Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Ne yapacaksın, eğer benim gibi çocuklarım rahat büyüsün hiçbişey için sıkmayayım, gönüllerince çocukluklarını yaşasınlar ama evim çocuksuzmuş gibi hep pırıl pırıl olsun diyosan, hemen bir halı yıkama makinası alacaksın, benim gibi her hafta sonu evde ne kadar halı koltuk varsa yıkayacaksın, diğer günlerde de kirlendikçe elinle üstünkörü lekeler gidecek şekilde sileceksin :) Halı yıkama makinası konusunda da tavsiyem var tabi almadıysan henüz, bende twin t2 var ama ondan hiç memnun kalmadım, sonra üst komşumun tavsiyesi üzerine arnica hydra raiin plus aldım iki sene önce, canavar gibi maşallah. Düşün twint2 yi 1500tlye almıştım ama randıman alamadım, arnica sadece 350tl idi ve süper bi makina. Sana tavsiyem temizlik robotlarından uzak dur, arnicadan şaşma derim.

bu kadar temizliği yaparken ne zaman çalışacağım?işten çıkmam lazım.yada pisliğe katlanmam lazım.gerçi çocuğunda olduğu yok oda ayrı konu :))

1. hamileysende zaten regl günün bikaç gün geçene kadar regl ağrısı çekiyorsun,hatta 3 aya kadar her ay regl döneminde regl ağrısı çekiyosun

2. test yapıyosun ama zaten regl günü bile testte çıkma ihtimali ancak %78, regli bir hafta geçince %90, senin regline daha 4 gün var, regl geçmeden çıkma ihtimali sadece %13

3. Az önce bir topicte okudum, kadının biri batı 2 gün geçe testyapmış silik pozitif çıkmış, kanda baktırmış negatif, batı 4 gün geçince yine test yapmış daha belirgin çıkmış o gün yine kanda baktırmış gebelik çıkmış, yani 2 gün çok şeyi değiştiriyor

Bu maddelere istinaden,

Kendini üzmeyi bırakır mısın lütfen,28 inde tekrar yap bakarsın eşinden önce sana sürpriz olur :)

ne kadar pozitif bir insansın.insanları rahatlatmaya çalışıyorsun.seviyorum seni :))

Muayene oldum, troidime bakıldı smear yapıldı bişey yok. Hormon testi yapıcak mısınız dedim ne gerek var düzenli adetini okuyorsun belli ki yumurtluyorsun da dedi doktor. Tüplere de bu aşama da bakılmadı. Bilemiyorum yanii:KK53:

ben bir randevu bulsam tüplere bakılacakta kahrolası hastanede randevu yok. su buharı filan yapıyorlarmış oda açıyormuş tüpleri.onu deneyeceğim bu ay

Evet canım 30 dan 14 çıkarıp geriye doğru sayıyosun, değerlendirdiniz mi peki geçen haftayı? Şuan hamile değilsindir zaten canım, çünkü yerleşme olana kadar hamile sayılmıyosun, zaten eğer olduysa tabi daha döllenme yeni olmuştur ve daha 5-12 gün yerleşme sürüyor. Yerleşme olduktan sonra belirtiler başlar ancak. Senin şu anki belirtilerin psikolojik. Göğüs uçlarında acıma var mı canım bugün? Umarım olmuştur bebeğin ve sağlıklayerleşir.

Ben 3. için uğraşıyorum, oğlum çok istiyo, haziranda 13 haftalık bi düşük yaptım, ondansonra kendine gelemedi yavrum, bebek doğuracaksın dimi anne diye karnımı okşayıp duruyo.

Hepimiz için hayırlısı olsun canım. Hayırlısıyla sende hamilesindir inşallah

senin çocukların yaşları kaç?cinsiyetleri ne?

X