasıp edıcek aminnnnnnnnn

ben nisan-mayıs-haziran bebeği istiyordum.ağustosa kaldım.oda olursa

canım benim üzülme burda yıllardır bekleyenler var, ne hayal kırıklıkları yaşayanlar var.
sabretmekten başka çare yok. benim de 2 ay sistemli deneyeli. ben de senin gibi meraktan dün akşam üstü hem gebelik hem ovulasyon testi yatım. ovulasyonda erken çıkıyo diyolar ya, merktan işte. ikisi de tertemiz bembeyazdı maş.
şu an tek tesellim daha çok erken olduğu. ama forumlarda okuyoruz 5-6 gün varken ovu testinde görenler var. bimiyorum.
bana da bu ay da yok gibi geliyor. çünkü hamileyim dye yazanlaın belirtisi göğüs sızısı bende yok. kasıkta pıt pıt atan bişilerin olması ya da batmalar bende o da yok:KK43: yani bu ay yine yok bence de. ama Allahtan umut kesilmezmiş. bekleyip görces:18:

bende dediğin belirtiler vardı.ovulasyon testim düne kadar pozitifti ama adet oldum bugün.belli olmuyor

evet canım ya sabah oldum, kocişde evde yok, çorbamı çayımı kendim yaptım
yatıyorum battaniye altında

su adet sancısı varya cok feci ya dogum sancısında ne yapcaz oda ayrı dert aslında cok korkuyrm dogumdan ama kacs yok enınde sonunda allah ızın verirse tabi gorucez .....bnm adet cok feci sancılı gecer 3.gun ancak rahatlarımm sıcak su torbası ıyı degıl dıyolar ama dayanamayıp koyuyrm agrı kesıcı olarak majezık sakın kullnma tatlım kısırlık yapıyomus zararlıymıs

senin 20 gün geçtiğini bilmiyodum.

ben 7-8 aydır, 30 günde bir regl oluyorum, öncesinde 27-28 günde bir oludu.
değişiyodur diye düşünüyorum artık. 7 yıl 1 ay hiç olmadım.

benimde bebek için uğraşalı düzen değişti.26-27-28-29 gün de bir oluyor. sürekli değişiyor.stres yapıyoruz ya ondan bence

X