Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Nerden biliyorsunuz aldatip gittigini.belki dava acildiktan cok sonra girdi kadin hayatina.hayret vallahi detaylara bukadar hakimsiniz anlatilmadan
Dava açıldıktan sonrada girse aldatmış sayilir
Çünkü resmi dairelerde hala evli
Şuan boşanma aşamasındadir diye belirtilmez
Belki davadan sonra duruşmaya çıkıp geri birlesecekler çok var böyle insan

Kadın herseyi açık acik yazmisken siz ne diye bukadar savunuyorsunuz anlamadim

O sizin ve dört duvar arasında yalniz kalan diğer kadının iddiası ☺
Geldim gittim hâlâ aynı yerdesiniz.
Ablacım, bu hikayedeki 'diğer kadın' sizsiniz.
Hâlâ evliliğin ve resmi nikahın "kendinizce" tanımını yapıyorsunuz ama medeni kanunda eş tanımı tektir.
Adamla kim sevişirse karısı odur denir mi :)

Hadi benim Türkçem kötüde sizinkide benimkinden kötü
Eşim demek = resmiyette evlilik
E bu adamın zaten resmi eşi var yani = evli
Ozaman bu kadın halk dilinde metres, kuma, işte daha çok argo kelime varda ben hepsine hakim degilim

Dedi evli bir adamla beraber olan onurlu kadın

5 yıl evli kalmışlar, adam da beni aldattı demiş nişanlıyken yeni öğrenmiş güya. Bence aldatan kadın değil de neyyyyyse
5 yıl be dile kolay...

Ulen ben resmiyette 19 ay evli kaldım gerçekte 6ay, yinede 2 yıl süren bosanmaya bekledim, o adamın alyansini mahkeme bitince çıkardım diyorum
Ay kendimi alkışlıyorum surda aferin bana yüz puan

Belkide tum bu saydiklariniz yasaniyordur nerden biliyor sunuz? Tek sorun yasa disi yollardan cocuk yapilmaya calisilmasi.onun disinda bir sorun goremiyorum.
Yani bu su demek oluyo
Sizin nikahlı eşiniz gidip başka bir kadınla yaşayabilir hatta çocuk yapabilir
Bide burdan empati yapin

Böyle bir durumu savunmanın tek nedeni vardır onu da anlayan anladı

Ben eşimin ailesine arkadaş sıfatıyla gitmiyorum
Siz neden arkadaş olarak gidiyosunuz
Çünkü eşi degilsiniz.

Daha Genç olsaydım öyle yapacaktım. Ama çözülürken bir kısmı kayba ugruyormus. Zaten çok kaliteli ve fazla değiller
Kimlik bilgisi hatta o anlik resimlerinizi bile aliyolar sizin is biraz zor gibi ama soyle yapabilirsiniz yumurtalarinizi dondurun ilerde yaparsiniz tabi maddiyatiniz varsa

Ay bu konu ne çok uzadı ya kızlar yazdınız bitti konu sahibi zaten anlayacak mantikta bi insan degil kendi kendine evciligini oynasım sallayın ya @Mune konum kapansın demisti galiba konu sahibi
Aynen, zaten o mantıkta olsa böyle bir konu açmazdı diye düşünüyorum. Açıklamalara rağmen kendinde bir kusur da görmüyor. Daha fazla açıklama yapmanın anlamı yok.

Tüp bebek merkezlerini ne sanıyorsunuz? Dikiş nakış kursu mu? Tabii ki bir takip sistemleri vardır. Evli bir adamın metresinden çocuk yapmasına aracı olurlar mı? Kendi isimlerine leke sürerler mi? Sizden gelecek 20-30 bin tl ihtiyaçları mı var. Çoğunda iğne atsan yere düşmüyor.

Ya ben bu cumleyi hayatimda ilk defa kuracagim ama sevgiliniz EŞİ hakkinda haddiniz olmadan yazdiklariniz o kadar irite edici ki... Ben hakkimda boyle cumleler kuruluyor oldugunu bilsem, uzatabildigim kadar uzatir, nikahimi da vermem. Siz de ikinci kadin olarak hayatiniza devam edersiniz.

Yas olmus neredeyse 40, bir adamin ikinci kadini olmak var, dini nikahliyiz diye tutturup sevgili oldugunu bile cevreden gizlemek var, sistemi kandirip tup bebek yapmaya calismak var, biyoetigin en tartismali konularindan biri olan dondurulmus embriyolarin imha edilmesi var...

Nereden tutsaniz elinizde kalacak bir hayatiniz ve evcilik oyununuzda sahte mutlulugunuzla devam edin. Siz de haklisiniz baska tutunacaginiz bir sey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…