Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebriklerrrr canım be uğurlu bir topik ☺️ Belirtilerin nelerdi canım nasıl anladın neler yaptınnnn

Teşekkr ederim canim sanırim öyle :)
Battan 6 gün önce erken gebelik testi yapmiştım negatif çıkmişti umudumu kaybettim adeti bekledim o gun gelmedi ama belim çok ağriyordu yarın gelir diye bekledim yine yok 2nci günü akşami hem üşüme hem ateş basmasi yaşadım ve halsizdim bi tuhaflik oldugunu anladım tekrardan test yaptik silik çift çizgi çıktı 24 saat sonra tekrardan yaptim biraz daha koyulaştı sonrada kan verdim işte canim :)

Teşekkr ederim canim sanırim öyle :)
Battan 6 gün önce erken gebelik testi yapmiştım negatif çıkmişti umudumu kaybettim adeti bekledim o gun gelmedi ama belim çok ağriyordu yarın gelir diye bekledim yine yok 2nci günü akşami hem üşüme hem ateş basmasi yaşadım ve halsizdim bi tuhaflik oldugunu anladım tekrardan test yaptik silik çift çizgi çıktı 24 saat sonra tekrardan yaptim biraz daha koyulaştı sonrada kan verdim işte canim :)
Yaaa ne güzel Allah bize de nasip eder inş sağlıklı bebeciklerrrr

Kizlar merhaba
Yeni anne adaylari hepinizi tebrik ediyorum mutlulugunuzu Allah tamamina erdirsin guzel bi hamilelik geçirip saglikla kucaginiza alirsiniz insallah meleklerinizi. Benimde regl gunum bugun yani 25 mayos 3 aydir deniyoruz ama olmadi galiba bu ayda kismet degilmis. Topiginizi gizli takip edenlerdenim hepinizin belirtilerini kendimde değerlendirdim ama tek belirtim adet belirtileri daha olmadim ama yine de umut iste... banada dualarinizda yer verirmisinz

Kizlar merhaba
Yeni anne adaylari hepinizi tebrik ediyorum mutlulugunuzu Allah tamamina erdirsin guzel bi hamilelik geçirip saglikla kucaginiza alirsiniz insallah meleklerinizi. Benimde regl gunum bugun yani 25 mayos 3 aydir deniyoruz ama olmadi galiba bu ayda kismet degilmis. Topiginizi gizli takip edenlerdenim hepinizin belirtilerini kendimde değerlendirdim ama tek belirtim adet belirtileri daha olmadim ama yine de umut iste... banada dualarinizda yer verirmisinz
Dualarr sana ınsallah olmazsın regl aminnn bebis olsunn

Repse Repse cook sevindim merak ediyordum senin sonucunu.4 katindan bile fazla masallah.sağlıkla kucağına alırsın bu defa inşallah.Sen de ogretmensin galiba..tatil geliyor çok şükür bol bol dinlen riskli dönemi sakin geçir canım
Çok çok teşekkür ederim iyi dileklerin için evet öğretmenim tatile iyi gelmesi çok iyi oldu :KK66: ben de korkuyordum hani bi sorun olur mu falan ama çok şükür bitiyor :)

Insallah canim.benim.hic korkma değerin cok güzel 2 gün sonra 150 yi gorursun geç döllenme demekki 24 ocak muhtemel.dogum tarihin benimde 23 ocak ya vallahi çok sevindim
Evet büyük ihtimal geç döllenmedir ocak bebeği olacaklar desene :) o kadar rahatladım anlatamam biliyor musun :) doktor da çok olumlu konuştu sadece bol bol su iç dedi sen de dikkat et 3 litre su

Geç döllenme ne kadar sürede belli oldu canım nasıl belirti verdi
Benim adetin gecikmesinin 5. Günü silik çıktı. Ertesi gün 20 çıktı :) yumurtlama günüm 4 mayıştı büyük ihtimal ama büyük ihtimal 10 ya da 13. Mayıstakinden oldu. Ondan sonra ta 19 da oldu. Ama o imkansız ben 21 mayısta öğrendil

Kizlar merhaba
Tabi ki canım inşallah sen de hamile olursun en kısa sürede. Ben de de adet belirtildi vardı meğerse geç döllenmeymiş umudunu yitirme

Amin inşallah Allah sana da en kısa zamanda yaşatsın seni ben sabırsızlıkla bekliyorum :)

dün akşam oğlum karnımı sevmeye başladı birden :110: kıyamam benim kardeşim olacak ben ona çok güzel bakacam diyor yavrum içine mi doğuyor ne bilim anlamadım ama etkiledi beni..
hayırlı zamanda hayırlısı olsun inşAllah bakalım

dün akşam oğlum karnımı sevmeye başladı birden :110: kıyamam benim kardeşim olacak ben ona çok güzel bakacam diyor yavrum içine mi doğuyor ne bilim anlamadım ama etkiledi beni..
hayırlı zamanda hayırlısı olsun inşAllah bakalım
AY kıyamam inşallah hissetmiyorsun :) zaten çok uzun yaş farkı olmasa anlaşmaları için iyi olur

Benim adetin gecikmesinin 5. Günü silik çıktı. Ertesi gün 20 çıktı :) yumurtlama günüm 4 mayıştı büyük ihtimal ama büyük ihtimal 10 ya da 13. Mayıstakinden oldu. Ondan sonra ta 19 da oldu. Ama o imkansız ben 21 mayısta öğrendil
8 gün sonra öğrenmişsin yaniiii

benim batim dundu bugun test yaptim hiçbirşey cikmadi yaa :) belirtilerim vardi ama

Bazen hayal kırıklığı oluyor maalesef biz de 4 aydır istiyoruz ve adet döngülerim hep düzenlidir ortalama 28 günde bir adet olurum , ocak ayından beri 28-26-26-31 günde adet bir adet oldum dolayısıyla bu ay 28 günü geçince batım tamam dedim bu sefer tuttu , 31. Gün sabah test yaptım ve negatif, o günde kırmızılar geldi zaten. Umarım senin öyle olmaz pozitifi görürsün canım ama yine de netleşmeden sevinme diye söylüyorum baya hayal kırıklığı oluyor

X