Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar.
Batım dündü. Bugün test yaptım. Sonuç pozitif. Çok garip ama sanırım hamileyim
9NX08N.jpg

Merhaba kızlar.
Batım dündü. Bugün test yaptım. Sonuç pozitif. Çok garip ama sanırım hamileyim
9NX08N.jpg
Maşallahhh çok net ♥️ Hiç test yaptınz mı önceden belirtiler neler adet gecikmeniz oluyormuyduuuu ayrıntılarr ? Çok heycanlandım sizin adınıza okuyordum sizi burda

Arkadaşlar bebek düşünürken ilişki sıklığınız nedir biraz bahsedebilir misiniz lütfen
Canım ben artık bunu görev gibi düşünmek istemiyorum saldım yani Allahın işi sonuçta zevke takılıyorm ama her gün ya da gün aşırı genelde oluyor

Canım ben artık bunu görev gibi düşünmek istemiyorum saldım yani Allahın işi sonuçta zevke takılıyorm ama her gün ya da gün aşırı genelde oluyor
Bende öyle ama hergün olmuyor yani eşim bazen şehir dışında oluyor ne bilim bi akşam maçı oluyor o araları tutturamıyorum sanırım burdada hamile arkadaşlar baya arttı onlaron ilişki sıklığını merak ettim açıkcası tabi nasip kısmet hepsi :)

Canım tebrik ederim ay nasip bize inşallah :anneadayı:
Amin canım amin insalllah darısı bütün isteyenlere :)
Maşallahhh çok net ♥️ Hiç test yaptınz mı önceden belirtiler neler adet gecikmeniz oluyormuyduuuu ayrıntılarr ? Çok heycanlandım sizin adınıza okuyordum sizi burda
Ben de çok heyecanlıyım canım. Cok teşekkür ederim. Hiç test yapmamıştım. Batın gecmesini bekledim. Adet belirtileri yaşadım ben heran olacakmışım gibi. Alt karinda şişlik halsizlik oldu. Kasıkta batma vardi. Simdilik hatırladıklarım bunlar. Darisi sizlere insallah❤️

Amin canım amin insalllah darısı bütün isteyenlere :)

Ben de çok heyecanlıyım canım. Cok teşekkür ederim. Hiç test yapmamıştım. Batın gecmesini bekledim. Adet belirtileri yaşadım ben heran olacakmışım gibi. Alt karinda şişlik halsizlik oldu. Kasıkta batma vardi. Simdilik hatırladıklarım bunlar. Darisi sizlere insallah❤️
Amiin dualarını eksk etme canımmm

Kizlar ben hala regl olmadim iki gun arayla kan verdim neqativ cikmsdi ama testler pozitivdi.simdide bir an once adetim gelsede suphelerim bitse diyorum :KK43:
Canım ya ben senin durumunu okuyorum takip ediyorum hamile değilken eğer hcg üretiyorsa vücut bu normal değil yumurtalıklarla ilgili bir sorun olabilir ben yanlış biliyor da olabilirim sen telaşlandırmak istemem ama acaba başka bir doktora daha mı görünsen durumunu anlatsan

Güzeller güzeli arkadaşlarım napiosuniz nasılsınız bu aralar fenayım ya progestoron ilacı beni mahvetti aşırı uyku halil.var başımı kaldıramıyorum 5+2 olduk bugün 6.haftanın içindeyiz sizler nasılsınız Repse Repse Greensey Greensey :) bu arada kimler bebislerini öğrendi sağlıkla gelsin kuzular
Ben gün sayiyorum canim daha bir hafta var nasil gececek bilmem :110: bu arada sana neden progesteron verildi degerlerin mi dusuk cikti? Ben de progesteron alirken oyleydim cok uyku ve bas donmesi yapiyor sen bol bol dinlen :KK24:

Yok kuzum ıyi yerleşmesi için 97 145 245 2 gün arayla 5 gün sonra keseyi gördüğüm gün 1097 idi şükür sıkıntı yok kanamada yok verdi ama güzel.tutunsun diye bu arada face de grup.actim ama.burda yapabiliyormuyuz ki?

X