Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Belkide tum bu saydiklariniz yasaniyordur nerden biliyor sunuz? Tek sorun yasa disi yollardan cocuk yapilmaya calisilmasi.onun disinda bir sorun goremiyorum.
Kimseye anlatamadığını kendi söyledi. Siz okudum diyorsunuz, yok varsayım diyorsunuz da konu sahibi yazdı bunları. Okumak iyidir, bilmeden yorum yapmayı engeller.

Metrese kurban olurum, kocam kocam diye dolanmasın yeter, çünkü gülerim ya, her kocam dediğinde ben gülerim.

Bakin hanimefendi eger herhangi bir sebepten bosanmakta diretiyorsam esim baskasiyla yasamak istiyorsa yasar zaten kafasinda bitirmis beni ben uzatmam bosarim ama kadin bosanmiyorsa adam ne yapsin baskasina kocada olur babada olur o onun bilecegi is

Bakin hanimefendi eger herhangi bir sebepten bosanmakta diretiyorsam esim baskasiyla yasamak istiyorsa yasar zaten kafasinda bitirmis beni ben uzatmam bosarim ama kadin bosanmiyorsa adam ne yapsin baskasina kocada olur babada olur o onun bilecegi is
Evliyken baskasiyla yasamasini istemiyorsam bosarim bana dönmek istemedigine gore baska ne yapmaliyim acaba

Kimseye anlatamadığını kendi söyledi. Siz okudum diyorsunuz, yok varsayım diyorsunuz da konu sahibi yazdı bunları. Okumak iyidir, bilmeden yorum yapmayı engeller.
Gizli olmasını ben istedim. Ailem için. Eşimin ailesine söylemekle ilgili hiçbir sıkıntısı yok. Kadından hazzetmiyorlar.Onlar da dört gözle bekliyor boşanmalarını. Arkadaş sıfatıyla kaç kez memleketlerine gittim. Gayet seviyorlar durumu da çoktan anlamışlardır.
Çok biliyorsunuz arka planı.

Arka plani ben bilmiyorum.anlattiklarinizi oldugu gibi dogru kabul ederek yorumlamak zorundayim ki oylede yaptim.lutfen bosanana kadar bekleyin.anne olma hayalinizi anliyorum ama biraz daha sabir.

Ay herkeşler seviyor. Sonra evlenince sen zaten boşanmadan kancayı taktın diye başınıza kakarlar artik.

E tamam biliyormuşuz işte, gizli. Değişen bi şey yok. Hala gizlisiniz.

Hahahahhahaha. Başkasına koca da olamaz baba da. Al işte olamıyor. Yasa dışı yollar aratıyor. Çünkü yasal değil. Çünkü evli değil. Boşanmak isteyen boşanıyor. Al bak bir avukatın yazdığına.

Ailenize neden anlatamıyorsunuz? Çok normal sizin durum. Tüm suç eşinizin eşinde. Sizde sorun yok ki. Eşinizin eşi yapışmış. Eşinizin eşi ipleri tutmuş. Söyleyin ailenize.

Evet ben bosanmamakta diretiyorsam ki asla diretmem yasayabilir
Bunu algılayamıyorlar işte . Kadınla normal bir evlilik birliği içinde olsa, ondan ilişkisini gizlese, ikili bir hayat sürse ben asla onunla birlikte olmam.
Ama boşanma davası açılmış artık bitmesi gerek normal şartlarda. Ama kadın bitirmiyor , durumu inatlasmaya çevirmiş sadece. Yani bosanmamasinin ona bir katkısı olmayacağını biliyor.
Bunu yapan erkek olsa , ısrarla boşanmasa eşinin vaktini çalsa buradaki ikiyüzlü kadınlar adama demediğini bırakmaz.
Bu karşı tarafın iradesine saygısızlık kendisine de haksızlık. istemeyen birinden bosanmamanin nasıl hakli bir gerecekcesi olabilir.
Tek amacı eziyet çektirmek. O eziyet çektirecek diye biz niye ayrı kalalim.iki yıldır çıkmıyor hayatından. Gerçi hayatında da değil ya orası da ayrı konu.
Kanunları istismar edip eziyet aracı olarak kullanan bir kadın kocasının başkasına gitmesini de göze almış demektir.
Kimse kimsenin hayatına iki ipotek koyamaz ki yok böyle bir dünya.

Metres sıfatıyla olmazdı zaten. Tabii severler bu saatten sonra oğullarına kim bakar? Bulmuşlar bakan birini. El üstünde taşırlar.

Ah biz insanlar ne çok bayılıyoruz bizi ahlakı hiç de ilgilendirmeyen insanlara ahlak dersi vermeye. Buradaki hanım zaten belli ki içinde bulunduğu durumda etik olarak bir problem görmüyor. Neden aksine ikna etmeye çabalarcasına linç ediliyor ki.. burada tanımadığı kimsenin ne dediğine göre eşi saydığı bi insanı ne başka biri olarak görücek, ne de hayatından çıkarıcak. sorduğu soru zaten en başından yaşadığı şeyin ne kadar ahlaklı olup olmadığı değil. (Bütün bunları yazmam benim bu senaryoyu doğru bulduğum ya da yanlış bulduğum anlamına gelmiyor. Benim bu senaryoyu ne bulduğumun hiçbir önemi olmadığı anlamına geliyor.) herkesin kendi hikayesi.

Sizin sorunuzun cevabına gelicek olursak, bilgim yok. Ancak, yumurtalarınızı dondurabilirsiniz. Böylece hiç bir yasal açık aramanıza gerek olmaz. problemler çözülüp evlendiğinizde güvenli ve yasal adımlarla devam edebilirsiniz. Başka bir şey öneremiyorum

Kesinlikle durumun bu sekilde oldugunu varsaydigimizda haklisiniz.umarim hersey gonlunuzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…