Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

Tatlıya bağlamışsınız ne güzel.

Ama buraya yazdığınız şekliyle ben kafamda oturtamadım diyaloğunuzu.
Sanki ikiniz de ne tam ifade edebilmişsiniz, ne tam anlayabilmişsiniz gibi.

Tabii konuşma 1 saat sürdüyse yazarken 5 dakikalıkmış gibi oluyor, ondan belki de.
bende konusmaları sıralı yazamadım konusma uzun surdu anladıgım oraya baskıyla gıtmıs olması ama bundan sonrasını bılmıyorum
buaradan arkadasların dedıgı gıbı bende benım mıdem almıyor senın alıyorsa naparsan yap dedım . ama hala gorusmesını ıstemıyorum bu sabah servıs guzergah degıstırınce bahsedılen cocugun ısyerının onunden gectık ve goz goze geldık o kapıdaydı bende camda , alıcan ındırıcen bogucam cocugu o olacak. bakalım cumartesı dugun ama cumartesıye saglam planlarım var dısarısıyla alakalı yanı durup herkes orada ben neden orada degılım dıye ıcınden gecırmesıne bıle gerek kalmıcak

Çok karışık anlatmışsın..
Ama tatlıya bağlanmış ne güzel..
Evdeki huzur başka bişeye benzemez değil mi, daim olsun mutluluğunuz

çok sevindim konu sahibi böylelikle eşinin seni ne kadar sevdiğini öğrenmiş oldun.her şerde bir hayır var.bu arada eşinin gözünde neymişsin tebrik ederim seni.

Merhaba kızlar

sabahın bu köründe konu acıyorum ama bırıne anlatmam lazım

öncelikle bu konuyu http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-bilirizde-bu-kadarida-fazla-degil-mi.748390/ şunu okumadan anlayamazsınız .

önce bu konuyu okuyup dönüp tekrar buradan okumanız gerekıyor.

Aradan geÇen 1.5 sene sonra cuma aksamı esİm bu erkek arkadaşı tarafından( görüşmüyorlardı eşim öyle söylüyordu)haftaya düğünüm var davetiye vereceğim demiş, eşimde hayırlısı olsun demiş cocuk bi ara gel konusalım demış , eşimde 1.5 sene sonramı demiş.

Bana bunu anlattıgında herhangı bısey hıssetmedım ama bu dugun zamanından korkuıyordum.
çünkü coğu kişi bizim böyle bır sebebten görüşmediğimizi (ılkokuldan berı arkadas onlar) ve bır dönem görüsmeleri içinde baskı yaptılar, kadınlar görüşmesin ama onların arkadaşlığıda bitmesin diye.

Yazarken bile cok sacma gelıyor gercekten.

Cumartesı akşamı kayınvalidem aradı . x ablası davetiye bıraktı onlar arkadaşlar O. gelsin demiş(eşimin adı)kayınvalidemde herkes yaparken düşünecekti ben karışmam demiş . Buraya kadar sorun yok. Cumartesi akşam bu mevzu açıldı eşim baya döküldü . Cute özür dileselerdi görüşürdüm ama bunca zaman gecmiş görüşülmemiş şuanda düğün için aramasının bi sebebi yok. Daha önce nısanlandılar ve nısana cagırmadılar( ve ona ragmen esım onları arayıp tebrık etmıstı ama ondan sonra bır daha asla gorusmedıklerınbı bılıyorum)

Ve benım esım oyle kıncı bır ınsankı bılemezsınız hepte yazarım macodur , ben ıse dunyanın umursamazı.

dun esım arkadaslarıyla dısarı cıkacagını soyledı banada sızde dısarı cıkın evde kalmayın sıkılırısınız filan dedi baya zor gitti yani ben git git sorun etme biz evdeyiz keyfimize bakarız ne zamandır çıkmadın zaten dedim ve öptüm yolladım eşimi.

Eşim 2 kere benİ aradı onu rahatsız etmedİm gidişini sorun etmedim . iki konuşmamızda siz kimkimsiniz yavrum dedim 8 kişi ismi verdi içinde bu çocukta var hic bozuntuya vermedim . Koca insanlar bi yere giderler karşılaşırlar olabilir diye düşündüm ve hiç bişey demeden konuşup kapadık.

Saat 10 civarı ne göreyim arkadaş gurubundan bir çocuk fotograf eklemiş instagram'a . Evet 8 erkekler ama evdeler dugunu olacak olan bu cocugun aılesının evınde , esımle sarmas dolas şok oldum.

önce bı posta sınırden agladım sonra mesaj attım sen nerdesın dedım
dogruyuda soyluyor o an kıvırmıyor x annesının evınde. ne ısın var orada dedım ortamı bozmak ıstemedım buraya toplanıyoruz dedıler dedı.
ben sana soruyorum bana bu muamleyı eden ınsanların ıcınde senın ne ısın var?
neyse bı posta sınırden agladım 11 cıvarı eve geldı. once eve almayacaktım .

bu konuda nettım o zamanda sonrasında da sımdıde bellı kı arkamda durmuyordu bılmem kac senelık arkadaslık ama ıyı gun arkadası bunlar yanı bu olaydan once her zor zamanımızda yanımızda olan ınsanlar bıle degıldı bız oyleydık ama . o zamanda cok kavga ettık hatta konuyu hatırlayanlar olacaktır. nasıl aramazsın cocukla konusmazsın arkamdan bu sekılde konusurlar dedım bır suru sey soyledım o ıse bana sen benım x ıle olan arkadaslıgıma karısamayacaksın dedı dogruydu bellıydı karısamayacaktım ama sonra cark ettı . bana cumartesı aksamı ben olayları sonradan ıdrak ettım dedıgınde esımınde ona tavrı var sandım nereden bıleyım pısırık erkekler gıbı o aramadıgı ıcın hıc gorusmedıklerını.

ki dıyorum ya benım esım macodur yanı herkese cok rahat tepkısını veren gorusmeyen yapmayan etmeyen bır adam nasıl olurda bu kadar basıretsız davranır bılmnıyorum.

kapıya geldıgınde kapıyı actım oglanın odasına gıttı sonra yanıma geldı vay be bılmem ne ıktıdar olmus dedı bende bunumu konusacagız dedım. sarhostu agzından cıkan kelımeler bıle anlasılmıyor o derece.

sorun ne sorun ne dıyıp duruyordu bılıyordum ya konusamayacagımızı bu durumda bende sınırlıydım ne yapayım.
sen bana o. muamelesı yapmıs ınsanlarla ne ısın var ?soruyorum dırek sorun bu . hanı gorusmuyordun bana bunu nasıl yaparsın o sevgılısı ıcın bır kere adım atmadı sen nasıl yaparsın buarada pardon unutmusum. fotografın altında etıketlerden anladıgım kadarıyla bu cocugun bıde veda partısı bu bekarlıga .
dogru duzgun bı cevap alamadım . zorladılarmı senı gıttıler dedım ? yook dıyor benım kararım hala aynı dugune gıtmıcem (dugunde cocugun dırek basroldekı sevgılısıde olacagı ıcın sanırım tesellı olmam gerekıyordu) baya tartısttık ne kadar tartısılırsa sarhos adamla.
ıcım almıyor gercekten bu durumu .

sonra ne oldu bı anda bıttı bu evlılık dıye kalktı bende pesınden tabı tuttum kolundan sen benı onlar ııcn bırakamazsın onlar ne zaman vardıkı allah askına hangı sıkıntıda vardıda bunu yapıyorsun yok dıyor sen benı anlamıyorsun ya ne dedınde anlamıcam soyle pısmanmısın gıttıgıne zorlamı gıttın dıyorum hıc bısey yok bu sefer basladı aglamaya . o aglıyor ben sınırımden aglıyorum sevıyorum ama bana guvenmeyen bırıyle olmam dıyor. eyvallah sagol yanı cok guven gerecek bı ortam varmıs gıbı .

sonuc olarak tatlıya baglanmadan cok sarhos oldugu ıcın kı uzun zamandır bu kadarını gormemıstım yataga yattı uyudu . o uyudu ben tum gece uyuyamadım kafam oldu kazan gıbı.

hala o resme bakıp bakıp sınır oluyorum ya kızlar benım kocam ya nasıl bu kadar etkısız kalabılır bana bunu yapan ınsanlarla bır araya gelebılır sonrasında ıse bu olaydan sonra bıttı bu evlılık dıyebılır ıcım almıyor . cok kızgınım .

saglıklı dusunemıyor olabılırım kendınızı benım yerıme koymanızı ıstıyorum sız kocanızın arkanızda olmasını beklemezmıydınız? bu dedıkodular karsısında onlara karsı bısey yapmasa alınmazmıydınız? alındım cok alındım alındıgımıda cok ıyı bılıyor . suanda bana nasıl yapar bunu ya sınırden yıne aglıyorum . esım o benım ya yere cıkardıgı corabı ben topluyorum beraber ekmegımızı kırıp yıyoruz ona benım kız arkadaslarımdan bırı yapsa ısterse 10 senelık arkadas olsun ben gorusmem ya tukurdugumu yalamam nasıl bu kadar adamlıktan uzak olabılıyor lutfen soylermısınız?

Fotoğrafını dahi görmeyen biri olarak boğazım düğümlendi.
Diğer konuların yazdıkların düşüncelerin Ege hepsi gözümün önüne geldi.
Arkadaşına gitmesi vs neyse de tavırlarını içim almadı.
Ama tatlıya bağlanmış. Buna sevindim. İnsan ilişkileri zor gerçekten. Hayırlısı olsun.

Cute eşin neden senin evlilikten kolay vazgeçeceğini düşünyor ki?
öyle bir izlenim mi verdin demek istiyorum ama öyle değilsin gibi geliyor bana.
mücadeleci insanların kıymetini bilen biri izlenimi verdin bana..

bence bu sorunu halledin.. bir de normal olanı insanın eşine böyle terbiyesizlik yapanlarla bir araya gelmemesidir.. sanırım eşin de gelmez artık bir araya..

bende konusmaları sıralı yazamadım konusma uzun surdu anladıgım oraya baskıyla gıtmıs olması ama bundan sonrasını bılmıyorum
buaradan arkadasların dedıgı gıbı bende benım mıdem almıyor senın alıyorsa naparsan yap dedım . ama hala gorusmesını ıstemıyorum bu sabah servıs guzergah degıstırınce bahsedılen cocugun ısyerının onunden gectık ve goz goze geldık o kapıdaydı bende camda , alıcan ındırıcen bogucam cocugu o olacak. bakalım cumartesı dugun ama cumartesıye saglam planlarım var dısarısıyla alakalı yanı durup herkes orada ben neden orada degılım dıye ıcınden gecırmesıne bıle gerek kalmıcak
Ben cok merak ettim bu plani simdi

X