Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
AHAHHA :KK1:kiz ilahi valla koptum.Ama cidden oyle sansli insanlar cok tabi bu kizinki sanssizlikta.Puff aman yaa valla bu calismalardan gina geliyo bazen haaa ayyhh bak yine sikinti geldi.Geliyo canimm bu gelmez olasica lanet kirmizi.Benim ise gitmem lazim off valla kalkar kalkmaz buraya sarildim ama vaktim yok.Sizleri ozlucem kizlaaaarrr ben gelene kadar cok sayfa yazmayin haaaa:KK17::KK1::KK3:

okumak cok zor oluyo dımı:KK1:

AHAHHA :KK1:kiz ilahi valla koptum.Ama cidden oyle sansli insanlar cok tabi bu kizinki sanssizlikta.Puff aman yaa valla bu calismalardan gina geliyo bazen haaa ayyhh bak yine sikinti geldi.Geliyo canimm bu gelmez olasica lanet kirmizi.Benim ise gitmem lazim off valla kalkar kalkmaz buraya sarildim ama vaktim yok.Sizleri ozlucem kizlaaaarrr ben gelene kadar cok sayfa yazmayin haaaa:KK17::KK1::KK3:

belki de şanstır.rabbimin işine karışmayalım bari artık :) ne zaman hayırlıysa versin

kişiye göre değişiyo, bu anneler babamneler yalan söyle,

evlen geçer çocukl yap geçer yalancılar işte yalancılar

beim anam hala ağrı çekiyo

:KK1::KK1::KK1:evetbana bızımkıler ılk geceden sonra gecer dediler yok daha beter oldu bakalım dogumdan sonra......neyse bnm kocıs gelecek yemege dogru uzansam ıyı olcak gec bile kaldım :KK1:

kişiye göre değişiyo, bu anneler babamneler yalan söyle,

evlen geçer çocukl yap geçer yalancılar işte yalancılar

beim anam hala ağrı çekiyo

valla bende ilk ilişkide kan gelmedi.doktora gittiğimde meraktan sormuştum belkide beni rahatlatmak için duruyor demişti.belkide ondan hala ağrım oluyor demiştim.2 aydır ağrı olmayınca birşeyler yaptık bozduk mu yoksa diye düşündüm :KK17::KK1:

X