Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Allah aşkına bekar adam mı yok piyasada?Bir de çocuk yapacaklar...Önce adam eşin olsun her şey sırayla bacım beee.

Şimdi elini çabuk tutmaya çalışacak artık. Karısından önce hamile kalmalı yoksa adam toz olacak.
Donasyon konusuna gidicek
Ille koca olmasa da olur birinin spermiyle hamile de kalır mı kalır valla
Aman elinden evinden koca gitmesin
Yoksa kocasız dünya yerle bir olur
Çünkü koca onun kocası sadece onun

Ne mutlu darisi basiniza
Darısı sizin başınızda belli ki. Benden uzak olsun böylesi.

Bu arada, konu sahibinin günahını alıyorsunuz dediniz ve sonraki yorumunuzda "karısının çirkefliğini görüyorum" dediniz. Bilmem artık ne çeşit bir günah almak bu?

Valla ben bilmem. Kocası sanmasın da. Gerisi gerçekten umrumda değil. Yapıyorsun bi halt, realist ol, mert ol. Ne kendini kandır ne başkasını.
Zaten benim kişisel değerlerime göre haklısınız ama karşınızda bunu bu şekilde yorumlayabilecek biri yok, atı alan üsküdarı geçmiş, nafile bi çaba gibi.

Zaten yumurta dondurmak, ve evleneceklerse evlenip öyle ne yapılcaksa yapmaktan başka doğru cevabı da yok bence sorduğu şeyin. bi tuhaf işler..

Kızlar o değil de, canım sıkılınca ben de böyle bir hikaye uydurup burasını karıştırmak istiyorum Ben hala gokcenkatun’da kaldım bu arada… Anlayanlar beğendi bile
Gokcenkatun fake miydi? Yatak kiri bile göstermişti bunda sevişmişler diye.

İşte yumurta dondurmaya yanaşmıyor illa embriyo donduracak çünkü olur da adam boşanmazsa o embriyoyu kullanacak.

İşte yumurta dondurmaya yanaşmıyor illa embriyo donduracak çünkü olur da adam boşanmazsa o embriyoyu kullanacak.
O zaman burada başka bir plan var. Ben de insanlar kadını neden aksine ikna etmek için bu kadar uğraştı kadın ne biliyorsa onu yapıcak zaten diyorum saf saf cevap veriyorum yumurtalarını dondursun sonra evlensin diye. yazık ama inşallah böyle art niyetli planlı bir senaryoysa buna masum bir çocuk alet olmaz.

Çünkü korkusu var. Güvensizliği var. Evlenmez diye endişesi var. Adama ait bir bağım olsun istiyor. Çocuğu doğurur ve miras hakkı olur.

Mune fake değil demişti sanki. Hatta o konuda demişti ki hepinizin çok inandığı bir konu var. Onun fake olma ihtimali var. Vakti gelince açıklarız falan. Ben asıl o konuyu merak ediyorum.

Adamın ailesi falan zenginse demek. Yağlı kapı kokuları alıyorum. Yumurta dondurmak gibi daha kullanışlı ve garanti bir yöntem varken neden illa bu adamın spermleri?

Hanımlar konuya olan tepkinizi anlıyorum, ki şöyle bir uyarı mesajı yazmıştım
Hanımlar,
sinirlere hakim olalım, sizler için zor bir konu ama ara sıra sekmeyi kapatıp derin nefes alarak 1’den 100’e kadar sayın

Değer yargılarımıza uymayan konulara bazen en güzel tepki cevap vermemektir.

Adamın ailesi falan zenginse demek. Yağlı kapı kokuları alıyorum. Yumurta dondurmak gibi daha kullanışlı ve garanti bir yöntem varken neden illa bu adamın spermleri?
yani… ben de çocuk sahibi olma konusunda kendi rezerv azlığından dolayı bir üzüntü içinde ne yapacağını bilemiyor sandım. kadının zaten halihazırda yaşıyor olduğu ilişkisiyle ilgili bir etkim olamayacağından bu konuda nefes tüketmeyi gereksiz buluyorum kendi adıma. Ama doğmamış bir çocuk için belki bir etkim olursa bunu söylemek isterim., delihindi lütfen oku..hayatındaki adam dünya iyisi olsa bile sonuçta bir zamanlar da karısıyla güle oynaya evlilik masasına oturmuş ve sonunda fikirleri değişmiş. eşin ve çocuğun güvencesidir evlilik. Bunu evlilik dışı olmuş, ve öz babası kendisini 8 yaşında nüfusuna almış biri olarak söylüyorum :) Niyetin çocuk sahibi olabilmeyi garanti altına almaksa hiç zaman kaybetme yumurtalarını dondur. Eğer hayatındaki adam savunduğun gibi senin için gerçekse evlendikten sonra dilediğiniz zaman tedaviye devam edersiniz. Ya da hayatını bambaşka biriyle birleştirirsin, o zaman da yine yumurtaların seni bekliyor olacak. Ancak böyle bir bilinmezlik içerisinde başkasıyla evli bir kadından çocuk doğurarak, o çocuğun hakkına girme bence. Yarının ne getireceği hiç belli olmaz. Kendin için değil çocuğun için al kararını. Bugünkü hislerin motivasyonun her ne ise yarın değişebilir ama günahsız bir çocuk doğduğu ailenin psikolojik etkilerini bir ömür taşıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…