Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende tam bilmiyorum..bilen arkadaslar bi yorumlasa..İnşallah gebe kalirsin canim gunleri degerlendirmissin ne güzel
Değerlendirmeye çalıştık ama 18.gün kaçtı maalesef hayırlısı Allah tan ne diyelim. Teşekkür ederim canım çok sağ ol. Rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

Değerlendirmeye çalıştık ama 18.gün kaçtı maalesef hayırlısı Allah tan ne diyelim. Teşekkür ederim canım çok sağ ol. Rabbim isteyen herkese nasip etsin :)
Olacağı varsa olur zaten çokta üzülme bende her olasılığı denedim ama olmayack gibi bata 3 gün kaldı adet belirtilerim başladı nasip kısmet bakalım ne olur :)

3 gün önce kanda beta hcg 6,2 çıkmıştı Bat ım 20 mayıs bugün erken gebelik testi yaptım hiç birşey çıkmadı=(

Olacağı varsa olur zaten çokta üzülme bende her olasılığı denedim ama olmayack gibi bata 3 gün kaldı adet belirtilerim başladı nasip kısmet bakalım ne olur :)

Doğru söylüyorsun cnm Allah her şeyin hayırlısını versin ama gönül istiyor :) inşallah ezanlar hürmetine sen de ben de bu ay hamilelik haberimizi alırız içimize sine sine :) amin :)

6gün önce gösterenden predictorden yaptım o halde çıkmadı
3 gün önce 6.2 çıktı ise bugün en az 2/3 katı olması gerekiyor normalde değeriniz. Predictor bende 14.24 çıkan Beta'yı çoooook silik göstermişti. Ama bünyeden bünyeye değişiyor tabi en sağlıklısı kan vermeniz inşAllah gönlünüze göre olur

İnşallah şuan kan vermek en saglıklısı fakat adet tarihime kadar bekliyim diyorum inşallah herkesin hakkında sağlıklı ve hayırlısı olsun

.
3 gün önce kanda beta hcg 6,2 çıkmıştı Bat ım 20 mayıs bugün erken gebelik testi yaptım hiç birşey çıkmadı=(
Canım benm bata 4 gün kala sıradan test silik ötesi çıkmıştı :) bat günümde kıpkırmızı çıktı. O erken gebelik testleri faso fiso geliyor bana. Gec döllenme olmuştur belki. 20sini bekle olur mu inşallah sağlıklı bir gebelik olur :)

İnşallah beklemedeyimm sayılı gün saglıkla geçsin yeterki

İnşallah hepimizin yüzünü güldürsün, beklemedeyiz artık=)

Arkadaşlar Rabbime hamd olsun keseyi görduk haftası ile uyumlu 30 Mayıs'ta kalp atışi için gelin dedi Dr

[QUOTE="Archpa, post: 56034783, member: 6975negatif çıktıCanım benm bata 4 gün kala sıradan test silik ötesi çıkmıştı :) bat günümde kıpkırmızı çıktı. O erken gebelik testleri faso fiso geliyor bana. Gec döllenme olmuştur belki. 20sini bekle olur mu inşallah sağlıklı bir gebelik olur :)[/QUOTE]
Bende erken gebelik yaptım 4 gün vardı bata negatif çıktı sinirimi bozdu iyice adet günümü beklicem bende belki bi umut vardır diye bugunde akıntım çok var adet belirtisi de olabilir diye çok da kendimi bağlamıyorum ama işte elimde değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…