Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet var; dünyanın yarısı. Hatta bakire evlenip de aşırı mutsuz olan milyonlarca insan var, belki daha fazla. Erkek arkadaşınızın suratı düştüyse evliliğiniz boyunca bu bir sorun olacaktır, bence iyi düşünüp taşının çünkü en ufak tartışmanızda yüzünüze vuracak gibi bir tipi var, siz de şimdiden bu şekilde ezilip büzülüyorsanız ilerde işiniz daha da zor olacak. Ayrıca anlamıyorum madem bazı ailelerde bakirelik mevzusu bir tabu neden hala inatla, ısrarla bu insanlar evlilik öncesi ilişkiye girip pişman oluyor? Sonra zar nasıl dikilir, sevgilim öğrenirse ne yapacağım gibi dertleri ediniyorsunuz kendi kendinize. Yapmayın arkadaşlar, madem çevrenizde bu ciddi bir tabu ozaman nefsinize azıcık sahip çıkın hem kendinizi hem de çevrenizdekileri germeyin veya bu tabuyu yıkıp sorumluluğu alın.

en okumuşundan en cahiline kadar zar takıntısı var Z kuşağı bunu yok edecek gibi bakalım

Buna katilamayacagim maalesef, ben 38 yasindayim, kendi eşim dahil, cevremde bunu sorun eden erkek yok. Zaten bu tarz biriyle degil evlenmek arkadaslik iliskisi bile kurmazdim.
Sans diye dusunmeyin, cevrenizi degistirin.

Buna katilamayacagim maalesef, ben 38 yasindayim, kendi eşim dahil, cevremde bunu sorun eden erkek yok. Zaten bu tarz biriyle degil evlenmek arkadaslik iliskisi bile kurmazdim.
Sans diye dusunmeyin, cevrenizi degistirin.
Çok kültürlü çevre olsa gerek eğitimli insanların hali başka

Zamanında birini sevmişsiniz, birlikte olmuşsunuz şimdi neden bunun için kendinizi ezdiriyorsunuz? beni kabul etti ne demek? Erkek arkadaşınız bakir mi? Muhtemelen değil. Öyleyse demek ki siz de onu kabul ettiniz. Peki siz onu kabul ettiniz diye adam kendini ezdiriyor mu?

Yazınızın başlığına istinaden yazıyorum.mutlu olmak yada olmamak sizin elinizde. Ama bakire olmadan evlendiğinizde illa ki mutsuz olacağınızı düşünüyorsanız bunun da çaresi vardı.kızlık zarını diktirebilirdiniz. .bu da gerçeği söylemek yerine farklı bir yol. .

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Bnde bakire degildim esime anlatmistim herseyi oda bni boyle kabul etti hic sorun etmedi simdi hamieyim mutluyum bu konu hakkinda tek laf acilmadi tartisma olmadi ama sizinki basta yuz goz ettiyse olmaz bu is her aklina getirdide sizinle tartisacaktir eminim buna

Yok başka takiplerde var ama bunla her yönden uyuşuyorduk taki bunı diyene kadar bunu da sorun etmedi en son ama diyeceğini dedi sonra daha konusu açılmasın dedi
Sorun edecek. Emin ol bakir de değil. Üstünde baskı oluşturmak için yalan söyledi.

bana göre karşısındakini sadece bacak arası ile, peçetedeki kan ile değerlendirmek o insana yapılmış bir hakarettir. o noktaya gelene kadar insanız, insan.
nice kadınlar var bekaretine halel getirmeden herşeyi yaşayan.. aman kocişleri ve kaynanoşları kan görsün diye farklı yollarla ilişkiye giren. iki damla kan çıkınca onlar pirupak oluyor da, sevdiği erkekle isteyerek bir şey yaşayanın adı çıkıyor. ben de bunu anlamıyorum..
valla ben bir şey anlamıyorum biribyazmis hayatına bir sürü erkek girenlerim evliliği daha güzel oluyor ama kendimi kocama sakladım diyenlerin evliligi ite kaka gidiyor diye aynen öyle
dediğin gibi kızlık gidecek diye ger türlü ilişkiyi yaşayıp evlenirken namus abidesi olan bir dünya kişi var

neden evet ben sevdim ve yaşadım sonuna kadar beni böyleyim bu bana ters bir şey değil sana ters bir şeyse o zaman sen bana terasın senle.olmam demek yerine

ne yapayım ya bekaretimi anlarsa ya sorun oolursa diye dövünüyorlar
sen ilişkiye girerken bekaretimi bozulacagini bile bile girdinse sana gazoz icirmedilerse
nuri alco yada coşkun abi baş rolde değilse
bile bile bunu yaşayıp
sonra pişman olmanın adı ne ezik mıy mıy çaresiz dovunmenin anlamı yok

yasarken geleceği düşünmüyorsan o an keyfini çıkarıyorsan başka ilişki de geçmişi dusunmuyeceksin

pisman olucaksan da yapmiyacaksin diktir her halti et Namulu ol sözüm ona kocisimle oh kanda geldi mis

kimi kandiriyorsun

Yıl olmuş 2021, millet marsa çaya gidip geliyor.
Biz hala bakire miydin, değil miydim, 2 kere diktirsem kocam anlar mı?
Şeyim hava yapar mı?
Kendime kızım dedim kocam yanlış anladı bana kızdı.
Lütfen beni sevsin aşkhım ben onsuz yhaşayamam.

Bakire değilim ölmek istiyorum .s vs gibi cümlelerle hala hayatımızı karartıyoruz :KK9:

oh kanda geldi mis
Hayatı boyunca hiçbir erkekle sevgili olmayı bırakın selam verip konuşmamış kızların evlendiği gece o kan gelmedi diye kanları akıtıldı adına da namus cinayeti dendi.
Kaç kadın 2 damla kan için toprak altında şu an, oysa kan gelmeyebilir de.

O yüzden ne zaman bekaret konu açılsa aynı şeyleri yazacağım, kanınız namusunuz değildir, namus karakterdir.

Bnde bakire degildim esime anlatmistim herseyi oda bni boyle kabul etti hic sorun etmedi simdi hamieyim mutluyum bu konu hakkinda tek laf acilmadi tartisma olmadi ama sizinki basta yuz goz ettiyse olmaz bu is her aklina getirdide sizinle tartisacaktir eminim buna
Bana diyor en başta deseydin şimdi neden diyorsun dedi hani bilmesem daha iyidi falan da dedi Allah aşkına en başta nasıl diyim dedim belki beni kullanmak isteyecektin

Hayatı boyunca hiçbir erkekle sevgili olmayı bırakın selam verip konuşmamış kızların evlendiği gece o kan gelmedi diye kanları akıtıldı adına da namus cinayeti dendi.
Kaç kadın 2 damla kan için toprak altında şu an, oysa kan gelmeyebilir de.

O yüzden ne zaman bekaret konu açılsa aynı şeyleri yazacağım, kanınız namusunuz değildir, namus karakterdir.
Namusun karakter olduğunu inş tüm erkekler öğrenir zihinler değişir🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X