Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

inanırmısın 3 gündür bunun savaşını veriyorum bende evde ama adamların kafası kalın

Canim sonuna kadar haklisin.kendin gorusmuyosan birak onlar gorussun diyen arkadaslara da hayranim dogrusu.elin adami 2 gunluk sevgilisi icin arkadaslarini silsin,en yakin arkadasim dedigi adamin karisinin kaltak muamelesi gormesine ses cikarmasin; cutemom un kocasimi gitsin gorussun yani? Ee oldu olacak cutemom ozur dileseydi bari ben kaltaklik ettim kusura bakmayin mi deseydi.cok hossunuz gercekten...cutemom sonuna kadar haklisin.bende olsam ayni taviri sergilerdim.ne olursa olsun birak yakin arkadasi bu muameleyi esimin kardesinden gorsem gorusmesini istemem.zaten esim de gorusmez.esin cok ayip etmis.sonuna kadar haklisin canim ama boyle birileri icin de yuva yikilmaz.senin suan cok akilli hareket etmen gerekiyo.forumdan gordugum kadariyla mantikli bi kadinsin zaten.belli ki esini cok bunalttilar sarhosluk aninda onun disa vurumunu yasadi.sen hicbisey olmamis gibi sessiz davran.tartismadan konus kirildigini soyle.fazla usteleme.belliki hatasinin farkinda msjina da cvp ver hicbisey olmamis gibi.cunku erkekler bizim kadar ince dusunmuyolar canim o unutmustur bile...zamanini bekle yanina da birakma ama suan sessizlik zamani yoksa mutlulugun bozulacak canim ...

ben de böyle düşünüyorum
kadının teki karıma bilmem ne diyecek nasıl olsa ikinci evliliği bunun diyecek
beni güya arkadaşım olacak adam 1 sene aramayacak sonra ben onların düğününe gidip halay çekmeye kalkacağım
üstelik bana hesap soran karımdan boşanmaya kalkıcam valiz hazırlayacam
hiç bir tarafı yenilir yutulur değil kankiştonun sevgilisinin bunu kardeşin karısı yani elti söylese insan onla görüşmez kardeşine bile tepki koyar

bence eşinizin sizden ayrılacağı falan yok hem sarhoşluğun etkisiyle hem belki orada dolduruşa gelerek hem de sizi susturmaya çalıştığından valizi çıkarmış ortaya ben olsam hiç bir şey demem valizi hazırlar kapının önüne koyarım geldiğinde bir valizle karşılaşsın diye
birde sürekli laf atarım işte elalem sevgilisini ayağa düşürmüyor ona tek laf söyletmiyor bazısı karısını başkasına ezdiriyor da ezdiriyor diye

inşallah çabuk düzelirsiniz
ayrıca eşiniz saf gibi
karşı taraf sırf altın toplamak için ne var gelsin oynasın nasıl olsa karısı da gelmez demediyse ne olayım

Yani tuhafmış. Maço olan adam öyle davranmaz. A.s.çar karsıdakilerin.namusuna laf edilmiş yani..

Hepsini bir kenara koydum da bu lafları eden kız umarım otobana döner..

ayyy afedersin ama çüş!!! k.ltak kısmı sizin yorumunuz sandım ben! kız baya baya bunları telaffuz etmiş öyle mi!! eşimi falan bir kenara bırakır o or... nun ağzını yırtardım heralde!
kimin ne haddine sizin geçmiş evliliğinizi ağzına almak! hadsiz terbiyesiz!

ben anlamadım şimdi eşinizin arkadaşı olan erkek dimi? bu erkeğin sevgilisi sizin hakkınızda bu dedikoduları çıkartan.. kızla eşinizin ve arkadaş grubunuzun daha önceden bir samimiyetleri yok yani..
eşiniz arkadaşının ağzından bunları dinledikten sonra ne demiş arkadaşına peki?
bu arkadaş sevgilisine bu konu hakkında birşey dememiş mi ? kızla aynı düşüncedemiymiş ? burası önemli....

Esinin bavulunu hazirlayip kapiya birak.
Eve alma.
Burnu surtunce affet ama, unutma iyi bir kocan var. Esek saatine gelmis bu durum. Dersini alsin yeter.

onceki konunu okudum resmen senin namusuna laf etmisler esinde sirf onlarla girusme dedigin icin bosanalim diyor keske bosanalim dedigin gule gule deseydim seni dis kapinin dis mantallari icin sende bosanmak istiyor sana bosan diyemem ama esin iyi bir dersi hakediyor

bılerek soylemıs evet k.ltak ve kaşar demiş bana ya benide görseniz öyle bi tipimde hal hareketimde yok

hepımız grup olarak gorusuyorduk
tabı bız bu sevgılıden onceden berı tanısmıstık . bende yanındaydım esımın hıc bısey demedı
ben sonrakı gun kendım hallettım ısımı.

bu erkekte sevgılısıne benı savunmus yanı duyan ınsanlar boyle dedi ama bu kızı ıyıce cıleden cıkarmıs fakat bana gore bısey yapmadı veya yapamadı 3. şahısların arasında beni bu şekilde dedikodumu yapmasına musade etmişse benim için bitmiştir.

Esinin bavulunu hazirlayip kapiya birak.
Eve alma.
Burnu surtunce affet ama, unutma iyi bir kocan var. Esek saatine gelmis bu durum. Dersini alsin yeter.
bu akşam annem bizi yemeğe çağırmış. ben o. aradım buraya geliyorsunuz akşam dedi.
acaba gitmesem mi kendi aileme hiç kıyamıyorum aramız bozuk anne gelmicem desem annem kahrolur annemı ıdare etsem babam yemez. ama bıldıgın gıdesım yok oynayamıcam orada normalı ya da anneme cıtlatsam mı durumu?

bence citlat baban esinle konussun seninki iyi bir dersi hak ediyor

Bence esinizin arkadasinda cok da suc yok. Sorun onun sevgilisinde. Esinize bu kadar buyuk muamele etmeniz yanlis olmus. Ayrica bence esin sarhos oldugu icin ayrilalim falan demis. Kendine gelince sakince konusursunuz. Bu kadar buyutulecek bi olay degil bence. Siz o kizla konusmazsiniz ama esinizin arkadasligina karismamaliydiniz. Siz kendinizi bildikten sonra gerisi bos bence

bence citlat baban esinle konussun seninki iyi bir dersi hak ediyor
babam kalp hastası sureklı kalp krızı gecırıyor o yuzden babamın hıc stres olmaması lazım kı babama soylesem kahrolur adam
benım ve koca sorunlarımla ılgılenemeyecek kadar kotu cunku
ama annem bılse bılsem kı babama soylemıcek son anda gıtmem ben oda oturur aılemle bır guzel vakıt gecırırken ben evde beklerım onu pıslık

Hata sende bu lafı duyduğun gibi ağzını burnunu ayıracaktın o kızın
Bazen kendi işini kendin göreceksin , şimdi hem senin kafan rahat olurdu hemde kız hakettiğini almış olurdu
Hanımefendi çizgimden kaydırmayın beni
cok farklı yorumlar var ne yapacagımı sasırdım
agır konustugumu dusunen var , gorussun normal dıyen var
hak veren var

Hanımefendi çizgimden kaydırmayın beni
cok farklı yorumlar var ne yapacagımı sasırdım
agır konustugumu dusunen var , gorussun normal dıyen var
hak veren var
Gorusun normal diyenlere ve hak verenlere aynini yasamalarini dilerim.
Kizin soylediklerinin yenir yutulur tarafi yok ama onun demesiyle oyle mi oluyorsunuz? Zaten siz cizginizi korumus, gorusmemek gibi kaliteli bir cevap vermissiniz zaten, daha fazlasina gerek de yokmus.
Esiniz her erkek gibi basit ve detaysiz bakmis olaya. Biz kadinlar daha detayci (soylenen sozlerin detayina kadar hatirlamamiz bundandir) oldugumuzdan ve hormonal farkliliklarimizdan dolayi daha duygusal yaklastigimizdan ayni yaklasimi erkekler gostermediginde uzulup yipraniyoruz. Halbuki esinize sorsak, ne var bunda bu kadar buyutecek, ben o kizla gorusmedim ki diyecek (bu kadar basit cunku onlarin gozunde :)). O yuzden bazen bizim de biraz basit bakmamiz lazim olaya. Esinizi bu vakitten sonra daha fazla kirmanin bir anlami yok, ama sizi dusurdugu durumu anlatmaniz iyi olur. Ama kirici olmadan, yapici bir sekilde konusun, birbirinizi dinleyin. Anne ve babaniza da yansitmayin, hic gerek yok..
Sevgiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…