Bakımlı mıyız?

zayiflicim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
571
44
Bakımlı kadın nasıl olmalı,neler yapmalı?
Bakımlı olmak için siz neler yapıyorsunuz?
Sizce bakımlı mısınız?

Hem yaptıklarınızı, hem de genç kızlara tavsiyelerinizi merakla bekliyorum. :KK14:

bence bakımlı bir kadın tüy kıl işleri ilk başta hal etmeli

ağzı,teni,saçı,mis gibi kokmalı...

allık biraz da rimel sürmeli,manikürü pedikürü olmalı...

Benim bakımdan anladığım ilk şey vücut temizliği.
Sadece bayan değil erkek için de geçerli bu. Bakımlı olmak kişisel temizlikten geçer ilk olarak:KK8:
Daha sonra da epilasyon, tabi lazere gidip tüm kıllardan kökten kurtulmak isterdim ben:KK53:
Mutlaka kuaföre gidip saçların kırıkları alınmalı. Saçların daha parlak, canlı görünmesi bi kadın için çok önemli bence, bunun için de çeşitli saç bakım ürünleri kullanılabilir:KK55:
Her zaman temiz kıyafetler giyilmeli.
Cilt temizliği, diş temizliği, tırnak temizliği özenle yapılmalı:KK12:

Bencede vücut temizliği çok önemli,ki özellikle genital bölge temizliğini çok önemli buluyorum,bundan dolayı lazere gittim tüm genital için,kurtuldum oradaki tüylerden normalde sarışınım o yüzden tüylerden çabuk kurtuldum:)

Bunun dışında saça illaki bi boya yapılmalı yapılmıyorsa da şekillendirmek de önemli,benimkiler kızıl şu an,tırnak ve el bakımı ayrıca önemli buluyorum hem artık çıkartma şeklinde ojeler falan var uygulaması da gayet kolay tavsiye ediyorum,bu da olmaz derseniz çok abartılı olmayan doğal görünümlü takma tırnaklar var her renkte modelde onlarda gayet kullanışlı

Günlük abartılı olmayacak şekilde makyaj ihmal edilmemeli bence,giyim ayakabılar ne biliyim hepsine dikkat edilip yaşa uygun şekilde seçilmeli diye düşünüyorum

Kendine yakışan şeyi yapmak en önemlisi tabi bunların hepsini abartarak yapıp yapay olanlarda var o yüzden kendimizi en iyi hissettiğimiz şeyler bizim bakımlı olmamızı sağlıycaktır:)

Kesinlikle el bakımı, koku ve hafif makyaj, düzgün saç bunlar her zaman bir kadını bakımlı gösterir.

kesinlikle önce tüylerden arınmak önemli:)
tabiki hafif makyaj yapmalı güzel kokmalı:)
eyelinersiz bakımsız çıktığım günler çok çok azdır. öyle çıktığımda kendimi kötü hissediyorum.

X