Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

İnatla söylemiyor çünkü anlattığı kadar uzun bir süreç değil.
Belkilerle gidersek eğer belki boşanma davası bile açılmamış, belki konu sahibi hamile kalmaya çalışıyor ki karısından boşanıp onunla evlensin, belki adam karısıyla mutlu ama arada sırada kaçamak yapmak da tatlı geliyor, belki adama dese ki karın şöyle yapıştı karımın adını ağzına alma diyecek.

Evli derken . Evli değil. Değil. Değil.
Gece yazdım sen yoktun delihindi

Evli değil diyorsun ama adam ölse bütün mali mülkü o kadının yanı karısının eşinin
Maaşına kadar eşinin

Sen eşi değilsin sen eşi değilsin ki değilsin
Hicbir yetkin yok unvanın yok aslında sen bir hiçsin

Bu yüzden beraberiz. Ne zaman bosanacagi belli değil. Onurlu davranıp kabul etse en fazla bir ay sürecekti
Ne diyerek uzatıyor ve ne zamandır uzuyor söyler misin? Ben de çekişmeli bir davaya yakından şahitlik ettim. 1 sene sürdü. Zaten belli bir süre dava açtığın kişiyle ayni evde yaşamadığını ispat edersen direkt boşanıyorsun. Bu da çok uzun bir süre değildi.

Hayal alemin geniş . Aynı işyerinde çalışıyoruz. Eve birlikte dönüyoruz. Acaba hayaleti mi geliyor ki .Karısıyla mutsuz bile değil. Çünkü ortada bir kadın yok. Ortada bir kadın yok. Kadınla görüşmüyor ☺

Siringa penise göre daha tazyikli itiyor. Bu yüzden hamile kalan çok. Tüpe daha hızlı ulaştırıyor. Yurt dışında bunun için kitler bile var.
Çok ciddiye alınmayacak bir yöntem değil ki
Allah Allah madem öyle kocama söyleyeyim kesip yerine şırınga taksın bu zamana kadar çok yanlış yapıyormuşuz ben de diyorum neden hamile kalamıyorum
Kitlerin içinde eter de var mı? Önce eterle bayıltmak da lazım diye biliyorum, şırınga profesörü Burce öyle yapmıştı

Allah akıl ve de fikir ve de gurur versin diyerek konuyu terk ediyorum
İyi forumlar

Valla ben bilmem. Kocası sanmasın da. Gerisi gerçekten umrumda değil. Yapıyorsun bi halt, realist ol, mert ol. Ne kendini kandır ne başkasını.

Evli evli evli,bir kabullenşn artık bunu,ayrı yaşamaları evli olmadığıa anlamına gelmez.
Benim için boşanma sürecine girdiyse bitmiştir. Yola koyulmusum menzile ulasmama daha varsa bu yolda olmadigim anlamına gelmiyor. Varış belli yol belli gidiş belli

Olmayan kadın yüzünden çocuk yapamıyorsunuz. El gün içine alnı ak başı dik çıkamıyorsunuz. Bu size yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…