Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benide eklermisiniz Bat 25 Kasım şuan ağrım var kasıklarımda uyutmadı bir türlü adetime 6 gün kaldı..

Kızlar merhaba rabbim isteyen herkese gebelik nasip etsin. Bileniniz vardır diye birşey sormak istiyorum. Sat 10 Ekim bat 20 kasım. Düzensizim 40 günde bir regl oluyorum. Yumurtlamam 6-7 kasımda oldu. Ben ayın 16sında akşam test ile öğrendim 17sinde kan verdim 47 çıktı. Bu düşük bir değer mi? Yani sata bakılırsa düşük bence ama yunurtlamaya göre normal? Bu geç yumurtlama ve düzensiz olmak baya zor oluyor hesaplamak adına. Şimdi tekrar kan verecem biraz korkuyorum yükseldiğini görmek istiyorum :KK43:
Bu arada 2 senedir olmuyordu..
Geçen ay kadın doğuma gittin bana mixovül fitil verdi içini temizliyecek dedi onun üzerine oldu mevlam nasip etti diye düşünüyorum

Hanımlar benim kasık ağrım regliye 1 hafta kala ara ara olurdu bu ay hiç olmadı. Göğüslerim çok şişti ve hassas her ay hassaslaşır fakat her ay şişmezdi kasık ağrısı hamilelik belirtisi de oluyor mu kafam karıştı açıkcası

Kızlar yarım saat önce tuvalette peceteye akıntı ile karışık pembe çok az lekelenme geldi adetime 5 gün kaldı çok azda ağrım var karnımda kasıklarımda kızıma hamileyken kahve telvesi gibi gelmişti yerlesme kanamam sizce buda yerlesme kanaması olabilirmi yumurtlamadan beri kasık bel ağrım var ve akıntı hiç bitmedi

Kızlar yarım saat önce tuvalette peceteye akıntı ile karışık pembe çok az lekelenme geldi adetime 5 gün kaldı çok azda ağrım var karnımda kasıklarımda kızıma hamileyken kahve telvesi gibi gelmişti yerlesme kanamam sizce buda yerlesme kanaması olabilirmi yumurtlamadan beri kasık bel ağrım var ve akıntı hiç bitmedi
Olabilir cnm inş öyledir bu ay benimde anormal akıntım var benim bat yarın ama eczaneler kapalı inş olmazsam pazartesi test yapıcam

Olabilir cnm inş öyledir bu ay benimde anormal akıntım var benim bat yarın ama eczaneler kapalı inş olmazsam pazartesi test yapıcam
İnşallah canım Rabbim gönlümüze göre versin bende p.tesi gününü bekliyorum test yapmak için elimde var ama daha henüz erken diye bekliyorum bakalım

X