Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de bat 22 mayıs ama dayanamayıp kan verecektim neredeyse. Bi kaç gün daha sabretmeye karar verdim zor da olsa :KK43: hissediyorum sanki tüm belirtileri ama şuan net bir sonuç çıkmayacağı için de kendimi o psikolojiye sokmak istemiyorum. :KK43:

Benim de bat 22 mayıs ama dayanamayıp kan verecektim neredeyse. Bi kaç gün daha sabretmeye karar verdim zor da olsa :KK43: hissediyorum sanki tüm belirtileri ama şuan net bir sonuç çıkmayacağı için de kendimi o psikolojiye sokmak istemiyorum. :KK43:
evet beklemekte fayda var, ben de elimde bir tane ovulasyon testi vardı onu yaptım belki hamilelik varsa gösterir diye ama maalesef tek çizgi çıktı , bir kaç gün daha bekleyip öyle yapacağım gebelik testini , zaten adet olursam da kendimi şartlamıştım hormon testi yaptıracağım ve incir kürüne başlayacağım diye. Beklemek zor ama nasip Allah sağlıkla nasip etsin

amin hepimize inşallah. GErçekten beklemek çok zor, bi de çok sabırsız bir insanım ben. Ben bu ay ikinci kez klomen kullandım. Yumurta büyüdü, çatladı ama ne olur bilemem,meraktayım:KK43:

Ya dert etme illa o gün olacak diye de bi sey yok ki spermler yasiyor merak etme boyle stresli sekilde iliski de olmaz ama rahat ol biraz canım adetin yaklasinca yao stresini simdi degil
Haklisin canim stres yapmamam lazim olacagi varsa oluyor olmayacaksa 40 takla da atsak nafile. Bundan sonrasi tevekkul :emir_bebek:

Dedigin jel ne ise yariyor? Evet malesef ben daha ovulasyon gunumde bile degilim sanirim ama yine de umudum yok bilmiyorum neden boyle oldu sanki en cok istedigimiz seyler imtihanimiz oluyor gibi...bu arada benim bat a daha cok var bu ayin sonu gibi seninki ne zaman?

Spermlerin canlı kalıp yumurtaya ulaşmasını sağlayan bir jelmiş, int sitesine bakabilirsin fertilshop diye baya açıklama ve yorum var benimde bat 23 mayıs

Ya kizlar ben dayanamadım az önce bir daha test yaptım ama koca bir negatif çıktı galiba ben hamile değilim:KK14::mad:

bende yaptim dun bende de negatif cikti canim.. simdi regl olacak gibi sizi var kasigimda falan.. bu ayda nasip değilmiş demek ki..
dün bir ara acaba hangi test bozuk diye düşündüm :işsiz:insan kirmizi gelene kadar umut icinde iste ne yapacaksin..

bende yaptim dun bende de negatif cikti canim.. simdi regl olacak gibi sizi var kasigimda falan.. bu ayda nasip değilmiş demek ki..
dün bir ara acaba hangi test bozuk diye düşündüm :işsiz:insan kirmizi gelene kadar umut icinde iste ne yapacaksin..
Benim De şimdi kırmızılar geldi çok ümitlenmiştim oysaki bu ay ve gecikmem de oldu 26-28 günde adet olurken 31 gün oldu bu ay , hayırlısı napalum nasip değilmiş

Benim De şimdi kırmızılar geldi çok ümitlenmiştim oysaki bu ay ve gecikmem de oldu 26-28 günde adet olurken 31 gün oldu bu ay , hayırlısı napalum nasip değilmiş

benim daha gelmedi ama bekliyorum bakalim nasip artik.. yapacak birsey yok..

2018-05-15-09-18-06-251.jpg

aynı sey bende de oldu canım, dun bat gunumdu hala regl olmadım bakalım hayırlısını diliyorum. Bugun dr a gidecegim

bende dunn yaptım bir gun sonra yani bu sabah seninki gibi hafif cizgi vardi ama regl olacak gibi karnim agriyor sanmiyorum yani ayda olmadi.. ki cuma gunu de ayni sonradan cikmistti.. sanirim testler bozuktu

Günaydın kızlar, hepinize mutlu günler :)
Hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum, herkes sağlıklı bir gebelik geçirir ve bebeğini hayırlısıyla kucağına alır inşallah. Darısı bizlerin başına.
Ben bir şey sormak istiyorum. benim bat 21 mayıstı ancak yumurtlama geç oldu biraz. 24'ü yeni bat diyebilirim. Yarın ramazan başlıyor. Bat bekleyen arkadaşlar yani durumu şüpheli olanlar oruç tutmayı düşünüyor musunuz? Açlıktan ziyade susuzluk eğer gebelik varsa tehlikeli olabilirmiş diye duydum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba?

X