Basen sorunu ( fotoğraflı )

Sadece 1 hafta olmuş ama Evet gerçekten biraz fark var.Tebrikler canım.Durmak yok devamm :)

Çok teşekkür ederim canım benim :) karışıklık olmasın diye aynı taytı giydim sadece üstüm değişik. 1 aya kadar gözle görülür değişim olur umarım.

canım kesinlikle fark olmuş ne yaptııın?

Canım çok egzersiz yapamadım açıkcası. Günde 1 saat tempolu yürüyüş yaptım. Ve yediklerime dikkat ediyorum. Bugün egzersizlere başladım hava soğuk olduğu için. Bakalım ne olacak.

Canım çok egzersiz yapamadım açıkcası. Günde 1 saat tempolu yürüyüş yaptım. Ve yediklerime dikkat ediyorum. Bugün egzersizlere başladım hava soğuk olduğu için. Bakalım ne olacak.
canım benim de 5. gün bitti ben de dikkat ediyorum yediklerime ve yürüyüş yapıyorum yapamadığım günlerde de dans ediyorum.. ama canım tatlı şeyler filan çok çekti bugünn bu cumartesi değil diğer cumartesiye kadar devam etmem lazım dikkat etmeyee :) ödül vericem kendime inşallah :-D

canım benim de 5. gün bitti ben de dikkat ediyorum yediklerime ve yürüyüş yapıyorum yapamadığım günlerde de dans ediyorum.. ama canım tatlı şeyler filan çok çekti bugünn bu cumartesi değil diğer cumartesiye kadar devam etmem lazım dikkat etmeyee :) ödül vericem kendime inşallah :-D

Benim de canım çok tatlı çeker. Meyveli yoğurt yiyorum. Çilekli yoğurt filan çok güzel. Yoğurt zaten yağ yakıyor. :) ben böyle bi çözüm buldum. Tavsiye ederim ödüle kadar dayanamam dersen :)

Benim de canım çok tatlı çeker. Meyveli yoğurt yiyorum. Çilekli yoğurt filan çok güzel. Yoğurt zaten yağ yakıyor. :) ben böyle bi çözüm buldum. Tavsiye ederim ödüle kadar dayanamam dersen :)
sağol canım ben de kuru kayısı filan yiyorum ve de portakal.. ilk defa bu kadar dikkat ediyorum hep bırakıp salıyodum tekrar diyete spora dönüyodum.. artık yeme düzenini oturtup haftada sadece bi gün kendime ödül vermem lazım.. önce bi 60 olabileyim de :KK45: o zamana kadar boğazı sıkmak şart :KK54:

sağol canım ben de kuru kayısı filan yiyorum ve de portakal.. ilk defa bu kadar dikkat ediyorum hep bırakıp salıyodum tekrar diyete spora dönüyodum.. artık yeme düzenini oturtup haftada sadece bi gün kendime ödül vermem lazım.. önce bi 60 olabileyim de :KK45: o zamana kadar boğazı sıkmak şart :KK54:

Benim de hedefim 60 olmak canım ya :) bir de vücudumun şekillenmesi. Armut gibi görünmek istemiyorum artık :KK43:

Benim de hedefim 60 olmak canım ya :) bir de vücudumun şekillenmesi. Armut gibi görünmek istemiyorum artık :KK43:
Aynennnn inşallah yaza istediğimiz vücutla gireriz .. Mart sonu istediğimiz kiloya ulaşırız bence, önemli olan bir de o Vücudu korumak.. bakalım önce bi ulaşalım da korumayı sonra düşünürüz:KK55:

Selam kızlar bende aynı derten şikateçeyim 1 sene içinde 7 kilo aldım şuan 60 kiloyum 54 falan olmam lazım...Kilolarımdan çok basenlerim yine fırladı, Çok can sıkıcı, Bende mari winsor şu hareketleri uyguluyorum umarım faydası olur...

Selam kızlar bende aynı derten şikateçeyim 1 sene içinde 7 kilo aldım şuan 60 kiloyum 54 falan olmam lazım...Kilolarımdan çok basenlerim yine fırladı, Çok can sıkıcı, Bende mari winsor şu hareketleri uyguluyorum umarım faydası olur...

Canım ben de bunu yapıyorum :) inan çok faydası oluyor. Yapmaya devam et 1 ay sonra değiştir. Çünkü vücut bu hareketlere alıştıktan sonra fayda etmiyor. Değişiklik istiyor:)

Canım ben de bunu yapıyorum :) inan çok faydası oluyor. Yapmaya devam et 1 ay sonra değiştir. Çünkü vücut bu hareketlere alıştıktan sonra fayda etmiyor. Değişiklik istiyor:)
Canım faydasını gördün mü benim 10 uncu yapışım ama sanki hiç erime yok gibi:S
Sen hergün mü yapıyorsun, ben 2 gün ara ile genelde yapıyom....

Canım faydasını gördün mü benim 10 uncu yapışım ama sanki hiç erime yok gibi:S
Sen hergün mü yapıyorsun, ben 2 gün ara ile genelde yapıyom....

Evet canım hergün yapıyorum. 1 ay hergün yap. Zor değil kuzucum. 1 ay sabret farkı göreceksin. Biraz da beslenmene dikkat et. Tamamdır.
Ben kilo da veriyorum canım

Kızlar iyi akşamlar. 2 ay önce 72 kiloydum şuan 67yim. Yediklerime dikkat ediyorum sadece. Diyet falan çok yapmıyorum açıkcası. Kızlar fotoğrafta gördüğünüz gibi basenlerim bağımsızlığını ilan etti. Nasıl gidecek bunlar ? Ne yapabilirim? İnşallah doğru yere açmışımdır konuyu :KK43:

Birde şişlik için önerebileceğiniz bişeyler var mı ?
benim basenlerimde maalesef böyle. Bacaklar ince ama basenler çok göze batıyor :KK43:

benim basenlerimde maalesef böyle. Bacaklar ince ama basenler çok göze batıyor :KK43:

Canım burdaki paylaşımlara bir gözat istersen. Ben onları yapıyorum.
Konuyu ilk açtığımda 42 bedendim. Şimdi 38 :) fotoğrafları ilerleyen zamanlarda paylaşcam.

süpermiş çok merak ettim resimleri :) Yazılanları okudum ama sadece onları mı yapıyorsun?

Evet canım burda yazılan 2 egzersiz videosu var. Onlar bi de yürüyüş yapıyorum. Yediklerime dikkat ediyorum. 8 kilo verdim :)

mari winsor bunsand thigh yapıyorum şimdilik ve 1 saat tempolu yürüyüş. Biraz daha incelince fotoğrafları paylaşcam :) siz de paylaşabilirsiz. Basenlerin durumunu burdan takip edebiliriz.

Evet canım burda yazılan 2 egzersiz videosu var. Onlar bi de yürüyüş yapıyorum. Yediklerime dikkat ediyorum. 8 kilo verdim :)
Ne kadar sürede gitti bu kadar kilo? :) tebrik ederim. Bende basenlerimden şikayetçiyim, pilates ve Burdaki bir egzersizi yapmayı planlıyorum bende bakalım.

Ne kadar sürede gitti bu kadar kilo? :) tebrik ederim. Bende basenlerimden şikayetçiyim, pilates ve Burdaki bir egzersizi yapmayı planlıyorum bende bakalım.

2 buçuk ayda gitti canım :) basen falan kalmadı diyo arkadaşlarım ama bana göre hala var :KK70:

X