Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Belkide tum bu saydiklariniz yasaniyordur nerden biliyor sunuz? Tek sorun yasa disi yollardan cocuk yapilmaya calisilmasi.onun disinda bir sorun goremiyorum.
Ay valla belki kelimesinden nefret ettim

Burda belki diye bir şey yok hanımefendi konu sahibi neler yazmış bizde yazdıklarına karşın yorum yaptık

Belki oyke belki böyle diye değil

Ortaya belkilerle girerseniz konu bambaşka yere gider

Belki o koca sizin belki o es benim belki başıma geldi belki o oldu belki bu oldu

Belki varsayım oluyor konunun açıklması varken konu sahibinin bire-bir dedikleri varken neden belkilere takıldınız sürekli bir belki diliniz de
Çok yorucusunuz

Yorucu olan sizsiniz size sorulmayan fikrinizin bes oara etmedigi bir konuda dert anlatmaya calisiyorsunuz

Yorucu olan sizsiniz size sorulmayan fikrinizin bes oara etmedigi bir konuda dert anlatmaya calisiyorsunuz
Bana sorulmadı Size soruldu demek ki
ondan mi konunun asli bitti belkilerle konuya yorum yapıyorsunuz
Ondan mi beş para etmeyen konuya bebek yapma bunu koz olarak kullanır adamın eşi mahkeme uzar diye akıl veriyorsunuz

Biz sadece yanındaki adamın kocası olmadığına ikna etmeye çalışıyoruz. İki gündür kocam diyor. Yoksa ne yaptığı gerçekten umurumuzda değil yani.
Cevabı yazımın içindeydi;

“burada tanımadığı kimsenin ne dediğine göre eşi saydığı bi insanı ne başka biri olarak görücek, ne de hayatından çıkarıcak.”

Yani yersiz bir ikna mücadelesi, yine de siz bilirsiniz

Ay herkeşler seviyor. Sonra evlenince sen zaten boşanmadan kancayı taktın diye başınıza kakarlar artik.
Kakarsa boşarım. Yüzsüz zihniyettekiler aksini iddia etse de boşanmak bir seçenektir. Bir erkek gelecek hayatımda biri var diyecek ben onla evli kalacağım. Yada başıma kakacak ilişkimizi. Yooo
Boşanma diye bir şey icat edilmiş. Alışın buna. Yoksa tuvalette sifona rağmen gitmeyen bok muamelesi görürsünüz.ilk cekiste gitmezse ikinci kere sifon çekilir canım. O da dert mi?

Resmi nikahli eşiyle düzenli olarak sevişiyor demek değil evli. Evliliği aynı evde yaşamak, sevişmek mi sanıyorsunuz? Hukuken evliler. Sizin kocam dediğiniz adamin kütüğünde ve soyadında.
Tabi ya . Evlilik kağıda indirgenecek kadar içi boş bir kavram. Hukuken evli de olsa boşanma sürecine girmiş oluyorsun ama. Çünkü bu olağan bir durum değil. Böyle evlilik mk olur?

Valla sen pek bırakacak gibi değilsin biraz zor bulmuşsun. Ancak yeter
Senin o kadını bok olarak görmen de bir gecerlilik değil. Kendi "açından" bakıyorsun ondan o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…