Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
4 ay oldu istiyoruz ilk ay ki heyecanımızdan eser yok, bugün bi heyecanla test yapayım dedim ama yok negatif, biliyorumki olmadı bu ayda hiç varmış gibi hissetmiyorum moralim çok bozuk, isyan etmek istemiyorum sabretmeye çalışıyorum ama işte içimdeki bu sıkıntıyı atamıyorum:KK43:

canım benim üzülme burda yıllardır bekleyenler var, ne hayal kırıklıkları yaşayanlar var.
sabretmekten başka çare yok. benim de 2 ay sistemli deneyeli. ben de senin gibi meraktan dün akşam üstü hem gebelik hem ovulasyon testi yatım. ovulasyonda erken çıkıyo diyolar ya, merktan işte. ikisi de tertemiz bembeyazdı maş.
şu an tek tesellim daha çok erken olduğu. ama forumlarda okuyoruz 5-6 gün varken ovu testinde görenler var. bimiyorum.
bana da bu ay da yok gibi geliyor. çünkü hamileyim dye yazanlaın belirtisi göğüs sızısı bende yok. kasıkta pıt pıt atan bişilerin olması ya da batmalar bende o da yok:KK43: yani bu ay yine yok bence de. ama Allahtan umut kesilmezmiş. bekleyip görces:18:

inş. cnm senın bat 10 ggun gecti dimi.....bnmde bu ay tam 20 gun gecti işte oldum bitti bikaç gun oluyo bıteli ama nasıl umıtlıydımmm

senin 20 gün geçtiğini bilmiyodum.

ben 7-8 aydır, 30 günde bir regl oluyorum, öncesinde 27-28 günde bir oludu.
değişiyodur diye düşünüyorum artık. 7 yıl 1 ay hiç olmadım.

Son düzenleme:
canım benim üzülme burda yıllardır bekleyenler var, ne hayal kırıklıkları yaşayanlar var.
sabretmekten başka çare yok. benim de 2 ay sistemli deneyeli. ben de senin gibi meraktan dün akşam üstü hem gebelik hem ovulasyon testi yatım. ovulasyonda erken çıkıyo diyolar ya, merktan işte. ikisi de tertemiz bembeyazdı maş.
şu an tek tesellim daha çok erken olduğu. ama forumlarda okuyoruz 5-6 gün varken ovu testinde görenler var. bimiyorum.
bana da bu ay da yok gibi geliyor. çünkü hamileyim dye yazanlaın belirtisi göğüs sızısı bende yok. kasıkta pıt pıt atan bişilerin olması ya da batmalar bende o da yok:KK43: yani bu ay yine yok bence de. ama Allahtan umut kesilmezmiş. bekleyip görces:18:

canım geçen ay ovulasyon testi yaptım ben, 2. çizgi çok koyu çıktı sadece bigün, onun dışında son güne kadar silikte olsa çizgi çıktı, bazı günler koyulaştı bazı günler silikleşti, ama hamiş değilim yani ovu testi de yalan söylüyor denedim bizzat ben...

belirtilerin hepsini önceki aylar yaşadım göğüslerim hayatımda bu kadar büyük ve ağrılı görmedim ben, kasık ağrılarım çok oldu ama yine hamiş değildim... yani belirti falan benim için hiç önemli değil, gün gelir adetim gecikir gebelik testinde 2. çizgi çıkar ozaman hamilemiyim gerçekten diye düşünmeye başlarım:KK50: ki inşallah o günleri görürüz:KK53: bu ay doktora gitcem dicem başka ne tahliller yapılıyosa yap acaba şu hastalığım mı var diye düşünmekten hastalık hastası oldumya:KK50:

aynen cnm sakın ısyn etme rabbim nezaman verecegnı bılıyo sıkma canını ,zor gercekten umıtlenıyosun adet olunca koca 1 ay daha beklıyosun allahım inş hepimize bı gun nasıp edıcek aminnnnnnnnn

amiin canım rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallaaahh

senin 20 gün geçtiğini bilmiyodum.

ben 7-8 aydır, 30 günde bir regl oluyorum, öncesinde 27-28 günde bir oludu.
değişiyodur diye düşünüyorum artık. 7 yıl 1 ay hiç olmadım.

evet cnm 20 gun. normalde bnm 6 ayda bir en fazla 10 gun gecikir hiç byle uzun olmamıstı...hayırlısı eşim cok ümıtliydi ama olmadı ....bakalım senın sonuc ne olacak

evet cnm 20 gun. normalde bnm 6 ayda bir en fazla 10 gun gecikir hiç byle uzun olmamıstı...hayırlısı eşim cok ümıtliydi ama olmadı ....bakalım senın sonuc ne olacak

canım ben hamile olmadığıma eminim artık, kaç tane test yaptımi, hatta dün yine yaptım yok.
herkes ümitli ama yok işt bu gecikmelerdede var bi hayır bence.

canım ben hamile olmadığıma eminim artık, kaç tane test yaptımi, hatta dün yine yaptım yok.
herkes ümitli ama yok işt bu gecikmelerdede var bi hayır bence.

ben vaarya bu ıdrar testıne kesınlıkle guvnmıyrm cogu arkadasım hamılyken ıdrar testini yaptı hep negatif cıkıyodu ..kan ver en kesın sonuc o...ıdrar testi herzamn yanıltmıyo tabı ama cogu kez yanıltıyo

ben vaarya bu ıdrar testıne kesınlıkle guvnmıyrm cogu arkadasım hamılyken ıdrar testini yaptı hep negatif cıkıyodu ..kan ver en kesın sonuc o...ıdrar testi herzamn yanıltmıyo tabı ama cogu kez yanıltıyo

ben ilk kan testini 6 ay önce yaptırdım, doktor çok kızdı ama yinede yaptı bi iki gün gecikmeyle yapılmaz kendini üzersin diye.
belki çok yeni çıkmayacak diyorlar.

idrar testide, kan kadar hassas olmadığı için çıkmaması da normal.
örneklerle sabit işte kiminde çıkmıyo, benim yengemde reglinine günler kala ikisinide idrardab öğrendi.
bebişlerinin ikiside kazayla oldu diyebilirim.

ben ilk kan testini 6 ay önce yaptırdım, doktor çok kızdı ama yinede yaptı bi iki gün gecikmeyle yapılmaz kendini üzersin diye.
belki çok yeni çıkmayacak diyorlar.

idrar testide, kan kadar hassas olmadığı için çıkmaması da normal.
örneklerle sabit işte kiminde çıkmıyo, benim yengemde reglinine günler kala ikisinide idrardab öğrendi.
bebişlerinin ikiside kazayla oldu diyebilirim.

dıyorum ya ıste cogunda cıkmıyo bazısında cıkıyo...bnm halamın gelinini yanılttı cogu arkadasımı da yanılttı ne bılım cnm degışiyo işte

çok teşekkür ederim canım Allah herkese nasib etsin inanın sabah dua ettim Allah bütün bekleyenlere de sağlıkla hamile kalıp sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.
aslında benim de varsa eğer döllenmenin en fazla 12. günü olması lazım hatta belki 11 idrarda çıkacağını sanmıyordum zaten çok silik çıktı.
yarın tekrar sabah yapacağım

Hiç şüphen olmasın hamilesin:) Darısı başımıza.:KK16:

Kızlar merhaba kocişle gezmeze çıktık öpüyorum sizi regl ağrım yok sabah 8 de steş 36.7 ped koydum yinede çok öptüm siziii mutlu günler

öyle söyleme lütfen buradaki hiç kimsenin umutları hiç bitmesin...hakkımızda hayırlısı canım..Allah bizi bizden daha iyi biliyor şüphesiz..herkes için en hayırlısını veren Rabbim senin için de verir..umutlar bitmesin..

ben vazgeçtim test mest yapmayacağım.istemiyorum zaten çocuk filan.sıktı bu iş beni.her ay her ay

X