Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

aılemde aynı bınada degıl ama kuzenlerımle aynı bınada oturuyoruz kı adım gıbı emınım
duydular olan bıtenı bu kadarı bıle yeter
arayıp babamlara bısey soylemeyın demeyı dusunuyorum bırde.

buarada mesaj cok dumduz once ısıyle alakalı yazmıs sonrada napıyosun yazmıs
bende elının körünü yapıyorum yazmak istiyorum ama bu sefer sakın kalayım dıyorum
Bence cevap verme
Burnundan kıl aldırmıyor hala

ay yesınler o Don Juan 'ı

kız asıldı fılan degıl ya bıldıgın ben oraya yazmısım mı yazmamısım mı bılmıyorum k.ltak filan demiş yani hakkımda
2. evliliği birde demiş hani ben o kadar aşağılık biriyimki 2 adamı koynuma sokuyormuşum.
bunları eşim tek tek erkek arkadaşından dinledi.

bazen biz kadınlar , erkeklerden daha erkek oldugumuzu dusunuyorum

Kıza kızmışsın anlıyorum da bu neden eşinin adamla görüşmesini engellesin onu anlayamıyorum

Sen görüşmezsin biter aslında başta görüşme vs denmese idi bu aşamaya gelmezdi karşı taraf zafer kazanmış hissi olmazdı

Bir öneri madem hırsın var git düğüne adama Sarıl uzun uzun öp tebrik et gelin de çatlasın

Kötüyüm biliyorum

aılemde aynı bınada degıl ama kuzenlerımle aynı bınada oturuyoruz kı adım gıbı emınım

bende elının körünü yapıyorum yazmak istiyorum ama bu sefer sakın kalayım dıyorum
seni yokluyor bence aklınca :)

bence ne mesajına ne teline cvp ver..
görmezden duymazdan gel..
o ettiği lafı yesin bir güzel

valla eşime çok saygı duyarım fikirleri görüşleri nettir.hani işini yaptırmak için asla tükürülecek eli öpmez.. arkadaş ve iş çevresinde de saygın biridir. amma velakin bazen hakkaten karakterini sorguladığım durumlarla karşılaşıyorum. mesela bir arkadaşı var yarabbim atmadığı kazık kalmadı herhalde.. iyiliğinden çok kötülüğü dokundu.. bütün özelimizi başkalarına anlattılar tabi onlarda bize.. eşim her seferinde kızmasına bi dünya laf söylemesine rağmen eskisi kadar sık olmasada görüşüyor.. yuva bozarlar bunlar diyor ama görüşüyor haa eskisi kadar değil hatta baya azattı ama görüşüyor..
ben artık sallamıyorum sadece her kazık attığında sana müstehak diyorum bi kızıyor bi kızıyor sormayın..
bu erkekleri anlamak asla mümkün değil ben bunu anladım...

"Eşim 2 kere benİ aradı onu rahatsız etmedİm gidişini sorun etmedim . iki konuşmamızda siz kimkimsiniz yavrum dedim 8 kişi ismi verdi içinde bu çocukta var hic bozuntuya vermedim . Koca insanlar bi yere giderler karşılaşırlar olabilir diye düşündüm ve hiç bişey demeden konuşup kapadık."

ıyıde cute zaten bu adamın orda olacagı bellıymıs..sende tepkı vermemıssın...sorun sadece onların evıne gıtmesımı...yapma bence....sıkboğaz etmıs olabılrler ısrar etmıslerdır oraya gıtmıstır sonucta zaten o adam var yanında....ha sen bılmeseydın o adamın orda oldugunu o zaman sakladı dıyecektıkkı saklamamıs adam7
yapılan çok çırkın ama demekkı esın arkadasını özlemiş....yılalrın dostlukları cabuk unutulmuyo...bu arada anladıgım kadarıyla zaten suç sevgılısındeymııs çoçukta degıl....ama sonrasında göruşulmemış şimdi düğün zamanı belkı vesıle olur barısmak ıcın dıye düşünmüş olabılır
esının sana soyledıgı lafa takılma sarhoş kafa sonucta

"Eşim 2 kere benİ aradı onu rahatsız etmedİm gidişini sorun etmedim . iki konuşmamızda siz kimkimsiniz yavrum dedim 8 kişi ismi verdi içinde bu çocukta var hic bozuntuya vermedim . Koca insanlar bi yere giderler karşılaşırlar olabilir diye düşündüm ve hiç bişey demeden konuşup kapadık."

ıyıde cute zaten bu adamın orda olacagı bellıymıs..sende tepkı vermemıssın...sorun sadece onların evıne gıtmesımı...yapma bence....sıkboğaz etmıs olabılrler ısrar etmıslerdır oraya gıtmıstır sonucta zaten o adam var yanında....ha sen bılmeseydın o adamın orda oldugunu o zaman sakladı dıyecektıkkı saklamamıs adam7
yapılan çok çırkın ama demekkı esın arkadasını özlemiş....yılalrın dostlukları cabuk unutulmuyo...bu arada anladıgım kadarıyla zaten suç sevgılısındeymııs çoçukta degıl....ama sonrasında göruşulmemış şimdi düğün zamanı belkı vesıle olur barısmak ıcın dıye düşünmüş olabılır
esının sana soyledıgı lafa takılma sarhoş kafa sonucta
cocugun bekarlıga veda partısı oldugunu bılmıyordum
hadı eve gıttı camda eglen ayakta eglen cocugun ayagının dıbınde oturmus resmı gorsen oyle uyuz kı
sarhosluga gelıncee ben ayıktım ve herseyı duydum ve hatırlıyorum

cocugun bekarlıga veda partısı oldugunu bılmıyordum
hadı eve gıttı camda eglen ayakta eglen cocugun ayagının dıbınde oturmus resmı gorsen oyle uyuz kı
sarhosluga gelıncee ben ayıktım ve herseyı duydum ve hatırlıyorum

kızmakta haklısın ama benım görüşüm abartılı oldugun yönunde...çunku saklamamış...eve gıttgını soylememış evet tepkınden korkmuş bellıkı arkadasını özlemiş....sonuçta yanlış anlamadıysam sevgılısının sucuymus senı kıskanmış ama çoçuğun ne tepkı verdıgını bılmıyorum bu duruma.....sonradan görüşülmemiş ha ben olsam görüşmediğim kişiyle bır daha barısmazdım ama esın ozlemiş bu dostlugu bellı yanı
sen sarhoş degılmışsın ama esın sarhoşmuş boşversene kendı bılıyomu ne dedıgını sankı

Sosyal medyada çok yorum yapmamak lazım. Özellikle de karşı cinsten birilerine..kötü durumlara varabiliyo konu.

bide erkekler sürü psikolojisiyle hareket etmeyi çok severler maşallah.. 7-8 kişi toplanıp pavyona gidelim dese 1 evli olup yok ben gelmem napıyosunuz demez utancından kılıbık dicekler diye.. aldatanlar için demiyorum anlatabilmişimdir umarım..
biz kadınlar böyle değiliz net. eşimizin istemeyeceği şeyi isterse 10 yıllık arkadaş olsun genede yapmayız..

Ben sizi çok iyi anladığımı düşünüyorum
Çünkü ben de sizin gibi eğer biri bana bir sey yapmışsa arsamız bozuksa nefret ediyorsam sevdiğim insanlar da onunla konuşmasın aramasın sormasın nefret etsin isterim hele bir de sevgilim eşim söz konusuysa ben nasıl davranırsam aynı şekilde davransın isterim
Siz haklısınız
Eminim ki sizi en çok üzen böyleleri için bitirelim demiş olması Bu lafını ona yutturmadan eski halinize dönmeyin bence yani ben olsam öyle davranırdım

maalesef erkekler olaylara kadınların baktığı derinlikten bakamıyor..sizin neden bahsettiğinizi bile anladığını sanmıyorum.tamam o kadınla eşinizin arkadaşı eş olabilirler fakat bu olaylarda bence eşinizin arkadaşınını bi suçu yok..belki eşinizin arkadaşı sevgilisinin ağzına etti yani bilemezsiniz ki.olaylar sandığınız gibi olmayabilir.ayrıca sarhoş bi insanla da konuşmaya çalışmanız çok saçma.onun o lafları söylemesi bence bu yaşadıklarınızla ilgili değil, bazı şeylerin birikimi olmuş.

Çok haklisiniz benim dikkatimi ceken sey meger arkadasi aramadigi icin gorusmuyorlarmis amac seni korumak degilmis demek ki. Ozur dilemek yerine gitmek istemesi ise dahada ilginc.bundan sonra gitmesine izin mi vereceksiniz yoksa devam mi edeceksiniz...2 ucuda kirli degnek

erkek milleti de geç git.
sarhoşken söylediklerini de boşver, ayılınca ne dediği önemli.
3. şahıslar için birbirinizi kırmayın.
bırakın görüşsün evlenene kadar, nasıl olsa karısı istemediği için o arkadaşı, eşini arayıp sormayacak bile. o zaman görür dost kazığını.

Seni anlıyorum hakta veriyorum ama senin tabirinle eşin maço ya,tamda bu sebepten gittiğini düşünüyorum, ben eşimden izin almam,istediğimi yaparıma getirmiş. Gitmese eşi izin vermiyor muhabbeti olacaktı muhtemelen,bu sebeple gitti.
Alkollü bir insanla konuşmaya çalışmaktansa duvara konuşmak daha hayırlı olur. Ayılınca konuşursun karşına alıp. Yaptığı yanlış kesinlikle,sonuçta tam tersi olsaydı sen görüşmezdin eminim.

erkekler arkadaslarina kadinlardan daha cok deger veriyor.
kadinlar evlenince bekar arkadaslarini unuturlar falan.
erkekler arkadas konusunda daha vefali.
o sebeple kendini esinin yerine koyarak dusunme.
sarhosken dediklerine de takilma.
dugune gitmesin, kizla da gorusmesin ama birak arkadasiyla takilsin.

Evet kırılırdım ama evliliği bitirecek bir durum değil doğrusu. Çok sinirlenmişsiniz haklı olarak ama unutmayın ki suçlu olan sevgilisi kendisi değil. Sevgilisi ile ne sen ne de eşin muhatap olmasın ama arkadaşı ile komple irtibatı kesmemesini anlayışla karşılardım sanırım
Benim en yakın arkadaşımın sevgilisi kocam için laf etse arkadaşımla küsmezdim :KK43: sevgili ile tüm bağlantıyı keserdim ama..

Ben sizi haklı buldum sonuçta arkadaşıyla ne kadar eski arkadaş olduğu önemli değil,önemli olan o arkadaşın eşine yapılan saygısızlıga göz yumması.
Olay baştan yanlış o arkadaş ve sevgilisi sizden özür dileyip konu kapansaydı bir şans daha verilebilirdi ama ortada öyle bir durum yok.
Eşiniz alkolün etkisiyl öyle konuştu diye düşünüyorum, lakin eşinizle alakalı konularda sizi sevdiği ve saygı duyduğu çok açık ben olsam akşam sessiz kalıp muhatap olmazdım o konuşana kadar bekler konuşma başlayınca haksız duruma düşmeden hissettiklerimi açıklar özür beklerdim 2 konu içinde sağlam söz vermeli her tartışma boşanma kelimesiyle sonlanırsa saygı yitirilir.

X