Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum ıyi yerleşmesi için 97 145 245 2 gün arayla 5 gün sonra keseyi gördüğüm gün 1097 idi şükür sıkıntı yok kanamada yok verdi ama güzel.tutunsun diye bu arada face de grup.actim ama.burda yapabiliyormuyuz ki?
Anladim canim insaallah sikitisiz dertsiz atlatirsin bu donemi ve bebegine saglikla kavusursun :anneadayı: ben hic bilmiyorum grup olayini burda yapiliyor mudur ki?

Canımmm çok sevindim senin adına bugün etrafımda duyduğum 3. Hamile sensin ne güzel sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah. Şimdi bize dua da edersin sen :)
Etmem mi canım ederim tabi. :) Güzel dileklerin icin teşekkür Ederim. Darisi sana insallah en yakin zamanda ❤️

Kizlar hayirli geceler. Az once ilginc birsey yasadim. Tuvaletteyken akintimin bir kisminda yavruagzi bir renk vardi ben kan olabilir diye dusundum. Dun esimle birlikte olmustuk ertesi gun kalinti cikiyor normalde benden ve gelen kalintinin bir kismi bu renkti. Dun bir de iftar vakti kasiklarima ozelikle alt karin kismima cok agrilar girdi ben de acaba yerlesme mi oluyor diye o an uzandim tutunabilsin diye :)) sonra lavaboda yerlesme kani bekledim ama birsey gormeyince oyle sandim zannettim. Bugun o rengi gorunce tekrar acabaaa dedim ay olabilir mi boyle bisey nolur olsun cunkuuu :rolleyes: bata 7 gun var bu arada

Kizlar hayirli geceler. Az once ilginc birsey yasadim. Tuvaletteyken akintimin bir kisminda yavruagzi bir renk vardi ben kan olabilir diye dusundum. Dun esimle birlikte olmustuk ertesi gun kalinti cikiyor normalde benden ve gelen kalintinin bir kismi bu renkti. Dun bir de iftar vakti kasiklarima ozelikle alt karin kismima cok agrilar girdi ben de acaba yerlesme mi oluyor diye o an uzandim tutunabilsin diye :)) sonra lavaboda yerlesme kani bekledim ama birsey gormeyince oyle sandim zannettim. Bugun o rengi gorunce tekrar acabaaa dedim ay olabilir mi boyle bisey nolur olsun cunkuuu :rolleyes: bata 7 gun var bu arada
Canım benim de yaklaşık bir hafta önce sol kasığıma birden çok batma tarzı birağrı girmişti. Hatta alışveristeydim kaldim bi hareket edemedim. Sonra geçti bir daha yasamadim o kadar siddetli bir agri.

Canım benim de yaklaşık bir hafta önce sol kasığıma birden çok batma tarzı birağrı girmişti. Hatta alışveristeydim kaldim bi hareket edemedim. Sonra geçti bir daha yasamadim o kadar siddetli bir agri.
Benim de dun ilk defa bu kadar cok oldu ve uzun surdu yaklasik 2 dk kadar. yani eger bu yerlesmeyse ben ne zaman test yapsam cikar acaba

Canim bende de sol.kasikta olmuştu keskin bir ağrı adetime 10gun kala 1 dk surdu ayyy insallah yaaaa insallah olsun ama bence erken gebelik testi al beni dinle kuzumm

Canim bende de sol.kasikta olmuştu keskin bir ağrı adetime 10gun kala 1 dk surdu ayyy insallah yaaaa insallah olsun ama bence erken gebelik testi al beni dinle kuzumm
Insaallahh oyledir yaa esim de surekli soruyor test yaptin mi diye icine mi doguyo nedir kendimi de umutlandirmak istemiyorum ama sanirim alicam erken gebelik testini. Peki ne zaman yapmaliyim bir hafta var bata cikar mi testte?

Insaallahh oyledir yaa esim de surekli soruyor test yaptin mi diye icine mi doguyo nedir kendimi de umutlandirmak istemiyorum ama sanirim alicam erken gebelik testini. Peki ne zaman yapmaliyim bir hafta var bata cikar mi testte?
Canim benim adet 6 gu kala olanlar var 25 tl gibi bise birde senin e de de vardı sanirim demi

Merhaba kızlar.
Batım dündü. Bugün test yaptım. Sonuç pozitif. Çok garip ama sanırım hamileyim
9NX08N.jpg
Yaaa maşallah subhanallah. Rabbim nazarlardan korusun sizi.. sağlıkla sıhhatle kucağına almayı kolay doğumlar nasip eder Rabbim inşallah. Bizlere de dua et bizde burada böyle güzel haberleri sizlerle paylaşalım inşallah :)

X