Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

Mevzuya gram yorum yapmamda kıçı kırık bir it için boşanalım dediyse sen iyi duşun derim.
artık buda kafa ,hangı bırını dusuneyım yıldım yanı
benden ozur dılemesı gerekıyor asıl bugun aglaması gerekıyor

sende çözmüşsün aslında olayı ama bişey söleyimmi o arkadaşlarının karakterleri malum onlar yarın bigün eşine bişi yaptında eşin kimin yanına gelicek tabiki senin bence birazda şundan kaybediyoruz iyi davranınca ya zaten x benim hep yanımda beni affediyo kafasında oldukları için bizi rahat kırıyolar ama böle insanlar onlara kötü davrandından biliyolar onların affetmiceklerini onların peşinde sürünüyolar kaçan kovalanır gibi düşün bence yinede sakince konuşmaya çalış bak ben şunda kırıldım falan diye

Onlar mutlu mesut gerdege gırecekler bana bakın bide ya milletin serserileri için

Konunuzu okudum sok oldum boyle bir olay dahada baska gelisebilirdi yani, yenilir yutulur bir durum degil esinizde hayret ettim boyle bir olaya basit bakmasi ilginc gercekten kendimi sizin yerinize koyuyorum yani durum ne hal alirdi dusunmesi korrkunc, nedemek ben baskasinin esinden hoslanmak falan birde gorustugum kisiler tarafindan spylenmesi korkunc yani agir bir durum gercekten birde yani olay tatliyaada baglanmamis anladigim kadriyla zamninda nasil esiniz muhattap olur daha nebilim hayret ettim, haklisin kizmakta canim tavrina devam et yani onu sozlerinle doveceksin hani diyosunya macodur vallahi macho olmak boyle bir olayi unutum o kisilerle gorusmekmi dogru nebilim ben hayret ettim

Genel olarak "MAÇO" takılan erkeklerde şöyle bi durum gözlemledim hayatım boyunca.. Aslında karakterleri çok oturmamış olduğu için, yakın çevrelerinde maço davranınca, karakterli görüneceklerini sandıkları için öyle davranırlar.. Aslında perdeleri kaldırıldığında kedi gibi bir insan çıkar ortaya! Maçoluk karakter göstergesi değil kanımca.

Evet
evet kesinlikle benim eşim kıskanır beni ya inansaydı , Lan deseydi bu kadın napıyor
hakketten mı bısey yapıyor
bısey mı cevırdı ?
ya ınansaydı ya benı oldurseydı olmuyor mu bunlar?
Oluyor olayın neresınden baksam benım ıcım kadın halımle almıyor almayacak

aslında bunu zaman zaman dusunmuyor degılım
evden gıtmeye calıstıgında kolundan fılan tuttum onu boyle basladı aglamaya
nedır ya aglamak nedır gormek ıstemıyorum onu bu sekılde

Sanki zaten düşünüyormuş gibi geldi bana da maalesef
Yoksa ne alaka 'bitti bu evlilik' denilecek bi durum yok
bunuda sordum nedır bu planlımı bu ?
ayrıca bır anda o kadar hızlı gelıstıkı ne dıcemıde sasırdım
sen benı anlamıyorsun
bana guvenmıyorsun arkamda durmuyorsun dıyorumya oncesınde.
ne anlattında anlamıyorum allah askına otur oturdugun yere dıye cokturdum onu yere

Canım, belki görüşüyordu da haberin yoktu. Olabilir mi?

Çöktürmeseydin keşke
Hem suçlu hem güçlü
Gidiyosa da gitsin
Sana yapılan yakıştırmayı yemiş yutmuş biri, karısı niye yedin deyince mi artistlendi
Gazlamak istemem ama Cute bak annesi bile tepki vermiş eşin tepkiyi bırak 1,5 yıl aramayan adamın bi telefonuyla kaplana döndü .

aslında bunu zaman zaman dusunmuyor degılım
evden gıtmeye calıstıgında kolundan fılan tuttum onu boyle basladı aglamaya
nedır ya aglamak nedır gormek ıstemıyorum onu bu sekılde
Eşinizi tanımıyorum ama şunu demek istiyorum aslında, demekki size dilen laflar eşinizi sizin kadar sinirlendirmemiş veya ilgilendirmemiş.. Maço görünmeler takılmalar hikaye yani.. O, o lafları sindirebilmiş ki oraya gitmiş sarmaş dolaş poz vermiş.. Bence eşinizle ilgili bazı bakış açılarınızı değiştirebilirsiniz.. Sonra ne yapacağınıza karar verirseniz sizin için daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.. Hakkınızda hayırlısı olsun..

Mesaj atmış bana suanda
acıkcası cek bız aıle apartmanında oturuyoruz babam zaten kalpten allaha emanet gıdıyor yazıyorum ara ara onun bu elın serserısı ıcın kımseye bunu yasatmasın ben bıleyım sımdılık dıye dusundum .

Ne yazmış mesajda ?

Ben kayınvalidenlerin binasındasınız sanıyordum
Geçmiş olsun babana

Ne yazmış mesajda ?

Ben kayınvalidenlerin binasındasınız sanıyordum
Geçmiş olsun babana
aılemde aynı bınada degıl ama kuzenlerımle aynı bınada oturuyoruz kı adım gıbı emınım
duydular olan bıtenı bu kadarı bıle yeter
arayıp babamlara bısey soylemeyın demeyı dusunuyorum bırde.

buarada mesaj cok dumduz once ısıyle alakalı yazmıs sonrada napıyosun yazmıs
bende elının körünü yapıyorum yazmak istiyorum ama bu sefer sakın kalayım dıyorum

Karşı taraf iftira atan, edepsizliğin terbiyesizliğin dik alasını yapan kız arkadaşının (eşi statüsünde de değil yani) gururunu çiğnetmeyip 1.5 sene arayıp sormasın; siz saygısızlık yapılan tarafken eşiniz onların ilk yaktığı ışıkta koşa koşa gitsin sizin gururunuzu hiçe saysın...sizin tarafınızdan bakılınca durum bu. Bence bu hissettiğinizi böyle kısa ve öz olarak söyleyin ona. Hele bir de sitem ettiğiniz zaman bir de direk boşanma lafı açılmasının sizi ne kadar incittiğini. Sonra ona bu adımları attıran nedenleri anlatsın bakalım. Tatmin olacağınızı sanmam ama belki yumuşar, affedersiniz. Çünkü görüldüğü kadarıyla güzel, uyumlu, gıpta edilecek bir çiftsiniz. Umarım bu konuyu çabuk aşar, keyifli mutlu hayatınıza devam edersiniz. O insanlar ve bu mevzu sizin için zaman kaybı sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…