Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Adam da açıklama yapmıştı,beni bayıltıp spermlerimi çaldı diye.
Tüp bebek merkezinde sperm toplandıktan yarım saat içinde yumurta ile döllendiriliyor. Dış dünyada bir kaç dakika içinde canlılığını kaybediyor. O açıklama gerçek dışı olmuş.
Sperm hırsızlığı şöyle olabilir. Kadın korunuyorum diye yalan söyleyebilir ya da prezervatifi delebilir gizlice. Ama 2 çocukları var, farklı yaşlarda. Metres kadın 40 yaşlarında. Adamın rızası ile Kıbrıs’ta tüp bebek yapmış olabilirler.

Bak şurada olayın kritigini yaptım:)

Tabii ki odur. Hangi adam 'zaten yirmi yıldır cinsel ilişkiye giremiyorum' diye basın açıklaması yapar🙈🙈🙈mümkün mü böyle bir şey. Adamın karısını deli gibi göstermek için,kadınla dalga geçmek için çevirmiş dümenini işte.
Adam da ayrı hikaye, bir bu kadının evinde gömlek ceket klasik pantalon oturup poz veriyor,bı öteki kadının evinde gömlek ceket klasik pantalon oturup poz veriyor.
Evindesin be, Çek pijamaları rahatla biraz😅Babalar gününde falan gündüz biriyle buluşuyor akşam otekiyle yemekte. Eskaza kadınlardan biri tatile gittiyse diğeri hemen 'emanetin emin ellerde' diye adamla peşpeşe resim atıp duruyor :)
Para 💰 💰 diyesim geliyor ama ne kadınlar var ,KKda da okuyoruz. Aldatan,başka kadınla ilişkisine devam eden fakir kocaları bile bosamiyorlat. Yetmiyor adamın borcunu falan ödeyip cebine para koyuyorlar.
Sinek kadar kocam olsun,başımda dursunculuk heralde...
Amanın hikayeye bak. Benim kafa allak bullak oldu :KK70: Mevzu ile ilgili bir kaç post okudum sonra yandı beyin :KK70: Bana fazla böyle alengirli işler

Evli derken . Evli değil. Değil. Değil.
Evli değilse ne diye mahkemeye gidiyor? Ne konuşuluyor mahkemede? Evli değilse öteki kadın kim hani sizin kocanız sandığınız adamcığın soyadını taşıyan kütüğünde olan kanunen eş sayılan? Adam ölse o kadın eşi tüp bebek yapsa o kadın eşi nüfus kağıdında o kadın eşi…..hayatının yatak dışında heryerinde o kadın eşi, siz sadece yatıp kalkmak için varsınız. Gidin sokaktan birini çevirin anlatın durumu size metres o kadına da eşi diyecek

Evli değilse ne diye mahkemeye gidiyor? Ne konuşuluyor mahkemede? Evli değilse öteki kadın kim hani sizin kocanız sandığınız adamcığın soyadını taşıyan kütüğünde olan kanunen eş sayılan? Adam ölse o kadın eşi tüp bebek yapsa o kadın eşi nüfus kağıdında o kadın eşi…..hayatının yatak dışında heryerinde o kadın eşi, siz sadece yatıp kalkmak için varsınız. Gidin sokaktan birini çevirin anlatın durumu size metres o kadına da eşi diyecek
Bı yerde okumustum metres =ihtiyac wcsi diye 🤣 haklısınız yatak dısında heryerde esı o kadın

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Eşim başkasıyla resmi nikahlı cümlesini öğelerine ayıralım önce.
Başkası; eşim dediğim kişinin karısı
Resmi nikah; gerçek nikâh
Eşim; sevgilim
Ben ; ikinci kadın

Bence yumurtalarinizi doldurun bu da zaten ayni kapiya cikiyo . 2-3 yumurta toplatmasi yapin. kanuni surec de tamamlandiginda spermi kullanabilecek duruma geldiginizde hepsini icsi asilama tup bebekle fertilise yapip elinizde kactane embriyo oldugunu gorursunuz,.

Keşke öbür kadın da burda olsaydı. 5 sezonluk dizi çıkardı 😂
allah korusun da en korktugum sey benım kocam yapmazcılardan degılım ısıne gelmeyen şeytan durttu diyo yapabilir yani ama burda bi metresı bi dangalagı okuyup aaa bu benım kocammıs demek var ya.. allah korusun cıddı cıddı fobi oldu bu aldatma mevzuları okurken ıcınden ben cıkarsam nolur diye bi dusunuyorum:)) ya da farkında degılız kocası gıbı anlattı akıl fıkır verdık adamı karısının elınden aldı falan :KK70: karısmıycam ben :KK70:

Gece gece metres konuları sinirlerimi bozdu.Bu genç kızların aklı fikri beyni yok mu?Bekar adam kalmadı demek.Şok içerisinde okuyorum yazdıklarını.

İşine gelene cevap veriyor arkadaş, 19 yaşında, hep böyle kalacağını adamın dibinde kul köle olacağını sanıyor. Bir de kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaları 😂😂

Yazık 1 sene sonra burada ne konular açacak. Kendi düşen ağlamaz.

Maalesef eğitimsizlik, başa bela, bu okulla ilgili bir durum değil. Üniversite mezunu da yapsa benim için aynı ilkokul mezunu da yapsa aynı.

İşine gelene cevap veriyor arkadaş, 19 yaşında, hep böyle kalacağını adamın dibinde kul köle olacağını sanıyor. Bir de kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaları 😂😂

Yazık 1 sene sonra burada ne konular açacak. Kendi düşen ağlamaz.

Maalesef eğitimsizlik, başa bela, bu okulla ilgili bir durum değil. Üniversite mezunu da yapsa benim için aynı ilkokul mezunu da yapsa aynı.
Düşüşü daha hızlı olacak da farkinda değil.Yazik

X