Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
az önce teyze kızını aradım kendisi doktor. biliyordu dün bat olduğunu konuşuyoruz sürekli zaten telefonu açar açmaz sordu olmadın mı diye :) bende dedim hava değişiminden filan mı ki diye. olabilir dedi.desene olmaz diye ya umut versene (

ne ilacı kullanıyorsun?bende kaç aydır folik ait kullanıyorum ama on 1 haftadır onu da içmiyorum.enin ilaçlar bebeğe zarar vermiyor mu?

cnm bnm vucudumda hanı ekmek pişirirken ustu kabarır ya vucudumda oyle kabarıyo temmuzda basladı yumruk kadar sısıyo ve 10 dk. sonra boynuma bacagıma atıyo orası sonuyo gogusume falan atıyo ama ne biçim kasınıyo ates gıbı yanıyo...annem benı emziriken mı gecmıs bilmıyrz annemdede var hala...anneme teshıs konulamadı ...bende taa prof. doktorlara gıttım cok cesıt var bunun adını koymak zor dıyo...mecbur ılacla sakınlesiyrm hıc bşiy yapamıyrm cok gergın oluyrm esim artık hocaya falan gtrmeyi dusunuyo ....bişiy sorcam yanı hemen bebege bısıy olmaz dımı yanı doktora srdum hamıle oldugunu ogrenınce bırakacaksın hemen dedi valla hamıleyken ilac kullanmadan ne yapıcam bılmıyrm rabbim inş keser kasıntıyı kadının bırınde oyle olmus aynı bnm gıbıymıs..

Aman iyi ki yapılmıyo cok sağlıklı olduğundan değil işte şu anda en kolay o geldi ondan kızartıyım bi iki bişeler diye düşündüm...

bence kızartma daha zor.olana kadar ayrılamıyorsun başından.onları soy doğra kızart.yemek daha kolay.soğanı 2 çevir sebzesini suyunu koy otur

ben kiloluyum eşimde kolestrol var kanında yağ oranı çok yüksek ondan bizde kızartma yapılmıyor

ıyı oldu bunu tavsıye ettiğin sagol cnm. heralde ondanda bişiy olmaz

28 Ekim. 2 gün kaldı.

Kızlar ben çıkıyorum artık yemek yapcam kendinize çok iyi bakalak olunn sohbetinize doyum olmuyo gönül ister ki benim mesleğim burda oturup sizinle yazışmak olsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…