Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nerde beklediler tam olarak ya. nasıl oldu ay inanılmaz ya.
Onlarla ayni eve gelin geldim o gece icin zorla kayinvalidenin kiz kardesigil onlari kendi evlerine elettiler. Ama onlar carsaf beklediler. Esimden cvbi alinca gittiler yani. Esimin teyzesinin kizi anlatti sabah 6ta kalkmis kayinpederim tutturmus ben gidiyorum sabahin 7sinda kapiya dayandi yumruklayarak. Tutamadik neolur affedin ne soylediysek kar etmedi dediler. Valla bu hayatta neleri var. Kimse basina gelmeyen bir olay hakkinda yok ben soyle yaparim boyle yaparim ahkam kesmesin. Kimse kimseye yorum yaparken alaycı davranmasin(sizin icin soylemiyorum yanlis anlasilmasin genel olarak baktigimda gordugumu soyluyorum) insanlar etraflarinda kimseye acamadiklarini burda tanimadigi insanlardan fikir alabilmek icin konu aciyorlar. Tamam aralarinda dalga gecen konu sahipleride oluyor ama cvplarin cogu alaycı yada tartisma icinde ne gerek varki buna? Sana sacma gelem bir konuya yorum yapmak icin zorlayanda yok ki seni oku ve gec. Zaten konu sahibi celiski icinde misal burda kaos ortami yaratmaya ne gerek var? Kimse kimsenin hikayesine gülmesin herkesin hikayesi devam ediyor yarin ne olur belli olmaz. Hayat herkese ayni imkanlari sunmuyor malesef sabrı ogretiyor susmayi ogretiyor icin yana yana susmayi hemde. Bu hayatta neleri var insan burda okudukca nelerle karsilaşıyor. Konu sahibide zamaninda bir hata yapmis insaAllah esi olacak kisi ilerde bunu yuzune vurmaz ve mutlu olur

Son düzenleme:
Büyükler hep der ya o olmadı mı nasıl evlat yetiştireceksiniz o da sizden örnek alcak vs. Off ne bilim kız çocuklarına yüklenen saçma anlamlar

Ben hep neyi cok üzücü buluyorum biliyormusun su bakirelik konusunda: Hep tamamen tabu haline getirilir, konusulmaz. Hemde kiz cocuklara bu sorumluluk yüklenilir tamamen. Bizim üniveristede bir erkek vardi. Ilk defasini yasasin diye babasi bir eskorta götürmüs. Bana anlatti, bende 🤯😳 kaldim. Oda bana "Niye öyle bakiyorsun ki..bir cok erkek gidiyor" dedi (ne kadar dogru bilmiyorum da. Dinde iki taraf icin bakirelik istenir, ama erkeklerde göz kapatilir toplumda. cinselligin sadece basit bir gir cik meselesi olmadigini anlatmiyor kimse. Cinsellik yasarken sorumluluk alman gerektigini, Sevisecek/sevecegen istedigin insani da iyi secmen gerektigini anlatmalari lazim. Sahsen bakirelik konusunu cok yalnis ele aldilar zamaninda diye düsünüyorum..sanki erkege hediye paketi sunuluyor gibi. Halbuki saglikli ve iyi bir seks hayati icin bir takim seylere dikkat etmek gerekir. Ama gel gör ki bizde bu konular o kadar tabu ki kimse bastan konusmuyor. Bende anneyim. Kizim yok, ama olsaydi ilk önce kendi degerini bilmesini ögretirdim, kimsenin lafina bakmadan. Vücudunu korumasini, istemedigi hicbirseye kendini zorlamamasini anlatirdim. Bir kere bir kiz bana aglayarak sirf erkek arkadasini tutabilmek icin onunla tekrar yattigini anlatti. Kiz böyle hickira hickira agliyor. Ben kizimin kendini böyle durumlardan koruyabilmesini isterim. Mesele seksden öte, kimsenin onun kalbini ve duygularini kullanmasini istemem. Sizde kizim olsaydiniz kendinizi bu kadar yok saymaniza üzülürdüm. Kendinize göre yalnis hareket etmis olabilirsiniz..simdiki akliniz ile farkli davranirdiniz eminim. Ama bir hatanin bedelini sakın ömür boyu ödemeye kalkmayin ve kendinizi ezdirmeyin.

Onlarla ayni eve gelin geldim o gece icin zorla kayinvalidenin kiz kardesigil onlari kendi evlerine elettiler. Ama onlar carsaf beklediler. Esimden cvbi alinca gittiler yani. Esimin teyzesinin kizi anlati sabah 6ta kalkmis kayinpederim tutturmus ben gidiyorum sabahin 7sinda kapiya dayandi yumruklayarak. Tutamadik neolur affedin ne soylediysek kar etmedi dediler. Valla bu hayatta neleri var. Kimse basina gelmeyen bir olay hakkinda yok ben soyle yaparim boyle yaparim ahkam kesmesin. Kimse kimseye yorum yaparken alaycı davranmasin(sizin icin soylemiyorum yanlis anlasilmasin genel olarak baktigimda gordugumu soyluyorum) insanlar etraflarinda kimseye acamadiklarini burda tanimadigi insanlardan fikir alabilmek icin konu aciyorlar. Tamam aralarinda dalga gecen konu sahipleride oluyor ama cvplarin cogu alaycı yada tartisma icinde ne gerek varki buna? Sana sacma gelem bir konuya yorum yapmak icin zorlayanda yok ki seni oku ve gec. Zaten konu sahibi celiski icinde misal burda kaos ortami yaratmaya ne gerek var? Kimse kimsenin hikayesine gülmesin herkesin hikayesi devam ediyor yarin ne olur belli olmaz. Hayat herkese ayni imkanlari sunmuyor malesef sabrı ogretiyor susmayi ogretiyor icin yana yana susmayi hemde. Bu hayatta neleri var ibsan burda okudukca nelerle karsiliyor. Konu sahibide zamaninda bir hata yapmis insaAllah esi olacak kisi ilerde bunu yuzune vurmaz ve mutlu olur

Hayır ben dalga geçmek için sormadım gerçekten nerede beklediler diye merak ettim. Yani birileri bunu beklerken sevişemez ki insan. Bu kadar baskı altında bir kadın için çok zor bir şey sevişebilmek. Zevk alabilmek zaten imkansız o ilk geceden bunlarla boğuşurken senin için de eşin için de öyle olmuştur yani heralde.
Neyse ki sizinkilerde genç kuşak eşin ve kuzenler biraz daha aklı başındaymış. O kayınpedere de ne diceğimi bilemiyorum.

Konu sahibinin de durumu dalga geçilecek bir şey değil daha önceki sevgilisiyle 2 kere denemiş 2sinde de başarılı bir birleşme olamamış zaten. Ve bunu eşine söylemek zorunda kalması acı. Umarım mutlu olurlar ne diyim kiz

Hayır ben dalga geçmek için sormadım gerçekten nerede beklediler diye merak ettim. Yani birileri bunu beklerken sevişemez ki insan. Bu kadar baskı altında bir kadın için çok zor bir şey sevişebilmek. Zevk alabilmek zaten imkansız o ilk geceden bunlarla boğuşurken senin için de eşin için de öyle olmuştur yani heralde.
Neyse ki sizinkilerde genç kuşak eşin ve kuzenler biraz daha aklı başındaymış. O kayınpedere de ne diceğimi bilemiyorum.

Konu sahibinin de durumu dalga geçilecek bir şey değil daha önceki sevgilisiyle 2 kere denemiş 2sinde de başarılı bir birleşme olamamış zaten. Ve bunu eşine söylemek zorunda kalması acı. Umarım mutlu olurlar ne diyim kiz
Öyle canım dürüst olmus en dogrusunu yapmis mutlu olur insaAllah. Hersabah odanin kapisina gelip yumruklardi. Cok sukurki ayri evim artik 5sene cektim

Ben İslam dinine mensupum bu konuyu açan kişinin ailesi kafasındayim. Bu benim düşüncem seni alâkadar etmez. Sen bin tane yorum yazdın cevap verdim mi hayır. Sende benim yorumuma cevap verme.
Sizi ilgilendirmeyen bir dine mensuplar. Haa gerçekten günah mı? Saolun bu bilgi için efendim ha bu arada sitede dini konu ve yorum yasak

Benim merak ettiğim bu şekilde yetişip rahatça nasıl cinsel ilişkiye girebildiniz? Hani bir sürü kadın sırf bu şeyler yüzünden vajinismus bile oluyor ya evli olduğu halde. Yaşınız mı küçüktü? Evleniriz diye mi düşündünüz?
İlişki yaşayıp sonradan bu kadar korkmak garip geldi bana.
Benim de eşim ilk değildi evet. Ama ben ona ağzını açtırmazdım.
İyide niye giremesin ki
O baskılar herkesi vajinusmus yapmıyordur

Benim kuzenimin kayinvalidesi annesi arayip "Gözün aydin, kizin temiz cikti" dedi. 🦧 Onlarin yerine biz utandik. Bizim adetlerimizde ne kanli carsaf nede kirmizi kusak vardir
İğrençler
Böyle medeniyet yoksunu insanlarla hayat çok zordur
Şurda okuduklarım ailenin önemini tekrar gösterdi
Benim annem belli bir yaşımı geçtikten sonra bana sormadı bile
Benimle yüz göz olmazlar bu konuda

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Uzatırsam banlanırım kısa kesiyorum bu adamdan bir cacık olmaz senden hiç olmaz dünya meselesi gibi bir de açıklamışsınız şu açıklama anlatma kafasından çıkmadan evlenmeye kalkmayın pişman olursunuz

Yine bekaret yine kırmızı kurdele bağlatmalar havada uçuşuyor. Yahu kırmızı kurdeleyi lütfen bekarete artık alet etmeyin kırmızı kurdelenin anlamı farklıydı bizim insanlar nasıl bekarete çevirdi cidden kafam almıyor.

Onu kirmizi kurdele de anlamadi. Ama kafalar bir milyon bu konuda :)

Bana dediki öpüştüm falan desen normal karşılarım dedi ama bu konu için düşüncem dedi ben anlamadım o normal benim yaptığım anormal mi bakirim dedi
Adam haklı tepkilerde siz adamı karar mercii görüp kabul görmek için ezik ezik anlatırsanız adam tabii bu tepkiyi verir totosu arşta paşama bak hele öpüşmüş olmak normal kritere gel

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X