Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doktorda sıra beklerken bir bayanla tanıştım 15 yıldır çocuğu olmuyor menopoz başlamış ve kahverengi leke şikayetiyle doktora gelmiş doktor kan testi istemiş sonucu yanımda aldı ve hamileydi kadın hıçkırıklara boğuldu doktora sarıldı ağladı gözlerime inanamıyorum testi tekrar yapalım hocam diyerek ağladı bende onunla birlikte aldım

ayyy cok duygulandim yaaa:KK43:

Cherrygum, ismini çok beğendim :) İnşallah canım, psikolojik değil de hissediyorsundur cidden. Ama o kadar cok forum okudum ki, bazı insanlar hissediyor, bat dan 4 gün önce falan öğrenen oluyor. İnşallah sen de o şanslı kesimdensindir. Ben mesela geçmesini bekliyorum adetimin bu ay :)
Canım teşekkür ederim :KK200: bilmiyorum tamamen duygusal ya öyle şeylet hissediyorum bu ay çok inanarak denedim dualar ettim içimden daha çok var bata 9 gün nasıl beklerim bilmiyorum :110: :KK9:

canım bilimsel bir makalede okumustum. ama derlerki adet bitimi gün aşırı çalışmaya baslayıp ovlasyon dönemi bittikten sonra bile bir iki gün daha devam etmek lazım mıs
Benim doktorum adet bitikten sonra on gün gün aşırı dedi ama bana az geldi ben 32 günde bir adet okuyorum

Canım teşekkür ederim :KK200: bilmiyorum tamamen duygusal ya öyle şeylet hissediyorum bu ay çok inanarak denedim dualar ettim içimden daha çok var bata 9 gün nasıl beklerim bilmiyorum :110: :KK9:
Beklesen daha hoş olur sanki, şöyle 4 gün falan. Erken hamilelik testlerinden yaparsın, şuan negatif çıkarsa üzülcen çünkü, kiminin de yumurtlama dönemi falan hikaye sonrasında da tutuyor, tamamen nasip işi .. Sen bekle bence, beklemek iyidir, sabır güzel şey

Ben bişi sorcam kızlar ya, gece yapılan test ile sabah yapılan test arasında sonuç farkı olur mu ki? Onca sabır şeysinden sonra, kendim gaza geldim :)))

Onu ben de bir gün becerebilecek miyim acaba :) Ramazan’da denemeyeceğim o kesin. Korunmayacağım ama özellikle bi takip vs yapmayacağım.Temmuzda da memlekete git gel belki Ağustos’a sarkar o yüzden düşünmüyorum bu ay olmazsa umudumu Ağustos’a saklayacağım.Yine de içten içe düşünüyorum. Folik asit kullanmaya başladım dün en azından Ağustos’a o şekilde hazırlık yapayım
aynen folik asit kullan bi mola ver, ağustosa kadar kafa dinle..sonra gelsin bebişler:emir_bebek:

Birşey soracagım ben... simdi farkettim gebelik testi (laboquick) internetten toplu almıstım bir siteden, son kullanma tarihi ya da kullanım talimati vs yazmiyor. Bugun 5 gun var negatif cıktı.. İlk ayım bilmiyorum burda okuyunca anladım.. kullanım talimatı ve skt olmalıydı degil mi?

meva888 meva888 canim seninle batimiz ayniymis var mi sende bir degisiklik falan
canım takvime göre 14 mayıs ama ovülasyon testine göre 2 gün geç yumurtaladım.yani benim 6 günde olabilir ama aman aman bi belirti goremedim sanki,akıntım war bide cok arada kasikta batmalar yasadim sende war mi belirti filan

canım takvime göre 14 mayıs ama ovülasyon testine göre 2 gün geç yumurtaladım.yani benim 6 günde olabilir ama aman aman bi belirti goremedim sanki,akıntım war bide cok arada kasikta batmalar yasadim sende war mi belirti filan

bende de pek yok arada kasiklarim batiyor gogsumde hafif sislik var ve bunlar benim regl belirtilerim.. bugun hic birseyim yoktu akinti cok bende de benimde 14/15 arasi bat aslinda.. bugün erken gebelik testi almak istedim ve amaaaan dedim bosver nasilsa yine regl olacaksin bosuna umitlenme

bende de pek yok arada kasiklarim batiyor gogsumde hafif sislik var ve bunlar benim regl belirtilerim.. bugun hic birseyim yoktu akinti cok bende de benimde 14/15 arasi bat aslinda.. bugün erken gebelik testi almak istedim ve amaaaan dedim bosver nasilsa yine regl olacaksin bosuna umitlenme
Benim de bugün adet belirtilerimin başlaması gerekiyordu başlamadı. Kasık batması agrısı yok bazen hafif hissediyorum sağ tarafta. Bakalım ya inşallah hamileyizdir. Başım hafif döner gibi oluyor ama o genelde bilgisayarı çok kullanınca oluyor. Ben de bu sıra yazılı vs hazırladım kesin ondandır

X