Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ama doğru değil mi canım ya,

tabi planlı programlı gıbı bişiy oluyo olusuna bırakmıyrz kı...eskının kadınları koruma nedr bilmıyolarmıs hamılelıkte cınsıyeti bile ebe karnına dokunarak anlıyomusss...kii okadar agr ıs yapıyorlarmıs bebek dusme dıye bısıy olmuyomus hersey yemeleri bıle organıkmıs ne bilim simdi arada daglar var hastanelerden cıkmıyrz tvbe yarabbı ıssyan degıl rabbıme yıne cok sukur de byle ama

su adet sancısı varya cok feci ya dogum sancısında ne yapcaz oda ayrı dert aslında cok korkuyrm dogumdan ama kacs yok enınde sonunda allah ızın verirse tabi gorucez .....bnm adet cok feci sancılı gecer 3.gun ancak rahatlarımm sıcak su torbası ıyı degıl dıyolar ama dayanamayıp koyuyrm agrı kesıcı olarak majezık sakın kullnma tatlım kısırlık yapıyomus zararlıymıs

benimde çok ağrılı oluyo zaman zaman, genelde iğne yaptırırım ama bugün idare edicem

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ilahi siz:KK1::KK1: koptum elifff yıkıldım gulmekkten...
ama harbıden dızılerde oyle kız ılk geceden klıyo hamıle..mıdesı falan bulanıyo

ya televizyonlarda haberlerde izlemiyormuyuz?kahrolasıcalar akıl hastalarına filan tecavüz ediyorlar hamile kalıyor kız.gerçek hayatta da oluyor.benim eltim 2 kere hamile kalmış.2 sinde de ayda tek sefer adetin 14.günü ilişki ile.nasıl oluyor bu işler?rabbim onlara şap diye veriyor bize böyle.hayırlısı hakkımızda

ya varya benim yenge ilk geceden sonra regl oldu 17 yaşındaydı evlendiğinde,
sonra bunun korkusundan 1 ayda sadece 2 kere olmuş, geceleri oturup ağlarmış
abimde çok gözü açık bişey değil, bana anlattılar bende anneme hastaneye gidyolar sonra psikolog falan...
hastanede kan alıyolar, muayene öncesi, hatun hamile çıkıyo ya, şaka gibi.
:KK1::KK1::KK1::KK1:

1 ayda 2 kere ne olmuş adet mi,ilişki mi?

Artık anne baba olma zamanı geldi diyoruz
ve başlıyoruz çalışmalara peki ne kadar sağlıklı oluyor dersiniz
tüm enerjimizi verdiğimizi düşünüyoruz ilişkiye girerken ama öyle stres yapıyoruz ki,
hem bizler hem eşlerimiz aşırı stres altında sağlıksız bi ilişki oluyo bitiyo.
Peki ya sonra, hemen yatış pozisyonları ve yine stres....

Doktorlar ne diyo stresten uzak durun uzak durun uzak durun...

onu diyenleri alacağım ben koyacağım yerime hadi kolaysa sen uzak dur diyeceğim.tööööbe yaaaaaa

millet tecavüze uğruyor. kazayla hamile kalıyor.nasıl iş bu yaaa?

Vallaha yaa hatta aklima suan taaa ben lisedeyken kizin biri annesiyle hamama gidiyor.Hamamda bir gun acik kadinlara diger gunler erkekler kullaniyor ayni hamamin oda mi diyeyim erkeklerde yikaniyo tabi spermi varmis tabi nerden gorceksin ki orda ne oldugunu o da uzerine oturmus hamile kalmis:KK30:iiyyykk cok kotu birsey gazetelere falan cikmisti.Sperm de uygun sartlarda uzun sure yasayabiliyor bazen.Aklima bazen o geliyor benim de ulan diyorum millet uzerine oturmayla kaliyo hele de o sperm ne kadar canli kalmis baksaniza.Benim kocanin ki tembel hemencecik oluyor essek sipalari

evet bütün stresimi doktor üzerinde atcamm :KK47::KK47: senin stresleride atarım sıkıntı etme :KK53::KK53::KK53:

ben pkoluyum canım , malesef adetim hiçbi zaman kendiliğinden olmuyor , her zaman ilaç içmek zorundayım . bu ay bebiş için ilacı kestik , o yüzden bu ay yine adet yok malesef , SAT 25 Eylül iken BAT : bekleki gelsiinnnnnn :KK37::KK37::KK37:

aslında doktora kızgınlığım bu yüzden , daha çok bilgilendirmesi gerekirken , yapmıyor malesef :KK43:

adetin 3. günü hormonlarda sıkıntı yoktu , 21. günü progesterona baktı 18.56 çıktı , ultrasonla baktı ; yumurtan çok kaliteli , bekleyelim 15 gün sonra gel dedi . bunun haricinde hiçbirşey sölemedi , ben zaten hastalığım yüzünden yumurtlama sıkıntısı çekerken , böyle kaliteli yumurtayı değerlendiremem
ek canımı sıkıyor :KK4::KK4::KK4::KK4:

şimdi çarşambayı bekleyip , napcaz onu görecez ....

Ben de sabah sabah cok sinirli uyandim tepemdekiler dangur dungur sabah sabah katil olacaktim yemin ediyorum.:KK47:Dangalak kari uyutmadi bi beni.Puuff ise gitmem lazim sinirimi bende onlardan cikarayim bari

su adet sancısı varya cok feci ya dogum sancısında ne yapcaz oda ayrı dert aslında cok korkuyrm dogumdan ama kacs yok enınde sonunda allah ızın verirse tabi gorucez .....bnm adet cok feci sancılı gecer 3.gun ancak rahatlarımm sıcak su torbası ıyı degıl dıyolar ama dayanamayıp koyuyrm agrı kesıcı olarak majezık sakın kullnma tatlım kısırlık yapıyomus zararlıymıs

ben'm 2 aydir hiç ağrım olmuyor. 2 ay öncesine kadar bende çok ağrı çeker hatta ilk gün sürekli ağlardım

ya televizyonlarda haberlerde izlemiyormuyuz?kahrolasıcalar akıl hastalarına filan tecavüz ediyorlar hamile kalıyor kız.gerçek hayatta da oluyor.benim eltim 2 kere hamile kalmış.2 sinde de ayda tek sefer adetin 14.günü ilişki ile.nasıl oluyor bu işler?rabbim onlara şap diye veriyor bize böyle.hayırlısı hakkımızda

dogru syluyosun oyle gercektede coookk...yalnız senın öfkenı taaaa burdan grebildım tepkıne cok gulduum yaa.....bnde anlamıyrm bız tutsun diye nerdeyse amuda kalkıyoruz ama tutmuyo spermler baska yerleremı gıdıyo neee...

tabi planlı programlı gıbı bişiy oluyo olusuna bırakmıyrz kı...eskının kadınları koruma nedr bilmıyolarmıs hamılelıkte cınsıyeti bile ebe karnına dokunarak anlıyomusss...kii okadar agr ıs yapıyorlarmıs bebek dusme dıye bısıy olmuyomus hersey yemeleri bıle organıkmıs ne bilim simdi arada daglar var hastanelerden cıkmıyrz tvbe yarabbı ıssyan degıl rabbıme yıne cok sukur de byle ama

dayadılar bize hormonlu yiyecekleri olacağımız bu

Vallaha yaa hatta aklima suan taaa ben lisedeyken kizin biri annesiyle hamama gidiyor.Hamamda bir gun acik kadinlara diger gunler erkekler kullaniyor ayni hamamin oda mi diyeyim erkeklerde yikaniyo tabi spermi varmis tabi nerden gorceksin ki orda ne oldugunu o da uzerine oturmus hamile kalmis:KK30:iiyyykk cok kotu birsey gazetelere falan cikmisti.Sperm de uygun sartlarda uzun sure yasayabiliyor bazen.Aklima bazen o geliyor benim de ulan diyorum millet uzerine oturmayla kaliyo hele de o sperm ne kadar canli kalmis baksaniza.Benim kocanin ki tembel hemencecik oluyor essek sipalari

Ben de sabah sabah cok sinirli uyandim tepemdekiler dangur dungur sabah sabah katil olacaktim yemin ediyorum.:KK47:Dangalak kari uyutmadi bi beni.Puuff ise gitmem lazim sinirimi bende onlardan cikarayim bari

al işte üstüne oturmuş hamile kalmış. bizim oturmadığımız yeri kalmıyor yok anam yok.nasıl sinirlenmem ben şimdi?

dogru syluyosun oyle gercektede coookk...yalnız senın öfkenı taaaa burdan grebildım tepkıne cok gulduum yaa.....bnde anlamıyrm bız tutsun diye nerdeyse amuda kalkıyoruz ama tutmuyo spermler baska yerleremı gıdıyo neee...

bilmem o spermleri bir bulsam neler edeceğim de elime geçmiyorlar biliyorlar başlarına geleceği herhalde

al işte üstüne oturmuş hamile kalmış. bizim oturmadığımız yeri kalmıyor yok anam yok.nasıl sinirlenmem ben şimdi?

AHAHHA :KK1:kiz ilahi valla koptum.Ama cidden oyle sansli insanlar cok tabi bu kizinki sanssizlikta.Puff aman yaa valla bu calismalardan gina geliyo bazen haaa ayyhh bak yine sikinti geldi.Geliyo canimm bu gelmez olasica lanet kirmizi.Benim ise gitmem lazim off valla kalkar kalkmaz buraya sarildim ama vaktim yok.Sizleri ozlucem kizlaaaarrr ben gelene kadar cok sayfa yazmayin haaaa:KK17::KK1::KK3:

X