Basen sorunu ( fotoğraflı )

Kızlar basenlerin son hali. Tekrar spora başladım. İnşallah istediğim vücut ölçülerine kavuşacağım.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    136,8 KB · Görüntüleme: 256
ya supersin. ben hic zayif kizlari falan sevmem ama senin vucudun super. bende boyle olmak istiyom:63:

Ay canım benim beni çok mutlu ettin inan. Yürüyüşe başladım. Günde yarım saat tempolu yürüyorum. Istersen beraber götürelim bu spor, diyet işini. Yardımcı olurum her konuda.

Evet canım 10 kilo verdim. Basenleri de biraz daha küçülttük mü tamamdır :) tempolu yürüyüş her yeri düzeltiyo valla :KK70:
canim bana da yardimci olursan cok sevinirim.her gun mu yurudun kac dakika yurudun? ve yuruyusun basenlere net etkisi varmi? 10 kilo mu masallah buyuk başarı nasil verdin kactan kaca düştün paylasirsan cok sevinirim ve tavsiyelerini alip yoldaslik edebiliriz birbirimize

canim bana da yardimci olursan cok sevinirim.her gun mu yurudun kac dakika yurudun? ve yuruyusun basenlere net etkisi varmi? 10 kilo mu masallah buyuk başarı nasil verdin kactan kaca düştün paylasirsan cok sevinirim ve tavsiyelerini alip yoldaslik edebiliriz birbirimize

Canım 75 kiloydum. Basenlerim iki yana öyle çıkınca ne pantolon yakıştı ne de etek.
Bende kilo vermeye karar verdim. Kilo verince biraz küçüldü gibi geldi ama basen çalışmam gerektiğini anladım çünkü kilo vermeyle gitmiyo. Benimle aynı kiloda olan insanlardan daha kilolu duruyordum :)
Şuan 65 kiloyum. Diyet ve spor yaptım. Diyet dediysem yediklerime dikkat ettim. Fast food, pilav, kola gibi hani bariz zararlı şeyleri yemedim.
Spor olarak hergün tempolu ( Koşu ve yürüyüş arası bişey ) yürüdüm. Bazen 30 dk bazen 45 bazen 1 saat.
Akşam 6dan sonra bişey yemiyorum bide. Sadece su içiyorum.
Spor olarak jillian yaptım evde. Bide günde 100 squat yapıyorum.
Seninde kilonu boyunu yaşını vücut tipine bakalım. Bn sana seve seve yoldaş olurum. Canım bide ilk sayfalardaki Mesajları oku. Tavsiyelere de uydum. Evde yapmam için hareket tavsiyelerinde bulunmuşlardı.

AA hatta sen yazmışsın :)

genetik cnm ya anneden gelme bana:) iste sorun zayflayamadgmdan :) aslnda cok ta kilolu deglmdir:) 1.60 boy kilo 57 yas 21:)

Bana da halamlardan gelme :) kız halaya çeker sözünün karşılığıyım. Canım kilon da yokmuş öyle :)
Bende 1.72 - 65 kiloyum 22 yaşındayım.
Benimle aynı boy ve kiloda olan arkadasım benden zayıf duruyor bu basenler yüzünden :)
Sporla sıkılaşarak şekle girecek.
Spor eğitmeni bi arkadaş 2 aylık pilatese bakar demişti :)

Bana da halamlardan gelme :) kız halaya çeker sözünün karşılığıyım. Canım kilon da yokmuş öyle :)
Bende 1.72 - 65 kiloyum 22 yaşındayım.
Benimle aynı boy ve kiloda olan arkadasım benden zayıf duruyor bu basenler yüzünden :)
Sporla sıkılaşarak şekle girecek.
Spor eğitmeni bi arkadaş 2 aylık pilatese bakar demişti :)
aynen kiz halaya ceker derler dogru:) aynen dazla kilom yok seninde boyuna gore yoj fazla kilo ama basen olunca kilolu diryorm nedense bnde spora gtmeyi cok istyrm da nisanlm izn vermiyor o yizden elim kolum bagli bi seklde diyet yapmaya calsyorm:)

Canım 75 kiloydum. Basenlerim iki yana öyle çıkınca ne pantolon yakıştı ne de etek.
Bende kilo vermeye karar verdim. Kilo verince biraz küçüldü gibi geldi ama basen çalışmam gerektiğini anladım çünkü kilo vermeyle gitmiyo. Benimle aynı kiloda olan insanlardan daha kilolu duruyordum :)
Şuan 65 kiloyum. Diyet ve spor yaptım. Diyet dediysem yediklerime dikkat ettim. Fast food, pilav, kola gibi hani bariz zararlı şeyleri yemedim.
Spor olarak hergün tempolu ( Koşu ve yürüyüş arası bişey ) yürüdüm. Bazen 30 dk bazen 45 bazen 1 saat.
Seninde kilonu boyunu yaşını vücut tipine bakalım. Bn sana seve seve yoldaş olurum. Canım bide ilk sayfalardaki Mesajları oku. Tavsiyelere de uydum. Evde yapmam için hareket tavsiyelerinde bulunmuşlardı.
supersin canim helal olsun.yas 21 boy 1.70 kilo 67.ben armut tipliyim belim ince ama kalcam buyuk bacaklarim cok kalin ve basen de var her sey var yani :KK43:( squatin bacagi kalinlastitdigini soyluyordu herkes ama senin bacaklarin ipince masallah ama o kadar cok kalinlastirdi diyen oldu ki zaten bacaklarim kalin cesaret edemem.callanetics duydun mu bilmiyorum dun ona basladim haftada 3 gun tempolu yuruyus yapmayi planliyorum.diyet olarak ne yaptiysan yaparim onu biraz acarsan.bi de canim basenlerin gitmesinde hangisi daha etkili olduysa yazarsan sevinirim hangi hareketleri kac kez yaptin mesela. simdiden cok sagol canim ha bi de cm olarak olctun mu basenleri

Merhaba. callenetics a başlamışsınız sanırım ama hep basen sorunu olan biri olarak bir kaç tavsiye vermek isterim.
Kilolu değilim ama ne kadar zayıf olsamda o basenler bir türlü gitmiyordu.
Sonra basen eritme egzersizleri yapmaya başladım.Her sabah bacak açıp kapama hareketi,esneme hareketleri yaptım.Kızartma ağzıma sürmedim.Günde 1.5 litre su içtim. Çikolatadan vazgeçemiyorum ilk 2 hafta hiç yemedim ondan sonra haftada 1 kere 2 parça yedim.Akşam 6.30 dan sonra bir şey yemedim. Ve Tam bir ayda hem basenlerim inceldi hem 4 kilo verdim.
Önceden basenim 91-92 idi. Şimdi 85. O hareketleri yapmak çok kolay değil ama çok değil sadece 1 ay dişini sıkarsan ödülünü iyi bir şekilde alacaksın. Etrafından kilo mu verdin sen basenlerin incelmiş sözünü duymak çok mutluluk verici bir şey :)
canim hareketlere devam mi

ay canim cok soruyorum ama aklima geldikce soruyorum cunku gercekten bayildimm sana azmine hayran kaldim ce gerçekten cok guzel olmussun :) sormak istedigim ne kadar zamandir jillian yapiyosun

X