Basen sorunu ( fotoğraflı )

supersin canim helal olsun.yas 21 boy 1.70 kilo 67.ben armut tipliyim belim ince ama kalcam buyuk bacaklarim cok kalin ve basen de var her sey var yani :KK43:( squatin bacagi kalinlastitdigini soyluyordu herkes ama senin bacaklarin ipince masallah ama o kadar cok kalinlastirdi diyen oldu ki zaten bacaklarim kalin cesaret edemem.callanetics duydun mu bilmiyorum dun ona basladim haftada 3 gun tempolu yuruyus yapmayi planliyorum.diyet olarak ne yaptiysan yaparim onu biraz acarsan.bi de canim basenlerin gitmesinde hangisi daha etkili olduysa yazarsan sevinirim hangi hareketleri kac kez yaptin mesela. simdiden cok sagol canim ha bi de cm olarak olctun mu basenleri

Canım biz neredeyse aynıyız. Yaş 22 benim. Boy 1.72 kilo 65. Basen şikayetimiz var. Canım bi kaç video indirdim Youtube'dan. Basen egzersizi diye onları bulup paylaşacağım. Bacak kaslarım ve popom ağrımıştı onları yaparken :) demekki çalıştırıyo demiştim.

aa canım eskiden yazismisiz senle yeni farkettim callanetics yapcam demissin devam etmedin mi
Yok canım ona devam etmedim.

ay canim cok soruyorum ama aklima geldikce soruyorum cunku gercekten bayildimm sana azmine hayran kaldim ce gerçekten cok guzel olmussun :) sormak istedigim ne kadar zamandir jillian yapiyosun
Aklına gelen herşeyi soracaksın tabi. Bunlardan beraber kurtulcaz. Deneyimlerimizi paylaşıcaz. Jillianı 2 ay yaptım bebeğim. Esneme hareketleri yapıp jillianı yaptım. Esnemeyince kas yapıyo diye duydum.

Canım biz neredeyse aynıyız. Yaş 22 benim. Boy 1.72 kilo 65. Basen şikayetimiz var. Canım bi kaç video indirdim Youtube'dan. Basen egzersizi diye onları bulup paylaşacağım. Bacak kaslarım ve popom ağrımıştı onları yaparken :) demekki çalıştırıyo demiştim.

Yok canım ona devam etmedim.

Aklına gelen herşeyi soracaksın tabi. Bunlardan beraber kurtulcaz. Deneyimlerimizi paylaşıcaz. Jillianı 2 ay yaptım bebeğim. Esneme hareketleri yapıp jillianı yaptım. Esnemeyince kas yapıyo diye duydum.
canim youtubedan hangi basen egzersizlerini yaptin her gun mu yaptin basenlerini en cok jillian mi inceltti?
ben bugun callanetics yaptim sonra bacaklarima kese yaptim sonra bebe yagi sürdüm ilkbdega yapiyorum insallah iyi gelir :) gercekten olculerimiz ayni iyi ki birbirimizi bulmusuz :)

canim youtubedan hangi basen egzersizlerini yaptin her gun mu yaptin basenlerini en cok jillian mi inceltti?
ben bugun callanetics yaptim sonra bacaklarima kese yaptim sonra bebe yagi sürdüm ilkbdega yapiyorum insallah iyi gelir :) gercekten olculerimiz ayni iyi ki birbirimizi bulmusuz :)

Kuzuş jillian yapmaya Başladıktan sonra bende inanılmaz incelme oldu. Belde simitlerim vardı onlar bile gitti :KK70: o YouTube videolarını bulup koyacağım buraya yarın :) kesede selülit filan yok ediyor. Ohh miss. Sexi bacaklar kalçalar inşallah aynada bakınca kendimizi beğenelim biraz

Sana ilk tavsiyem tam basenin üstünde biten düşük belleri ve çok dar olan paça giyme :KK66: olduğundan daha basık geniş gösteriyor baseni :KK66:

Kuzuş jillian yapmaya Başladıktan sonra bende inanılmaz incelme oldu. Belde simitlerim vardı onlar bile gitti :KK70: o YouTube videolarını bulup koyacağım buraya yarın :) kesede selülit filan yok ediyor. Ohh miss. Sexi bacaklar kalçalar inşallah aynada bakınca kendimizi beğenelim biraz
jillian 30 day shred mi yaptin canim level 1 ve level 2yi mi bitirdin

Sana ilk tavsiyem tam basenin üstünde biten düşük belleri ve çok dar olan paça giyme :KK66: olduğundan daha basık geniş gösteriyor baseni :KK66:

Annem bu düşük bellerden hep bu şekli aldı basenlerin diyo :KK43: doğru diyosun basık gösteriyor. dikkat edicem kuzum çok teşekkür ederim.

jillian 30 day shred mi yaptin canim level 1 ve level 2yi mi bitirdin

Evet canım ikisini yaptım ama esneme hareketleri yap öncesinde.

Annem bu düşük bellerden hep bu şekli aldı basenlerin diyo :KK43: doğru diyosun basık gösteriyor. dikkat edicem kuzum çok teşekkür ederim.
canim jillian aklimda ama biraz yag oranimi dusurup oyle basliyim diyorum yanlis birsey yapip kalin bacaklarimi daha da kalinlastirmiyim

Evet canım ikisini yaptım ama esneme hareketleri yap öncesinde.

merhaba kızlaar :) azmine hayran kaldım gulsum462 benim de basenlerden sorunum var boyum 1.75 kilom 64 yaşım 19 yürüyüşe başlamıştım reglim sebebiyle ara vermek zorunda kaldım. yarın tekrar başlıyorum. bana yardımcı olabilir misin acaba neler yapmam konusunda öyle aşırı bi fazlam yok 1 aylık yürüyüş+ egzersizle düzelebilceğini düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum :)

merhaba kızlaar :) azmine hayran kaldım gulsum462 benim de basenlerden sorunum var boyum 1.75 kilom 64 yaşım 19 yürüyüşe başlamıştım reglim sebebiyle ara vermek zorunda kaldım. yarın tekrar başlıyorum. bana yardımcı olabilir misin acaba neler yapmam konusunda öyle aşırı bi fazlam yok 1 aylık yürüyüş+ egzersizle düzelebilceğini düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum :)

Aynen Canım senin aşırı bi sorunun yok gibi ama fit ve şekilli vücut istiyoruz :)
Canım yürüyüşlerini tempolu yap 45 dk ne koşar gibi ne Yürür gibi.
Bunun yanında beslenmene de dikkat et bence :) 60 olsan fıstık olursun valla.
Aklında soru varsa da sor. Hedefine ulaştığın günleri beraber görürüz inşallah

1 saat yürüyüş yapıyordum + belediyenin o meşhur spor aletlerinden toplam 30 dk :) bir de benim basen kadar sorunlu göbeğim var dar bişey giyemiyorum hemen fırlayıveriyor ordan :) bunun için bir çözümün var mı hangi egzersizleri yapabilirim

1 saat yürüyüş yapıyordum + belediyenin o meşhur spor aletlerinden toplam 30 dk :) bir de benim basen kadar sorunlu göbeğim var dar bişey giyemiyorum hemen fırlayıveriyor ordan :) bunun için bir çözümün var mı hangi egzersizleri yapabilirim

Canım Göbek için uyguladığım şeyleri Söyleyeyim.
Sağlıklı beslenme. Yani bi nevi diyet yap. 60 kilo ol sen :KK66:
Günde en az 2 litre su iç.
Birde 2 hafta boyunca göbek eriten yoğurtlu bi kür yaptım mucize gibi bişeydi :) Bu forumda Zayıflama gruplarındaki bi çok arkadaşıma tavsiye ettim ve hepsi memnun kaldı.
Bu kürü şöyle yapıyoruz : gece yatmadan yarım saat önce yiyoruz.
2 kaşık yoğurt
1 çay kaşığı pul biber
Yarım limon
Karıştırıp yiyoruz. Ama en az 2 hafta devam etmen gerekiyor :) üstüne günde en az 50 mekik çektin mi 1 aya kalmaz fitsin.
Mekik çekmenin bi sürü yolu var internetten videolarına bak. Hangisi kolayına geliyorsa onu Yap. :)

Bide jillian duydun mu canım egzersiz için ?

tamam canım ben bunları yapmaya çalışayım :) yoğurtla farklı bir kür yaptım ben ödemimi atmama ve 67 kilodan düşmeme onun sağladığını düşünüyorum :) birde bunu deneyelim ozaman
yok canım ondan haberim bir link atabilirsen ?

tamam canım ben bunları yapmaya çalışayım :) yoğurtla farklı bir kür yaptım ben ödemimi atmama ve 67 kilodan düşmeme onun sağladığını düşünüyorum :) birde bunu deneyelim ozaman
yok canım ondan haberim bir link atabilirsen ?

Canım YouTubea gir jillian level 1 yaz :) ben hem basende hem de göbekte faydasını gördüm.

Ben her gün 30bin adım atıyorum ne kilo nede bir erime var 25kikom var ama veremiyorum bu da bende sinir yapıyor cevaplarmısınız ne yapayım şimdiden teşekkürler

X