Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende tam bilmiyorum..bilen arkadaslar bi yorumlasa..İnşallah gebe kalirsin canim gunleri degerlendirmissin ne güzel

Yok daha once kimyasal vs hicbirsey yasamadım. bu ay ilk denememizdi.. yani artık bebiş istiyoruz diye karar verdiğimiz.. o yuzden her konuda hep acabam var :)

cok tesekkur ederim guzel dileğiniz icin bu arada :) umarım oyledir..

hakkında hayırlısı olan olsun canım.. inşALLAH geç döllenmedir ama değer yine de düşük geldi bana da..

benimde bat 14 mayıstı bu sabah geldi kırmızılar.. regl öncesi yaptığım iki testte sonradan çift çizgi çıkmıştı

sagol canım benim hepimizin insALLAH.. evet seni hatırlıyorum bende de sonradan cift cizgi cıkmıstı.
bir belli olsa durumum iyi olacak... az once peceteye pembe leke geldi cok az.. bilmem gelecek mi

Benim de ilk gebeligim nasil olsa olmuyo dedigim bir zamanda oldu ama malesef düsükle sonuclandi... biz de 5 aydir istiyoruz tekrar ama olmuyor sanirim stresten
Benimde 8 ay önce kimyasal gebelik oldu hamile kalamadigim için üzülüyordum geçen ay ağrım oldu dra gittim kist varmış o patlamış soğan kürü yapmıştım kontrolde temizlendiğini gördü dr ve yumurtlamıştım regl olacağım günü bekliyorum inşaallah olmam ben çok sık olduğum için günüm değişiyo ve erken yumurtluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…