Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Yaşınız çok küçük değil.Biraz tecrübeli ve mantıklı davranmanız lazım.Adam sana değer verse zaten bekler.Bir an önce anlaşmali bosanmanin yolunu bulur.Demek ki evliliğinde kusurlu olan sizin yaninizdaki adam.Gercekten davayı o mu açtı yoksa kadın mı ?Belki de bu yuvanın dağılmasında sizin de payinız var.Çok karışık işler.
Benim de boşanmam gerceklesmedi az kaldı.kendime bakıyorum bazı illegal hayatlara baskıyorum.Ben kendine saygısı olan bir kadınmışım ya.Kendimi tebrik ediyorum.👑

yani… ben de çocuk sahibi olma konusunda kendi rezerv azlığından dolayı bir üzüntü içinde ne yapacağını bilemiyor sandım. kadının zaten halihazırda yaşıyor olduğu ilişkisiyle ilgili bir etkim olamayacağından bu konuda nefes tüketmeyi gereksiz buluyorum kendi adıma. Ama doğmamış bir çocuk için belki bir etkim olursa bunu söylemek isterim., delihindi lütfen oku..hayatındaki adam dünya iyisi olsa bile sonuçta bir zamanlar da karısıyla güle oynaya evlilik masasına oturmuş ve sonunda fikirleri değişmiş. eşin ve çocuğun güvencesidir evlilik. Bunu evlilik dışı olmuş, ve öz babası kendisini 8 yaşında nüfusuna almış biri olarak söylüyorum :) Niyetin çocuk sahibi olabilmeyi garanti altına almaksa hiç zaman kaybetme yumurtalarını dondur. Eğer hayatındaki adam savunduğun gibi senin için gerçekse evlendikten sonra dilediğiniz zaman tedaviye devam edersiniz. Ya da hayatını bambaşka biriyle birleştirirsin, o zaman da yine yumurtaların seni bekliyor olacak. Ancak böyle bir bilinmezlik içerisinde başkasıyla evli bir kadından çocuk doğurarak, o çocuğun hakkına girme bence. Yarının ne getireceği hiç belli olmaz. Kendin için değil çocuğun için al kararını. Bugünkü hislerin motivasyonun her ne ise yarın değişebilir ama günahsız bir çocuk doğduğu ailenin psikolojik etkilerini bir ömür taşıyor.
Hadi evlenmedi.
Oluşan embriyoları ne yapacaksınız? Mesele evlilikte değil aslında neyse

imha edilir. Yapacak bir şey yok
Bakın buldum. Herşeyden çok çocuk isteyen bir kadın tek şansını çöpe atar mı? Yumurta, embriyo dondurma işlemi neden yapılıyor biliyoruz. Amaç belli hedef belli.

Bunu algılayamıyorlar işte . Kadınla normal bir evlilik birliği içinde olsa, ondan ilişkisini gizlese, ikili bir hayat sürse ben asla onunla birlikte olmam.
Ama boşanma davası açılmış artık bitmesi gerek normal şartlarda. Ama kadın bitirmiyor , durumu inatlasmaya çevirmiş sadece. Yani bosanmamasinin ona bir katkısı olmayacağını biliyor.
Bunu yapan erkek olsa , ısrarla boşanmasa eşinin vaktini çalsa buradaki ikiyüzlü kadınlar adama demediğini bırakmaz.
Bu karşı tarafın iradesine saygısızlık kendisine de haksızlık. istemeyen birinden bosanmamanin nasıl hakli bir gerecekcesi olabilir.
Tek amacı eziyet çektirmek. O eziyet çektirecek diye biz niye ayrı kalalim.iki yıldır çıkmıyor hayatından. Gerçi hayatında da değil ya orası da ayrı konu.
Kanunları istismar edip eziyet aracı olarak kullanan bir kadın kocasının başkasına gitmesini de göze almış demektir.
Kimse kimsenin hayatına iki ipotek koyamaz ki yok böyle bir dünya.
İnşallah 10 yıl çıkmaz hayatından ohhhhhhhh ohhhh

Güzel ahretliğim, minnoş hatunlar sinir bile herkese bozulmamalı, sinirlenmek dahi kıymetli her yerde harcanmaz😉
Uyarı için gelmiştim gidiyorum😘
Sakinlikte nereye kadar ahretliğim. :KK200:
Bakın buldum. Herşeyden çok çocuk isteyen bir kadın tek şansını çöpe atar mı? Yumurta, embriyo dondurma işlemi neden yapılıyor biliyoruz. Amaç belli hedef belli.
Dün yazmış sabah gördüm bende,çocuk diye deliren bir kadın imhadan bahsediyor.
Boşanmna olmazsa çöp olacak o zihniyette birisi,yazık cidden ..

Sakinlikte nereye kadar ahretliğim. :KK200:

Dün yazmış sabah gördüm bende,çocuk diye deliren bir kadın imhadan bahsediyor.
Boşanmna olmazsa çöp olacak o zihniyette birisi,yazık cidden ..
Ben dün gördüm ve deliye döndüm

Bu tarz insanlar anne olmamalı konusu çocuk hamilelik ama olursa imha edicek

Aldırmak değil kürtaj değil imha ederiz diyor kullandığı kelime anlamını biliyor mu acaba
O kadar kolay ki alışık yuvayı dağıtan birinden ancak bu cevap beklenir

Ay bu konu ne çok uzadı ya kızlar yazdınız bitti konu sahibi zaten anlayacak mantikta bi insan degil kendi kendine evciligini oynasım sallayın ya 🤦🏼‍♀️ Mune Mune konum kapansın demisti galiba konu sahibi

Ben dün gördüm ve deliye döndüm

Bu tarz insanlar anne olmamalı konusu çocuk hamilelik ama olursa imha edicek

Aldırmak değil kürtaj değil imha ederiz diyor kullandığı kelime anlamını biliyor mu acaba
O kadar kolay ki alışık yuvayı dağıtan birinden ancak bu cevap beklenir
Sanırsın ki bomba imha edecek,nasıl br düşünce yapısı böyle anlamak mümkün değil.
Düşünsene boşanma olmayacak belkide,yapacağı şey çok basit sanki hangi vicdan kabul eder bunu diyecemde kabul ediyor zaten yapacağını.

Aynı işyerinde evli olduğunu bilerek başladığı ilişkiden nasıl yaparda hamile kalırım diyen biri, evlenınce çok rahat boşanırmış, bak sen. Kusura bakmayın bu adamı zor bulmuşsunuz, şırıngaya varana kadar yol deneyip hamile kalmaya çalışıyorsunuz ama ilişkinizi kimse bilmiyor. O şırıngalı hamilelikler devam etseydi ne olacaktı? Siz daha kimseye bı adam benim sevgilim bile diyemiyor, onun evliliği devam ederken işyeri, aile kime ne diyecektiniz? Hayatınıza zar zor bir adam girmiş diye ne yapacağınızı şaşırmışsınız, tuhaf yollarla hamile kalma derdine düşmüşsünüz, kalkmış burada onurlu kadın muhabbeti yapıyorsunuz birde. Şırıngalı ve onurlu evet.

Son düzenleme:
Aynı işyerinde evli olduğunu bilerek başladığı ilişkiden nasıl yaparda hamile kalırım diyen biri, evlenınce çok rahat boşanırmış, bak sen. Kusura bakmayın bu adamı zor bulmuşsunuz, şırıngaya varana kadar yol deneyip hamile kalmaya çalışıyorsunuz ama ilişkinizi kimse bilmiyor. O şırıngalı hamilelikler devam etseydi ne olacaktı? Siz daha kimseye bı adam benim sevgilim bile diyemiyor, onun evliliği devam ederken işyeri, aile kime ne diyecektiniz? Hayatınıza zar zor bir adam girmiş diye ne yapacağınızı şaşırmışsınız, tuhaf yollarla hamile kalma derdine düşmüşsünüz, kalkmış burada onurlu kadın muhabbeti yapıyorsunuz birde. Şırıngalı ve onurlu evet.
Adamla evlenemezse embriyo imha edecek konu sahibi eskaza şırınga ile hamile kalsa napacaktı acaba, diyelim şırınga ile hamile kaldıııı, çocuk karnında büyüyor, daha babası boşanmış değil, çocuk 7 aylıkken boşandı ve konu sahibi ile evlenmekten vazgeçti gitti başka sevgili buldu diyelim, napacak konu sahibi, porçöz mü içecek çocuk erisin diye acaba?

Umurumda değil. Ben fiilen evli bir adamla beraber değilim. Hem eşiyle hem sevgilisiyle hayat süren bir adam yok bu hikâyede.
Sidik yaristirmak için ayrılmayan bir kadın var. Onun keyfini mi bekleyecek yıllarca?
Mahkemeler de tuhaf. Evlenmek için iki kişinin rızası olmalı ama boşanmak için bir kişinin iradesi yeter. Çünkü kimse istemediği biriyle yaşamak zorunda değil.
Mahkeme uzamasa çoktan evlenmiş kendi düzenimizi kurmuştuk. Tedavimiz de usulünce olurdu.
Evli bir adamla berabersiniz😌

Adamla evlenemezse embriyo imha edecek konu sahibi eskaza şırınga ile hamile kalsa napacaktı acaba, diyelim şırınga ile hamile kaldıııı, çocuk karnında büyüyor, daha babası boşanmış değil, çocuk 7 aylıkken boşandı ve konu sahibi ile evlenmekten vazgeçti gitti başka sevgili buldu diyelim, napacak konu sahibi, porçöz mü içecek çocuk erisin diye acaba?
Bunları düşünen kim, hayatına bir adam girmiş, aklı uçmuş onur abidesinin. Nasıl bir yokluk yaşadıysa bu zamana kadar. Aile ilişkiyi bilmiyor üzülmesinler diye demek ki üzülünecek bir şey yaşadığı, hamile kalmaya çalışıyor şırıngayla 😂 erkek girmiş hayatına yani aklını kiraya vermiş

Bunları düşünen kim, hayatına bir adam girmiş, aklı uçmuş onur abidesinin. Nasıl bir yokluk yaşadıysa bu zamana kadar. Aile ilişkiyi bilmiyor üzülmesinler diye demek ki üzülünecek bir şey yaşadığı, hamile kalmaya çalışıyor şırıngayla 😂 erkek girmiş hayatına yani aklını kiraya vermiş
Ailesi karnını görünce bu ne demeyecek çünkü 😂 Çok cool, onurlu, minnetsiz, yabışmayan, anı yaşayan, düşünceli hanımefendi maşallah inşallah. Nasıl da tutarlı, planlı, mantık dolu bir hayat. Gısganmayalım.

Ya işte boşanma işlemlerinden önce bile iş yerinde evli misin diye soranlara belli değil, benim durum karışık deyip aranıyormuş, bulmuş basmış gaza. 😂 Adamda şey yok, hani böyle insanın içinde dimdik durmasını sağlayan bir şey olur da o olmazsa et yığını gibi kalırız ya, heh işte o yok. 😂
:KK53:
images-5.jpeg

Yahu belki cok kisa bir sure fiilen evli kaldilar belki kadin este bu surecte baskasiyla birlikte yasiyor.belki birbirlerine baglayan tek sey resmi nikah.onceki yorumlarimda belirttim.bosanana dek sadakat yukumlulugu devam eder.ama yillarca suren bosanma davalari var.15 gun ayni evde yasayip 3 yil bosanmaya calisan insanlar var.ne yapsinlar neden beklesinler.cocuk yapmalarini zaten desteklemiyorum bu surecte ama kimin kimle yasayacagi bizden sorulmamali sorulmuyorda
3 yıl bekleyiversinler
Arkadaş bi benmiyim saf olan 9bucuk yıl bekledim 2.evlilik icin

X