Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Benim için boşanma sürecine girdiyse bitmiştir. Yola koyulmusum menzile ulasmama daha varsa bu yolda olmadigim anlamına gelmiyor. Varış belli yol belli gidiş belli
Her boşanma davası açan anında boşanamıyor,siz cidden alice harikalar diyarında yaşıyorsunuz herhalde.
Nasıl ki mahkeme boşanma talebini kabul eder iş resmiyete dönüşür o anda boşanma gerçekleşir.

Bize sorulan tam olarak bu çunkü
Çocuğum olmuyor yada birlikte yaşıyoruz evlilik sonra ne yapayım dese "BELKI"KONU başka olucak
Ama evli derse burda başlık atarsa birde boşanmamak için zorluk çıkarıyor derse birde onursuz derse kendi sütten çıkma ak kaşık ya
Boyle yazarsa kusura bakma kimse konu sahibini savunmaz sizin gibi

Bu kısımdan o kadar emin olmayın bence. Evliyken sizinle görüşen sizinleyken de karısıyla görüşür. Resmi nikahlı karısı ne de olsa, bir bakmışsınız yarın bir gün demiş ki karım hamile boşanamayız.
Patik örer artık delihindi :emir_bebek::anneadayı::nazar:

Allah Allah sürekli tatillere yemeklere etkinliklere giden kim acaba? iyi ki sıkışmışız. Biz hayatımızı yaşıyoruz
Adamın evli olduğu bilinmeyen çevrelerde tabi rahat geziyorsunuzdur. Ama ailesinin yanına anca arkadaş sıfatı ile gidiyorsunuz.

Yoo günahınızı alırım diye bir çekincem var. Korkum siz değilsiniz yani. Bu kadar önemsenecek bir şeyiniz yok. Metres savunan birisiniz altı üstü.
Kadının günahını aliyor muyuz diye kimse dusunmedi ama malesef.keske en basindan bukadar hassas olsaydiniz.aynen oyle metresi savunuyorum. Size ne? Kime ne?

Kadının günahını aliyor muyuz diye kimse dusunmedi ama malesef.keske en basindan bukadar hassas olsaydiniz.aynen oyle metresi savunuyorum. Size ne? Kime ne?
Ya kendi söylüyor ne günah alması? Konudaki soruya bakar mısınız? Eşi evli olup Kıbrıs'ta tüp bebek yaptıran var mı?

Ya kendi söylüyor ne günah alması? Konudaki soruya bakar mısınız? Eşi evli olup Kıbrıs'ta tüp bebek yaptıran var mı?
Anlatis sekli secip kullandigi kelimeler talihsizlik olmus.defalarca metresi savunuyorsun diyenlerede vesile ile belirteyim evet savunuyorum.siz tuh kaka demeye devam edin zira adamin carisindaki cirkefligi goruyorum sizde begenmedim emojileride cok eglenceli😃

Vay vay vay neler dönmüş burda. Karısı adama parazit gibi yapışmış da boşanamıyomuş da. Çekişmeli boşanma davaları varmış işte devam ediyomuş ne bekliyodun başka? He tabi kadın, adam istemiyorum deyince maddi manevi hiçbir şey talep etmeden anlaşmalı boşanmayla tek celsede herifi salmalıydı di mi? Haklarını isteyerek çekişmeli boşanma davasıyla uğraştığı için parazit oluyor.

Parazit gibi yaşayan sensin aslında. Kimseye ilişkini bile söylemiyorsun. Çünkü sen de farkındasın ne kadar b.ktan bir ilişkinin içinde olduğunun. Utanıyosun yaptığından. Arkadaşlarının karşısına geçip anlatamıyosun bile. Burda öyle artist artist ilişkinin arkasındaymış gibi konuşursun tabi nasılsa biz seni tanımıyoruz. Gidip arkadaşlarına da anlatsana.

Ayrıca şunu da söyleyim: dini nikahın geçerliliklerinden biri aleni olmasıdır. çevrenin bilmediği dini nikahın hükmü yoktur. Yani evet karısı değil metresisin.

Çok içten bir şekilde söylüyorum inşşaaalllah karısı ilişkinizi öğrenir. Hem de böyle iyi kanıtlar toplayarak öğrenir amiiin

Günahı batsın
Milletin yuvasını dağıtıcak birde burda ahkam kesilicek bunla övgüyle bahsedecek
Ille de karısı benim diyecek
Bide kadına onursuz diyecek
Bu cirkinlik icine birde çocuğu sürükleyecek
Sonra sizin gibiler tarafından alkış kıyamet

Günahında kendisi bogulsun evli adamlarla birlikte olup yuva yıkan kim varsa

Anlatis sekli secip kullandigi kelimeler talihsizlik olmus.defalarca metresi savunuyorsun diyenlerede vesile ile belirteyim evet savunuyorum.siz tuh kaka demeye devam edin zira adamin carisindaki cirkefligi goruyorum sizde begenmedim emojileride cok eglenceli😃
Tüm konu boyunca eşim kocam evli değil diyerek dolandı. Anlatış şekli ve kullandığı kelimeler değil konu. Fikri ve zikri. Tıpkı sizin gibi. Ama yakıştı.🤗🧿

X