Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugundü bat benim 3 gün önce 1 damla ğembe leke geldi dünden beridir de sol kasık ağrıaı ve kahverengi leke belirtisi vardı meğersem meleğim yerleşiyoemuş
Hayırlı olsun canım.rabbim tamamına erdirsin.burda böyle güzel haberleri duydukça çok mutlu oluyorum gerçekten...satışı isteyen herkese ve bana

Ben bu ay adetten sonra hergun hatta bazı gunler iki defa değerlendirdk Rabbim ol diyınce olur bence bol bol dua etmek lazım
Bende bu ay cok etkilendim ağlamak istyrm ama hiç yalnız kalıp ta eğlıyamadm
Ağlamayın ağlamayın.. Allah’a güvenelim muhakkak bir zamanı vardır kendimizi böyle teselli edelim :) sizin kaçıncı denemeydi

kızlar ben bugün kan verdim beta hcg 38 çıktı reglime 3 gün var daha:halay:
Hayırlı olsuuuuunnn:KK73:
Kızlar test sonucum çıktı 324.7 çıktı allahım inşallah. Herkesin rabbim gönlüne göre verir dualarım sizlerle
Çok merak ediyordum sizin sonucu. Çok sevindim. Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :KK68:
limoncicegi41 limoncicegi41 https://hizliresim.com/8YVqOA

Tüp Bebek tedavisi sonrası düşük oldu nisanda ve esimle ben şok inanamıyoruz

Rabbime şükürler olsun darısı sana ve arkadaşlara olsun
Ne güzel birgün bugün. Çok sevindim. Rabbim tamamına erdirsin. Ne zaman diliyorsa o zaman oluyor işte Allah'ın mucizesi:KK68:

Canım benim uzun zamandır yazısiyoruz mutluluguma ortAk oldun üzüntüme de hep destegin vardi
hakkını helal et çok teşekkür ederim Allah razı olsun dualarım sana ve tüm isteyen arkadaşlara

Ama kalp atışını duyduna kadar hamileyim diyemiyecegim

kuzum benimmm varsa sonuna kadar helaldir hakkım.sende helal et. derteşiyoruz ne güzel. canım bayagoı koyu cıkmıs buyuk ıhtımal kese için cok beklemezsin. :) anlıyroum kuzum aynen yakında o en güzel kalp atısınıda duyarsın :)

Merhaba kızlarrr ☺️ Ben de bu ay bekliyorum soğan kürü yaptım eşime de keçiboynuzu özü verdim inş hayırlı bebekler olur hepimizin ☺️

Canım benim uzun zamandır yazısiyoruz mutluluguma ortAk oldun üzüntüme de hep destegin vardi
hakkını helal et çok teşekkür ederim Allah razı olsun dualarım sana ve tüm isteyen arkadaşlara

Ama kalp atışını duyduna kadar hamileyim diyemiyecegim

Allah razı olsun canım rabbim bu mübarek günlerde muradinizi sağlıkla ve hayirlisi ile nasip etsin
Amin inşallah.sana bir sey sorcm canm sen de yasamissin benzer durumu.ben 23 gun oldu düşük olalı adet olmasın..bugün öylesine gebelik testi yaptim.2.çizgi silikle net arası bisey çıktı.normal mi.ne zaman sifirlanir arada hamile kalmış da olabilir miyim 15.gün ilişki oldu da.

Ben de dayanamayıp predictor early yaptım.. bat a 3/4 gün var.. tabi ki bir negatif.. 4.ay da olmadı anlamıyorum ki insanlar kazara nasıl hamile kalabiliyor? :110:

Ben de 4 gün kala yaptim negatif aşiri moralim bozuk
Dayanamadim ama biraz da umutlanmayayim belirtileri yormayayaim diye yaptim

Bugün doktora gittik. 5+4'teyim. Kalp duyulmadı. Doktor haftaya çağırdı. Genel olarak 6.haftada duyuluyormuş. :)

Son düzenleme:
Kızlar günaydınn, sabah test yaptım 15 dk sonra böyle oldu sizce bişey olabilir mi, tam emin de olamıyorum. Dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım, bir de dün gece iğneler sapladı kasığımdan bacağıma doğru. Tecrübe eden var mı?

Eklentiler

• hhh.jpg
    hhh.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar günaydınn, sabah test yaptım 15 dk sonra böyle oldu sizce bişey olabilir mi, tam emin de olamıyorum. Dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım, bir de dün gece iğneler sapladı kasığımdan bacağıma doğru. Tecrübe eden var mı?
Ay canım umitlendirmek istemem ama var gibi duruyor maşallah. Bence saatte erken bi hastaneye çıkıp kan ver bakalım hem ultrasonla bakar kesin belli olur orda zaten. Inşallah kalbinden gönlünden geçen olur. Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

Ay canım umitlendirmek istemem ama var gibi duruyor maşallah. Bence saatte erken bi hastaneye çıkıp kan ver bakalım hem ultrasonla bakar kesin belli olur orda zaten. Inşallah kalbinden gönlünden geçen olur. Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım
Çok sağol canım, gitcem bugün. Acilde yaparlar mı ki bilgin var mı?

Çok sağol canım, gitcem bugün. Acilde yaparlar mı ki bilgin var mı?
Bizim burda artık yaklaşık 2 senedir acilden kanda gebeliğe bakmiyolar canim kadın doğuma gitmen lazım zaten sıra aldığın zaman (sabahtan gidip, yoğunluğa göre) o gün içerisinde sıra veriyolar. Bizim burda acilden girmen için hayatı tehlike olması lazım kaza vs ona göre bakıp tedavi uygulamak amacliymis.

Canım bnm reglim geçeli 2 gün olmuştu böyle silik çıkmıştı beta 27 çıktığında hamile olduğumu anladım ama kimyasal gebelikmiş. Reglim 5 gün geçmişti düşük yaptım. O yuzden bence kandan test yaptırma bırak bi 5-6 gün geçsin sonra can sıkıcı oluyor.

Benimde bat 2 gün var. Ama normalde de bir kaç gün geçerdi zaten. Dün akşamdan beri ağzım çok fazla kuruyor ilk defa yasıyorum bunu. Gaz sancısı mide bulantısı ara ara oluyordu normalde de o yüzden onlara pek takilmadim. (Ama sabah uyandigimda ya da karnim acken oluyordu) Sadece 2 gün önce akşam yemek yedikten sonra birden basima ağrı girdi ve midem çok fazla bulandı ağzımı açsam kusucaktim. Sonra misafir geldi onlarla ilgileniyim derken geçti.

X