Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Yaşınız çok küçük değil.Biraz tecrübeli ve mantıklı davranmanız lazım.Adam sana değer verse zaten bekler.Bir an önce anlaşmali bosanmanin yolunu bulur.Demek ki evliliğinde kusurlu olan sizin yaninizdaki adam.Gercekten davayı o mu açtı yoksa kadın mı ?Belki de bu yuvanın dağılmasında sizin de payinız var.Çok karışık işler.
Benim de boşanmam gerceklesmedi az kaldı.kendime bakıyorum bazı illegal hayatlara baskıyorum.Ben kendine saygısı olan bir kadınmışım ya.Kendimi tebrik ediyorum.

Hadi evlenmedi.
Oluşan embriyoları ne yapacaksınız? Mesele evlilikte değil aslında neyse

imha edilir. Yapacak bir şey yok
Bakın buldum. Herşeyden çok çocuk isteyen bir kadın tek şansını çöpe atar mı? Yumurta, embriyo dondurma işlemi neden yapılıyor biliyoruz. Amaç belli hedef belli.

İnşallah 10 yıl çıkmaz hayatından ohhhhhhhh ohhhh

Güzel ahretliğim, minnoş hatunlar sinir bile herkese bozulmamalı, sinirlenmek dahi kıymetli her yerde harcanmaz
Uyarı için gelmiştim gidiyorum
Sakinlikte nereye kadar ahretliğim.
Bakın buldum. Herşeyden çok çocuk isteyen bir kadın tek şansını çöpe atar mı? Yumurta, embriyo dondurma işlemi neden yapılıyor biliyoruz. Amaç belli hedef belli.
Dün yazmış sabah gördüm bende,çocuk diye deliren bir kadın imhadan bahsediyor.
Boşanmna olmazsa çöp olacak o zihniyette birisi,yazık cidden ..

Sakinlikte nereye kadar ahretliğim.

Dün yazmış sabah gördüm bende,çocuk diye deliren bir kadın imhadan bahsediyor.
Boşanmna olmazsa çöp olacak o zihniyette birisi,yazık cidden ..
Ben dün gördüm ve deliye döndüm

Bu tarz insanlar anne olmamalı konusu çocuk hamilelik ama olursa imha edicek

Aldırmak değil kürtaj değil imha ederiz diyor kullandığı kelime anlamını biliyor mu acaba
O kadar kolay ki alışık yuvayı dağıtan birinden ancak bu cevap beklenir

Ay bu konu ne çok uzadı ya kızlar yazdınız bitti konu sahibi zaten anlayacak mantikta bi insan degil kendi kendine evciligini oynasım sallayın ya Mune konum kapansın demisti galiba konu sahibi

Sanırsın ki bomba imha edecek,nasıl br düşünce yapısı böyle anlamak mümkün değil.
Düşünsene boşanma olmayacak belkide,yapacağı şey çok basit sanki hangi vicdan kabul eder bunu diyecemde kabul ediyor zaten yapacağını.

Aynı işyerinde evli olduğunu bilerek başladığı ilişkiden nasıl yaparda hamile kalırım diyen biri, evlenınce çok rahat boşanırmış, bak sen. Kusura bakmayın bu adamı zor bulmuşsunuz, şırıngaya varana kadar yol deneyip hamile kalmaya çalışıyorsunuz ama ilişkinizi kimse bilmiyor. O şırıngalı hamilelikler devam etseydi ne olacaktı? Siz daha kimseye bı adam benim sevgilim bile diyemiyor, onun evliliği devam ederken işyeri, aile kime ne diyecektiniz? Hayatınıza zar zor bir adam girmiş diye ne yapacağınızı şaşırmışsınız, tuhaf yollarla hamile kalma derdine düşmüşsünüz, kalkmış burada onurlu kadın muhabbeti yapıyorsunuz birde. Şırıngalı ve onurlu evet.

Son düzenleme:
Adamla evlenemezse embriyo imha edecek konu sahibi eskaza şırınga ile hamile kalsa napacaktı acaba, diyelim şırınga ile hamile kaldıııı, çocuk karnında büyüyor, daha babası boşanmış değil, çocuk 7 aylıkken boşandı ve konu sahibi ile evlenmekten vazgeçti gitti başka sevgili buldu diyelim, napacak konu sahibi, porçöz mü içecek çocuk erisin diye acaba?

Evli bir adamla berabersiniz

Bunları düşünen kim, hayatına bir adam girmiş, aklı uçmuş onur abidesinin. Nasıl bir yokluk yaşadıysa bu zamana kadar. Aile ilişkiyi bilmiyor üzülmesinler diye demek ki üzülünecek bir şey yaşadığı, hamile kalmaya çalışıyor şırıngayla erkek girmiş hayatına yani aklını kiraya vermiş

Ailesi karnını görünce bu ne demeyecek çünkü Çok cool, onurlu, minnetsiz, yabışmayan, anı yaşayan, düşünceli hanımefendi maşallah inşallah. Nasıl da tutarlı, planlı, mantık dolu bir hayat. Gısganmayalım.

3 yıl bekleyiversinler
Arkadaş bi benmiyim saf olan 9bucuk yıl bekledim 2.evlilik icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…