Başıma gelen tuhaf olay

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
11.071
11.544
Merhaba kızlar,

Dün dersim erken bıtınce dısarı çıktım biraz dolaşmaya, yürürken bır amca yaklaştı kızım çantanın ağzı acık senı takip edıyorlar dıkkat et kapat dedı. Ben de baktım acık aa tesekkur ederım dedım kapattım. Sana fal bakayım dedı kahve falı ben de yok tesekkur ederım ben sevmıyorum vaktım yok zaten dedım devam ettım yürümeye o da peşimden geldı kolumdan tuttu bari bır simit al bir çorba parası ver dedı. Ben de verdım, bıraz daha ver acım dedı verdım. Sana fal bakayım mı ıcımden geldı lütfen dedı yok gercekten tesekkur ederım ıstemıyorum dedım. Sen sevdiğinden ayrılmıssın bır ıkı ay önce ama sımdı baskasıyla görüşüyorsun aklın hala eskısınde yenısını sevmıyorsun dedı. Dondum kaldım. Ikısının de ısmındekı harflerı fızıksel ozellıklerı soyledı. Ben sok oldum, korktum da bıraz. Hayatımda olan bıten seylerı söyledi, aklımdan geçenleri, yapmak ıstedıklerımı, nerelı oldugumu, yaşadığım yeri, sınava gıreceksın egıtımıne kariyerine şurada devam edeceksin vs dedı... Sonra dedı kı sende uc harfliler var ben de dusunuyorum O ne demekti ya dıye ama merak etme sendekıler ıyı altıncı hıssın cok kuvvetlı senın dedı. Cok sasırdım o an gercekten dondum kaldım ve korkmaya basladım, ben sadece dilencı sanmıstım. Benım kızım da savcı olacak o da senın gıbı dedı. Ben de aa ne guzel ne mutlu sıze dedım tam kaçmaya yeltenecegım benım kızımın da senın gıbı bır iliskisi oldu bızım haberimiz yoktu senın de aılenın haberı yok ben cınayetten 15 yıl cezaevınde yattım yenı çıktım dedi. Ben de aa gecmıs olsun neyse ben gıdeyım dersım başlayacak dedım kaçtım. O da geldı sarıldı kendıne dıkkat et sen de artık benım kızımsın dedı ve bırden gözden kayboldu.

Cok korktum arkadasıma anlattım hemen, kandil gunü görmen cok ilginç acaba Hızır mıydı yoksa dılencı mı yoksa sadece falcı mı ya da Hızır ama fal bır imtihan mıydı falan konustuk ama ne bıleyım korktum bayagı

Bence cinleri olan bir falci. Yoksa bilemezdi seninle ilgili şeyleri. Gerçekten ürkütücü bir olay yaşamişsin ve bence sürekli ayetel kürsi oku ki belalar uzaklassin senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…