Basen sorunu ( fotoğraflı )

Kızlar 62 kiloya düştüm sonunda :) bayrama kadar 60 olacağım inşallah sonra da 58de sabitleyeceğim.
38 beden oldum. Hedef 36. Basenlerimden halen şikayetçiyim. callanetics başladım. 21 saat yapacağım bugün vücut ölçümü aldım. Sonuçları tekrar bildireceğim. Basenler 105 çıktı.

Çook iy gidiyor eylülden bugüne kadar 2.5kilo vermişim dr fazla vrmdedi spor yürüyüş düzenli yemek yiyorum herşeyden ama az yiyorum şimdilik iyi geçiyor

Maşallah Canım sana :) haberdar et arada. Ben de 62 kilo oldum. Callanetics yapıyorum. Basen Ölçüm 99a düştü :)

Maşallah Canım sana :) haberdar et arada. Ben de 62 kilo oldum. Callanetics yapıyorum. Basen Ölçüm 99a düştü :)
Herzaman yazamıyorum okula gidiyorum. Ama fırsat buldukça tazarım kilo vermek zor ama geri almak çok daha kolay oluyormuş şimdi daha dikkatli olurum herkese Allah yardım etsin kili iyi değil

Kızlar basenlerin son durumu 99 cm.
6 cm küçüldüler.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 231
  • image.jpg
    image.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 246
Kızlar 62 kiloya düştüm sonunda :) bayrama kadar 60 olacağım inşallah sonra da 58de sabitleyeceğim.
38 beden oldum. Hedef 36. Basenlerimden halen şikayetçiyim. callanetics başladım. 21 saat yapacağım bugün vücut ölçümü aldım. Sonuçları tekrar bildireceğim. Basenler 105 çıktı.
Canim tebrik ederim :) sadece callaneticsle mi 6 cm incelip 99 oldu ölçün? Senden istegim enn başından kac kiloydun basenin kac cmdi ve neler yaptin bir özet gecersen çok sevinirim

Canim tebrik ederim :) sadece callaneticsle mi 6 cm incelip 99 oldu ölçün? Senden istegim enn başından kac kiloydun basenin kac cmdi ve neler yaptin bir özet gecersen çok sevinirim

Tatlım ilk 76 kilo ile başladım. Şuan 62 kiloyum. Ölçümü 65 kiloyken aldım. 105 olan. Callanetics yaptıktan sonra 99 oldu. Her gün yaptım. 15 gün yaptım ama.
Sağlıklı beslendim. Fast-food tüketmedim. Kepek ekmek tercih ettim. Akşam yemeklerini elimden geldiğince çorba ve salata ikilisiyle geçiştirmeye çalıştım.
Ama çok diyet yaptığım söylenemez. Yemek yemeği çok seviyorum :)
Diyet yapmanın basen küçültmeye çok az faydası var. En büyük etken spor.

Tatlım ilk 76 kilo ile başladım. Şuan 62 kiloyum. Ölçümü 65 kiloyken aldım. 105 olan. Callanetics yaptıktan sonra 99 oldu. Her gün yaptım. 15 gün yaptım ama.
Sağlıklı beslendim. Fast-food tüketmedim. Kepek ekmek tercih ettim. Akşam yemeklerini elimden geldiğince çorba ve salata ikilisiyle geçiştirmeye çalıştım.
Ama çok diyet yaptığım söylenemez. Yemek yemeği çok seviyorum :)
Diyet yapmanın basen küçültmeye çok az faydası var. En büyük etken spor.
Canim 25 günü aşkın callanetics yaptim hic incelemedim basenden bogazimi tutmadim ondan mi acaba

Merhaba benimde bel çevremde. 127di idi şuan 122 oldu hızlı deyil ama yavaş yavaş zayıflamak en doğrusu bence kilo 91 birden 86 oldum benim için iyi bir şey sizce nasıl

Merhaba benimde bel çevremde. 127di idi şuan 122 oldu hızlı deyil ama yavaş yavaş zayıflamak en doğrusu bence kilo 91 birden 86 oldum benim için iyi bir şey sizce nasıl

Canım harika. Bu kiloları çok çok yiyerek aldık. Hemen veremeyiz tabiki :) yavaş yavaş gidecek. Ama senin Gidişat çok iyi :)

Merhaba evet kilolu olmak bazen kendi elimizde bazen de hastalık ilaç derken almış oluyoruz saat5 45de ayakta okul dan eve derkenakşam oluyor 3çocuk var tempolu bir koşturmaca sabahleı düzenli. Spor ançak vukadar dr da iyidir diyor bakalım sonu nasıl. Olur

Ben Spor salonuna kaydoldum yarın başlayacağım özellikle basenler için hangi alet daha etkili olur, bide diet yapmayı başaramıyorum bir türlü

Bende çok güzel kilo veriyordum ama rahatsızlandım hastanelik oldum belimde oynama oldu bel fıtığı çıktı tesler yaptı dr spor ağır geldi belimi zorlamışım 20gun yatdımilaçlarl aya kaltım iyi kilo vermiştim ama dr dur şimdilik dedi yaza kadar okul ev çok yoruluyorum 6kez okula gitmek zorundayım şimdilik bıraktım

X