Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
burda yumurtlama tarihlerin belirleyici canım yumurtlama testi kullanıyormusun
yumurtladığın günden 14-16 gün arası adet oluyor benim öyle oldu
Her yerde ben dimi esim yasakliycak yakinda burayi oraya en son adet gunumu eksik vermisim..en son 6 mayis..neyse hayrlisi..vala bi kac aydir hespa yapmaktan beynim yandi..

Merhabalar tabiiki de çıkar benim bat 15mayıstı ama ayın 11 inde yaptım ve pozitif çıktı darısı size inşallah

Eklentiler

• 30D6BF7F-A178-44A1-AA79-A653C69D3048.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 64
Çok teşekkürler canım.. Çıkar tabi, ben regle 3 gün kalan öğrendim :)

Kızlar adeti düzenli olan birinde geç dölllenme ya da geç yumurtlama olabilir mi? Benim kasık ağrım hep takvimdesin göre başlıyor ama o şeffaf akıntı dediğiniz ki iki aydır dikkat ediyorum 25. Gün geliyor ben 32. Gün adet oluyorum. 26. Gün test yaptırdım 1.20 çıktı yani hamile değilim ama merak ettim

çıkar arkadaşım silik olsada testte

Merhabalar tabiiki de çıkar benim bat 15mayıstı ama ayın 11 inde yaptım ve pozitif çıktı darısı size inşallah

Harika sizinki çok net. Maşallah.

Çok teşekkürler canım.. Çıkar tabi, ben regle 3 gün kalan öğrendim :)

Yarın gebelik testi alıp yapayım. Aslında bir yanım bekle regl olursun diyor diğer yanım vücudumda tuhaf şeyler oluyor diyor. Ama heycan yaptım inşallah yarın test alır yaparım kızlar

Evet sanırım stres yaptıkça olmuyor preseed diye bir jel okudum bu sitede ondan da mı alsam diyorum daha regl olmadan kabullenmiş gibi önümüzdeki aya para harcıyacağım resmen
Dedigin jel ne ise yariyor? Evet malesef ben daha ovulasyon gunumde bile degilim sanirim ama yine de umudum yok bilmiyorum neden boyle oldu sanki en cok istedigimiz seyler imtihanimiz oluyor gibi...bu arada benim bat a daha cok var bu ayin sonu gibi seninki ne zaman?

Acilde tahlil yaptirdim kizlarr 579 degeriimmmm
Cok sevindim senin adina canom Rabbim saglikla kucagina almak nasip etsin :) boyle mesajlari gordukce umutlaniyorum bizlere de cooook dua et

1.20 deger hamilelik olmuyor mu kuzum? Benim bildigim 0 degerlerinde cikmasi gerek ben mi yanlis biliyorum acaba?

Ya kizlar ben dayanamadım az önce bir daha test yaptım ama koca bir negatif çıktı galiba ben hamile değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…